New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 117118119120121>
Author
mare369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 09:20
Originally posted by mare_ mare_ wrote:

Originally posted by fit93 fit93 wrote:

Hahaha istina, službeno je izaša je iz ormara, Tanja mu je BFF al mora san nekako zaokružit pricu... Jesam tolerantan ali brate kad me iznervira sa nekim vježbama koje nemogu napravit pa pocnem psovat... stvarno izbaci ono najgore iz covika


He`s married too!!! Šteta.. i on i muž.. zgodni, lijepi.. znala sam ga sanjati dok nisam procitala da je gay. Ako je tak izdržljiv i lud u vježbanju kak je tek u drugim stvarima hahahahaLOLLOLLOL


   NEEEEEEEE!!!! Ja ne vjerujem di piše da je gay??? O bože, nisam se ovom nadala.

BTW.. odradila sam insnity dva puta. najviše ga volim najbolji mi je i ponovit ću ga svake godine jednom.Meni se tijelo naviklo na sve te vježbe i vrime je da krenem dalje. upisala sam se na crossfit što je ono..... picin dim naspram insanitya. rekla sam treneru da je ne kužim kako ovo ima učinka kad ja na kraju ne plazim po podu nego odem cvrkutajući kuć.
Na insanityu sam, i povraćala i padala sa nogu zbog nesvjestie i slabosti. Jednom sam doslovno mislila da ču umrit. Vrtilo mi se, potjeralo me na zahod , tako da sam u isto vrijeme sjedila na wc-u i povraćala u kantu. da ne govorim da sam bila u bunilu nekih pola sata. Pao mi je tlak od napora pa to meni izaziva ove nus popjave. Uglavnom Insnity

Edited by mare369 - 16 Sijecanj 2014 at 09:21
Back to Top
burzum View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote burzum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2014 at 16:38
Nakon mnogo odgađanja, što prisilnih što "onih drugih vezanih uz Božić, Novu godinu i sarme", raznih viroza i bogznačega što mi je vlastita karma priredila u cilju psihološke pripreme - krenuo sam u bitku svog života. Dramatičan uvod? O da :D

Krenuo sam uz Insanity program i ove retke pišem vruć, znojan i doslovno uništen od treninga. Bit ću iskren, nisam uspio sto posto napraviti što je Shaun T tražio od mene, jednostavno nisam mogao. Prvi dan je tzv. Fit Test i tu se jasno vidi gdje je tko. Svatko bi trebao odraditi taj fit test, bio on aktivan sportaš ili ne. Prvi dan je NE-MO-GUĆ.

Zbog toga i jesam pomalo razočaran, jer nisam učinio ni 30% traženog. Kad si nakon 5 minuta već na rubu povraćanja i kad te sve boli... Ali sretan sam što sam počeo i što je konačno krenulo. Sutra je drugi dan i mogu očekivati samo napredak.

Alea iacta est! Kocka je bačena, odluka je donešena, put je izabran i nema povratka :) Nastojat ću svaki tjedan napisati barem jedan mali "report" svog napretka, nadam se da će nakon 60 dana ton pisanja biti svjetliji :)
Back to Top
mare1234 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare1234 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2014 at 16:59
dajte molim Vas recite mi gdje cu nabavit te dvd-ove insanity workouta???
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2014 at 17:29
Imas za skiniti na piratebay, tako da ne moras novac nepotrebno torsiti
Back to Top
burzum View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote burzum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2014 at 23:11
http://proxybay.eu/torrent/6494528/FULL_Insanity_Workout__Workout_sheet___Nutrition_diet

Imaš tu sve, sva videa plus kalendar pomoću kojeg pratiš napredak i dijetni plan. Iako što se dijetnog plana tiče - napravi ga u skladu sa svojim mogućnostima.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 00:20
Posljednja 4 posta su prebačena u ovu glavnu temu o Insanity-u.

