New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 121>
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 04:30
wooohoooo narucila sam insanity. poklon za mog najdrazeg muzica. to mu je za rockas, ali bome bum i ja vjezbala. pussseee
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 11:45
evo sabs je krenula i piše blogove

https://www.fitness.com.hr/blog/sabs/Insanity---starting-now-.aspx
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 11:41
Evo da se i ja prikljucim.
Trenutno sam na cetvrtom danu drugog tjedna. Ima li ovdje još totalnih pocetnika kao ja?

“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2013 at 08:16
ja ove gore navedene vježbe radim kao finish,na kraju treninga ,nakon utega i sve ga ostalog,pa se ubijem do kraja
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2013 at 06:33
Pozdrav ekipa, molim vas komentar na moj trenutni napredak u Insanitiu. Znaci prošla su prva dva tjedna i došao je red na drugi Fit test. Napredak je vidljiv i mislim da je to najbitnije, ali bi volio cuti one koji su prošli cijeli trening da mi kažu svoja iskustva ako su naravno vodili kalendar vježbanja.


Ja sam jako zadovoljan rezultatom. Tongue
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 14:25
Zahvaljujem medenjara.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 11:05
Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Jedno malo pitanje. Jel se insanty preporucuje pocetnicima u vjezbanjima ili je to za vec malo iskusnije?


nema razloga da ga ne mogu raditi pocetnici posto se radi samo sa vlastitim tijelom. treba si ga znati prilagoditi sebi. primjerice, ako danas ne mozes napraviti sklek (muski) moci ces ga za 2 tjedna
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 17:16
Jedno malo pitanje. Jel se insanty preporucuje pocetnicima u vjezbanjima ili je to za vec malo iskusnije?
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Cabxxm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cabxxm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2013 at 11:03
Taj s utezima su dodali cisto ako neko ima zelju radit s utezima...ne triba se ubacivat u program... :)
Ja san ga samo jednom proba da vidim kakav je i nisan moga radit kako triba jer doma neman dovoljno utega... :/

Inace, insanity san zavrsija prije dva miseca i od tada radim svako 2 dana treninge...neki od instanitya ili nesto od svojih treninga...
To govorim jer se i meni zna desit da radim standardne trbusnjake u sklopu svog treninga pa kada za 2 dana idem na insanity osjecam uzasnu bol u trbuhu (kao slijepo crijevo) odma na pocetku zagrijavanja....ali prode nakon 20ak min... :)
I naravno...puno su mi tezi treninzi nego kada san svaki dan radija po programu...puno tezi... 

P.S. @fit93 - totalno si skinija likove...bas sta se i meni u gavi vrti dok vjezban...samo sta me azijat uzasno nervira ali valjda zato i je u ekipi ;)
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2013 at 23:20
evo ja sam poceo 3. tjedan, FIT test je fora jer se zapravo natjeces protiv samog sebe :)

sto se tice prehrane, kombiniram Warrior diet sa insanity programom. Diet sam poceo prakticirati od pocetka programa. preko dana pojedem jedino nesto organski (za rucak zdjela salate + 2 kuhana jajeta) ili ubacim koju vocku. nemam vage tako da ne znam koliko sam skinuo....

posto imam Deluxe paket s torrenta napomenuo bih samo jednu stvar koju sam procitao u prijasnjim postovima:
- zamjeniti se moze CARDIO ABS sa INSANE ABS
- zamjeniti se moze CORE CARDIO AND BALANCE sa MAX INTERVAL SPORT TRAINING
- zamjena se obavlja tamo gdje su u kalendaru "zvjezdice" ispod naslova vjezbi, tj. tocnije krece od 2. mjeseca, 2. tjedna!

i pitanje na koje nisam nasao tocan odgovor: posto deluxe ima dodatnu vjezbu Upper Body Weight Training, s kojim treningom se moze zamjeniti? Shaun T kaze da se moze raditi 2 do 3 puta tjedno te da je to dovoljno.

p.s. ovo mi je 2. puta da pocinjem program. 1. puta sam odustao jer nisam mogao raditi u studentskom domu. ovo mi je sada idelna prilika da konacno zavrsim
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2013 at 10:15
hahahaha (y) Svaka cast! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 22:55
Ono se vise nije ponovilo :D
Evo, moram se pohvalit, danas mi je bio 4 vertical plyo ii uspjela sam odradit one power leg kako treba bez da se zabijem u ormar :D prvi put kad se to radilo sam jedva jedan napravila, pokusavala sam skuzit to, al evo, danas desetak na svakoj strani ^^
Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 09:45
Ma zna to uvatit dok se tjelo ne privikne na muving, mene isto zna uvatit bol na 10 razlicitih mista da neznan ocu li uopce nastavit trenirat, pa nakon dan dva bude ka da me nikad nije bolilo. Naravno ako bol ustraje obavezno kod barba doktora!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 08:11
Da to nije ona bol u slezeni prije nego slijepo crijevo? Iako da me netko pita dal su te dvije stvari na istoj strani tijela ne bih znala, no nagadjam Disapprove.  Slezena zna boliti kod vecih napora.
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 00:21
Sada je sve u redu, samo me bas uzasno primilo dok sam skakala taj dio, pa sam smanjila intezitet i malo se svercala u warm upu. ostalo sam sve odradila kako treba :)
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 23:29
Originally posted by fit93 fit93 wrote:

Hahaha istina, službeno je izaša je iz ormara, Tanja mu je BFF al mora san nekako zaokružit pricu... Jesam tolerantan ali brate kad me iznervira sa nekim vježbama koje nemogu napravit pa pocnem psovat... stvarno izbaci ono najgore iz covika

He`s married too!!! Šteta.. i on i muž.. zgodni, lijepi.. znala sam ga sanjati dok nisam procitala da je gay. Ako je tak izdržljiv i lud u vježbanju kak je tek u drugim stvarima hahahahaLOLLOLLOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.