New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 116117118119120 121>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 09:50
Velika roba meni, može i muška, daj šta daš LOL

fini rezultati mkrajaci Clap No, nije li 10 kg malo previše za ovaj rok? Imam osjecaj da možeš jesti malo više Wink

Odlicni su to rezultati, svaka cast, ali bojim se da ti, izmedju ostalog, nece bit lako izgurat još tih 10 dolje ako si zaista uskracuješ energiju previše.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 19:11
S hranom sad najviše istražujem. Prije vježbanja sam previše jeo i od sad kad malo zdravije živim tijelo mi uopce ne traži previše hrane. Ustvari se uopce ne izgladnjujem. Kolicinski su manji obroci nego prije, ali opet najedem se do sitosti i ni mrvu više. Vecera mi je recimo najslabija od svega, to bude shake od dvije vocke s mljekom ili samo dvije vocke i to je to. Trenutno sam u ispitivanju tijela kako da se zadržim na odredjenoj kilaži i skužio sam da obroke mogu ostaviti kolicinom kako jesu, ali moram ubaciti još jedan. Stvarno se loše osjecam kad trpam u sebe više od sitosti.

Glavno mi je da stvarno maksimalno ojacam i nabijem kondiciju jer imam dijete s posebnim potrebama koje stalno trebam nositi i moram biti u formi. Insanity mi je stvarno puno pomogao i itekako u stvarnom životu vidim rezultate, a kaj ce tek biti na kraju tretmana. Smile

Kaj se tice 10 kila i ja sam mislio da je to malo naglo, ali jedino kaj mogu reci da se salo super topi na insanityu. Želja mi je još u sljedecih mjesec dana skinuti cenera i onda sam na idealnoj pa cu viditi kakav ce biti osjecaj.

Donaciju prevelike robe cu napraviti za otprilike 30 dana pa se svi mogu javiti. Wink

P.S. sad sam još vidio da si rekla da si uskracujem energiju, koliko ja kužim na sebi i koliko se sjecam od prije kad sam trenirao rukomet, sad imam više energije. Ne osjecam nikakav nedostatak. Naravno to je subjektivno, ali mislim da je ok. Pazim na tijelo i nebi ga želio otjerati u neko stanje šoka (naravno osim insanity šoka).


Edited by mkrajaci - 14 Rujan 2013 at 19:14
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 01:15
Originally posted by mkrajaci mkrajaci wrote:

Trenutno sam u ispitivanju tijela kako da se zadržim na odredjenoj kilaži i skužio sam da obroke mogu ostaviti kolicinom kako jesu, ali moram ubaciti još jedan. Stvarno se loše osjecam kad trpam u sebe više od sitosti.


Odlicno, tako i napravi Wink 

Nije poanta trpati se, nego pojesti dovoljno na kraju dana...ako ce to tebi znaciti cak i  6-7 obroka...zašto ne! Samo da nisi u prevelikom minusu.


Originally posted by mkrajaci mkrajaci wrote:

Glavno mi je da stvarno maksimalno ojacam i nabijem kondiciju jer imam dijete s posebnim potrebama koje stalno trebam nositi i moram biti u formi. Insanity mi je stvarno puno pomogao i itekako u stvarnom životu vidim rezultate, a kaj ce tek biti na kraju tretmana. Smile


Meni je drago da si našao svoju formulu za ono što si zacrtao Thumbs Up Ocito ti to funkcionira i drago mi je radi toga, obavezno nas onda obavijesti o rezultatima na kraju tretmana Smile

Originally posted by mkrajaci mkrajaci wrote:

Kaj se tice 10 kila i ja sam mislio da je to malo naglo, ali jedino kaj mogu reci da se salo super topi na insanityu. Želja mi je još u sljedecih mjesec dana skinuti cenera i onda sam na idealnoj pa cu viditi kakav ce biti osjecaj.


Salo bi se otopilo na bilo cemu drugome di bi bila ista potrošnja i isti kcal unos - s obzirom na toliko izgubljenih kg-a, moralo se raditi o malo vecem deficitu, cak i prevelikom. Vjerujem da malo jedeš + masa intezivnih i svakodnevnih treninga, nije ni cudo da je tako brzo otišlo na pocetku. Malo vode, malo sala, malo mišica.... Takvo nešto uvijek napravi boom u tijelu, pogotovo kod nekog ko je prije toga imao užasne navike. To i je cilj tih programa i zato i funkcioniraju. Ljudi se pomame za pocetnim rezultatima i misle da ce stalno biti tako. Upravo ti zato i kažem - smatram da ce ti biti nemoguce ostvariti plan -10kg u sljedecih mjesec dana, možda ni upola od toga... ne ide to baš tako lako Wink

Ali ja cu te ostaviti ako misliš da radiš dobar posao, ne mogu te vuci za rukav hehe, a možda mi i dokažeš suprotno? Smile. U svakom slucaju, ako zapne tu smo, a tebi sretno sa svim ciljevima koje imaš Wink




Edited by Gym_girl - 15 Rujan 2013 at 08:01
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 14:32
Hvala na prekrasnoj podršci.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2013 at 10:37
Uvijek Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 12:25
Evo odradjen je i 4. fit test:


Ipak je moguce u prve dvije vježbe postici bolji rezultat.Embarrassed

Sad sam u onim "max" tjednima gdje treninzi traju oko sat vremena. Prvi tjedan sam odradio po kalendaru, ali onda sam na posao krenuo vlakom i više ne stignem te duge treninge odraditi pa sam se prebacio na one 45 minutne i rezultat na fit testu je i dalje u lijepom porasti (kile i struk u padu) pa sam zadovoljan. Završio sam eksperimentiranje s hranom. Otkrio sam kako održavati kilažu i dobro se osjecam. Jedem malo obilniju veceru i to je to. I još jedna novost je da zadnjih tjedan dana kako idem na posao vlakom više hodam nego prije, tocnije 6 km dnevno više nego prije pa mi je to još dodatna rekreacija ujutro poslje treninga i popodne nakon provedenih 8 sati sjedenja na poslu.