Edited by Zoki - 04 Veljaca 2014 at 00:21
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
CrOman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CrOman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 20:27
Pozz ekipa! Eo novi sam na forumu i bla bla bla.. Uglavnom.. Insanity.. da.. da.. da.. Cuo sam za njega prije, al kak sam isao u teretanu vecinom nisam mu davao paznje.. nes jucer s frendom pricam o njemu i reko idem pogledati o cem je rijec i skinem ga.. kad sam malo razgledao i vidio o cem je rijec.. reko sma sebi.. da.. ides rijesit tih 60 dana i sredit se do ljeta.. Cool
Ugl.. sada imam 100 kila.. da.. Clapvisok 180 cm.. Javit cu vam ak bude kakvih promjena.. Ali vjerujem u sebe.. yeah :)
Ako netko isto pocinje nek se javi..
PozzzzzzThumbs Up
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 20:36
Pozdrav...100 kilograma...prijatelju radije bih ti preporučio nešto drugo..osobno sam radio neke programe ne kompletno...ali ako tek počinješ....teretana utezi ... baš i nemaju veze sa time...ovdje je body weight.... možda malo da razmisliš da kreneš od bodyweight vježbama iz početka...malo da dobiješ na stabilnosti..core i tako to...a kardio brzo hodanje ..trčanje bicikli ili nešto...pa odna kasnije ga odradiš ?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
CrOman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CrOman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 20:41
Hmm.. Pa priznat cu ti da sam se ozenio i nabio 15 kila.. a prije toga sam bio full aktivan.. Znaci teretana, bajk sam stalno vozio, vjezbe za snagu itd.. A prije toga nogomet jedno 5 godina.. Trčanje itd.. Imam konde samo ju treba povratiti :D
. A mislim da cu to s insanitiyem moci.. :/ ?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 20:48
Prvo da povratiš malo ... da dobiješ stabilnost...eksplozivnost snagu....i tako ... i onda insainity što bolej da odradiš :) jer većina griješi ... ono što vide na slici isklesano tijelo...i počnu sa time...ali bih svakoga barem mjesec..do dva...pripremio fizički za insainity...jer cilj je iskoristiti što bolje..i proučiti vježbe...jer puno ljudi radi totalno ne ispravno sve :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2014 at 17:28
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Prvo da povratiš malo ... da dobiješ stabilnost...eksplozivnost snagu....i tako ... i onda insainity što bolej da odradiš :) jer većina griješi ... ono što vide na slici isklesano tijelo...i počnu sa time...ali bih svakoga barem mjesec..do dva...pripremio fizički za insainity...jer cilj je iskoristiti što bolje..i proučiti vježbe...jer puno ljudi radi totalno ne ispravno sve :)


sry, ali moram te ispraviti malo.

Istina da vecina vidi isklesano tijelo u nekakvim motivation/results videima na youtubeu. Vecina tih koji ima impresivne rezultate (govorim od velike skembe i nikakve prehrano do vidljivih trbusnih misica) ima svoje neke stranice (fejs npr.) gdje govore kako su uspjeli. Za takve rezultate je potrebno 2, 3, 4... runde insanity programa (svatko je drugaciji).

Ovo drugo sto si napisao ... bit insanity programa je "dig deeper". U prijevodu to znaci da svatko program moze prilagodi sebi i radi koliko moze no svaki trening treba dati sve od sebe kako bi tijelo napredovalo. Shaun T i govori kako treba paziti na formu izvodjenja vjezbi. U pocetku je bolje raditi sporije a kasnije dodavati brzinu. Baza su 4 osnovne vjezbe: cucanj, skok, plank i c-sit (za trbusnjake).

Meni je veceras zadnji dan Insanity programa (delux verzija). Prvi krug sam zavrsio preko ljeta i tada sam isprobavao Warrior Diet uz njega. Onda sam diplomirao xD i opustio se, 3 mj nisam radio nista nego sam samo lezao i jeo smece (rezultat je ocit). Od 6.1. sam ponovno poceo sa programom i tek sam se sada uspio vratiti na staru formu i kilazu. Iduci tjedan cu uzeti recovery week i onda krecem ispocetka.

Zao mi je sto sam formatirao memorijsku karticu na mobitelu pa ne mogu imati "before" sliku. Kada krenem sa drugim krugom cu se slikati na kraju svakog mjeseca. Do 7. og mjeseca ce biti 3 runde i moraju biti rezultati kakve sam zamislio ;)

2 majicu su spremne, vrijeme je za push play
Back to Top
CrOman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CrOman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2014 at 17:37
Ja jučer obavio cardio recovery, a danas je po rasporedu pure cardio ak se ne varam tak da se psihicki pripremam na to. :D Ugl svaki trening obavim do kraja, i obavim mozda 80% od svakog tak da sam zadovoljan. Mettasttaza nisam te poslusao ipak.. Nemam vremena za zagrijavanja i te stvari pa sam krenuo odmah na program pa kud puklo. Za sad se osjecam dobro uz upalu misica na nogama ali iz dana u dan prolazi i to.. yeah :D Idemo dalje...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2014 at 17:40
Okej.... Imao sam tipa koji je počimao vježbati tek, sto kila....

Nije mogao čunčiti 5 puta.... nije mogao biti u poziciji za plank...a kamoli raditi insainity..koji  uništava zglobove i koljena..pogotovo ljudi koji imaju 100 kila...i koji nisu u formi....bez prave opreme.

Ja sam govorio da počnu...da srede formu prije nego krenu raditi taj program...jer postoji velika mogućnost da će se ozlijediti...a i pre trenirati....a i odustati ....a i ne iskoristiti 50 posto programa kako spada...jer prije programa nisu mogli ni čučnuti....

Što je krivo ako sam napisao da jesec dana..do dva se priredi za neku formu? Ispravi me tu gdje griješim?

Dig deeper je potreban svakom i bez insainity-a


Vidio sam kakav je taj program..i dalje sam pri tome da insainity ipak se uđe sa nešto manje kila...i većom fizičkom spremom..jer program je dobar..što se sa moje strane tiče...odi samo pogledaj na jutubu..ljude koji su to izvodili..pogledao sam ih 10-20....

Vidi se točno tko je tek počeo..a tko ima više iskustva isto blogovi...a oni što su tek počeli..i pogotovo teži ljudi...ja nisam mogao gledati videe do kraja...koliko je bilo strašno za gledati kako šteti samome sebi..đabe ti 10 -20kg manje ako ćeš raditi bez mozga ... :)




Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2014 at 17:41
Dobro :) ja sam samo rekao svoej mišljenje.... :) a ti sam znaš najbolje :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2014 at 13:02
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Okej.... Imao sam tipa koji je počimao vježbati tek, sto kila....

Nije mogao čunčiti 5 puta.... nije mogao biti u poziciji za plank...a kamoli raditi insainity..koji  uništava zglobove i koljena..pogotovo ljudi koji imaju 100 kila...i koji nisu u formi....bez prave opreme.

Ja sam govorio da počnu...da srede formu prije nego krenu raditi taj program...jer postoji velika mogućnost da će se ozlijediti...a i pre trenirati....a i odustati ....a i ne iskoristiti 50 posto programa kako spada...jer prije programa nisu mogli ni čučnuti....

Što je krivo ako sam napisao da jesec dana..do dva se priredi za neku formu? Ispravi me tu gdje griješim?

Dig deeper je potreban svakom i bez insainity-a


Vidio sam kakav je taj program..i dalje sam pri tome da insainity ipak se uđe sa nešto manje kila...i većom fizičkom spremom..jer program je dobar..što se sa moje strane tiče...odi samo pogledaj na jutubu..ljude koji su to izvodili..pogledao sam ih 10-20....

Vidi se točno tko je tek počeo..a tko ima više iskustva isto blogovi...a oni što su tek počeli..i pogotovo teži ljudi...ja nisam mogao gledati videe do kraja...koliko je bilo strašno za gledati kako šteti samome sebi..đabe ti 10 -20kg manje ako ćeš raditi bez mozga ... :)






Tocno da Insanity nije za osobu koja nikada prije nije trenirala i koja je previse pretila jer postoji za opasnost od ozlijeda. CrOman je u svom postu rekao da je oduvijek u sportu pa mi je bilo logicno da se komentar odnosi na njega.

Ja sam imao 105kg na 183cm visine kada sam poceo s Insanityem. Zavrsio sam ga 2 puta krenuvsi od ISTE tezine (jer sam bio vratio kile gore). Smatram da je bitnije imati u glavi volju i motivaciju da se program zavrsi jer je savrsen.

Kada sam prvi puta poceo raditi program nisam mogao napraviti 10 sklekova, plank jedva da sam mogao, power jumps ako napravim 5 u 30s onda je uspjeh, nakon treninga sam lezio polumrtav u lokvi znoja... Trudio sam se, radio i odjednom se vidi napredak, iz tjedan u tjedan sam bio sve bolji...

Jedino sto u videima nedostaje je glazba, no ima rjesenja i za to.
Back to Top
CrOman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CrOman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2014 at 13:58
Daj mi reci jesi li smrsao ili dobio na misicima? Mislim. Meni je cilj oboje ali bojim se da cu samo dobiti na miskama pa me zanima tvoje iskustvo?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 117118119120121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.