Sad vec polako mogu definirati cilj za kraj programa. Na svim vježbama fit testa želim ostvariti 100% napretka ili ako nece biti na svima pojedinacno barem nek bude ukupno 100% napredak. Kilažu želim izmedju 85 i 90 kg, a struk ispod 90 cm i to ce biti to. Vec sad imam ogromnih problema s odjecom o cemu sam vec pisao, samo mi carape nisu prevelike. Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 12:29
Bravo! Svaka cast , to se cijeni :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 16:35
Bravo Wink

Kada kilice malo zapnu, možeš dignut kcal pa si opalit kojih 2 tjedna jedno pametno održavanje pa nazad u minus za kraj..... 

A što kad dodješ do kraja? Sa koliko ceš aktivnosti nastaviti? Kako ceš nastaviti sa prehranom?

Uzmi u obzir svoju povecanu potrošnju zadnja 2 mjeseca...i nešto manje potrebe tijela za hranom nego prije pa i moguce usporavanje metabolizma...da se nebiš ubrzo našao na pocetku Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 18:52
Plan za dalje je slican onome kak sad treniram, pokušat cu dnevno odraditi 45 minuta treninga. Za sada sam još nabavio p90x koji cu isto ubacivati u svakodnevni trening. Teretana me nebu vidla to je ziher jer nemam vremena ni volje za to, ali zato sve što mogu od doma napraviti bez "tegova" sam za, pa ako imate kakav dobar program za preporuciti dajte. 

S prehranom sam eksperimentirao zadnja tri tjedna. Uglavnom najmanje 5 dana u tjednu ce biti neki trening od 30-45 min i nece biti problema. Cak i tijekom prvog mjeseca vježbanja bio sam na moru i nisam vježbao ni trunke tjedan dana a kilaža je ostala ista. Naucio sam se paziti.

Kad klinci zaspu i ja zaspem s njima jer svi zajedno u isto vrijeme idemo u krevet. I da ostanem budan zaspao bih vrlo brzo pa vježbanje kasno navecer ne dolazi u obzir. Ja imam samo ujutro vremena prije posla i to je to, eventualno subotom šokiram tijelo pa odvježbam u 10 sati. Big smile
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 23:02
Bravo svaka cast:))
Dobar program za kucnu upotrebu;) bez utega - do super forme za 5 tjedana
www.fitnessangels.net/2012/09/2489/
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 23:07
Bum pogledal Angelse. Hvala.

Meni ustvari nije bitan cjelokupni program nego pojedinacni trening koji cu kombinirati s ostalim treninzima iz drugih programa i stvoriti svoj dugorocni program vježbanja. Znaci da se isti trening ne ponavlja barem dva tjedna da mi nebude dosadno. Svjestan sam da cu vjerojatno trebati iskopati barem 5 programa i složiti ih u jedan, ali nema žurbe.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 23:24
O.K. na angelsima imaš jako puno treninga tako da vjerujem da ceš nešto naci što ti odgovara
Ja više volim pratiti program
Back to Top
Seny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Garešnica
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2013 at 21:37
Pozdrav svima, prije tjedan dana sam krenula sa insanity i muku mucim sa prehranom...Naravno nakon tjedan dana ni pomaka, inace treniram savate box 2,5 godine i sad malo pauziram od toga ( trener poceo zabušavati i ukidati treninge) . Inace svidja mi se dinamika i što postoji taj fit test i sad kad citam po forumu dobivam još vecu volju dovršiti program. Naravno svaki dobar savijet je dobro došao. Sad koliko vas je stvarno provjeravalo puls za vrijeme vježbanja, ja nikad nisam tome pridavala pažnju, ali sad kad on stalno o tome, malo se zapitam.Ouch 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 00:00
Hej draga dobrodošla...Otvori novu temu na forumu pa nam se malo detaljnije predstavi kako funkcioniraš sa prehranom...malo o sebi i tako pa cemo ti pomoci kilaža visina..aktivnost posao :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 10:10
Ja nikad nisam provjeravao puls je nemam onu fensi vuru koja to mjeri a i kako sam sportaš od malih nogu znam koliko mogu izdržati i ne tjeram se u podrucje ubijanja. Meni nije hica pa radim s guštom jer imam vremena. Formu sam odlicno obnovio i to je bio plan. Kile sam ostavio na 93 jer sam sad u plan treniranja ubacio i p90x, iako sam rekao da necu utege, narucio sam si s ebaya ovo i ne puštam te gume iz ruku kao ni moja tri klinca, stalno to natežemo i zafrkavamo se. Dakle sad cu malo raditi na izgradnji mišica, dosta je bilo mršavljenja.
Back to Top
Ivan M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Location: Belisce
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 21:53
Pozz svima

U trenutku dosade sam složio malu excell tablicu za pracenje Insanity fit test rezultata. Jedina koju sam našao na netu a da pokazuje razliku u score-u u postotcima se placa pa sam složio svoju.

Ako nekome pomogne/dodatno ga inspirira/ super :) 

Pozz

https://www.dropbox.com/s/kzy60fu68k34z7i/fit%20test%20insanity%20blank.xls
https://www.dropbox.com/s/kzy60fu68k34z7i/fit%20test%20insanity%20blank.xls - Insanity fit test tracking
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 116117118119120 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.