New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 117118119120121>
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2010 at 21:21
@ theia

Možda zbog prehrane?
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2010 at 21:20
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by tyros tyros wrote:


ni ja  Pitao sam dali se može reci da je
taj trening cista definicija!?


Cuj, tesko da ces s ovim treningom nabit
misicnu masu, vec je vise za mrsavljenje.. Ali
svakako je uz reguliranu prehranu odlican za
mrsavljenje..


Otkud meni onda 2 kg, da mi je znati.....
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2010 at 21:19
Originally posted by tyros tyros wrote:

 Zanima me dali možete pratiti shauna i njegovu ekipu?



Uh, teško , ali se trudim!!!!

Moram se pohvaliti da sam jucer odradila Pure Cardio (za koji i Shaun u zagrijavanju kaže da je jako nervozan što se tog treninga tice!!!) bez pauze!!!!! wiiiiiiiiiiii!!!!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2010 at 21:17
Originally posted by tyros tyros wrote:

ni ja
 Pitao sam dali se može reci da je taj trening cista definicija!?


Napisala sam ti - dobila sam 2 kg u š0 dana, zarjacala noge, nabila trbušnjake i pumpam muške sklekove (doduše do pola hihihi) što nisam nikada radila!

Isto tako sam izgubila i dosta potkožnog masnog tkiva.

Trening je kombinacija crobnih i ancrobnih vježbi, nije cista definicija, stvarno ojacaš!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2010 at 21:06

Ja sam upravo odradila pure cardio... i mogu ih u ovom prvom tjednu prattiti bez bada...probala sam circuit trening iz drugog đira...tu sam nakon 45min crkla.... ;) trebalo je još izdržat 20...nisam...;) Mislim da bi sad vec išlo..ali cu odraditi po planu...sem onog recovery weeka... mislim da cu uzet recovery day or two.... tjedan dana mi je predugo... i da..upale listova..to me malo nervira...;)

Inace kako je meni prošao prvi tjedan.. moram rec da mi se vec cini pomak... drugo je što nakon ovakvih treninga niti ne možeš jesti jer ti se želudac diže na hranu.... ;))

 

Sad još da ubacim 2x teretanu napokon kontinuirano.... i to ce biti to ;)

 

Edited by dalila
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2010 at 16:35
Originally posted by tyros tyros wrote:


ni ja  Pitao sam dali se može reci da je
taj trening cista definicija!?


Cuj, tesko da ces s ovim treningom nabit
misicnu masu, vec je vise za mrsavljenje.. Ali
svakako je uz reguliranu prehranu odlican za
mrsavljenje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2010 at 11:20
 Zanima me dali možete pratiti shauna i njegovu ekipu?
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 15:48
ni ja
 Pitao sam dali se može reci da je taj trening cista definicija!?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 15:04
Originally posted by tyros tyros wrote:

 @theia
Da li si izgubila mast te dali samo sebe vodiš ka definiciji?


???

Da, gubi se potkožno masno tkivo i to podosta na podrucju trbuha i ruku, a drugi dio pitanja ne razumijem... Koga bih ja to još trebala definirati osim sebe? 
Back to Top
mary-- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mary-- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 12:27
@tyros
Prehranu, kao što sam vec napisala, sam provodila prema njihovom Nutrition guideu u kombinaciji s informacijma koje možeš naci na ovom forumu.
Dare to try
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 12:21
 @theia
Da li si izgubila mast te dali samo sebe vodiš ka definiciji?
Back to Top
mary-- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mary-- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 12:21
Odradila sam Insanity dva puta, prvi sam put provela Recovery week, ali to mi kasnije nikako nije odgovaralo. Izgubila sam dosta kondicije i ponovno dobila upalu listova. Drugi sam put provela samo dva dana recoverya i bez problema nastavila drugi mjesec.

Njihov Nutrition guide je odlican (i dosta sam ga se držala), iako sam se bojala prevelikog unosa uh u nekim kombinacijama, ali kako si i sama vidjela možeš ga iskombinirati prema svojim potrebama i zadovoljava sve ono što se piše o prehrani na ovom forumu.

Naravno da je svatko drugaciji što se rezultata tice, ali vidim da si zadovoljna postignutim (osim NOGU naravno ). Osjecaj nakon tog treninga mi je nezamjenjiv, a kondicijski se nikad nisam osjecala bolje.
Dare to try
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 12:18
Da, snaga i kondicija su u velikom porastu, i što sam primjetio, mogu napumpati 50 sklekova bez problema, a prije treninga radio sam max 30
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 00:22
Originally posted by mary-- mary-- wrote:

što se tice rezultata, meni su došli tijekom drugog mjeseca, pritom mislim na kilažu i centimetre, a što se tice kondicije vec sam nakon dva tjedna osjetila napredak. Prehrana je naravno kljucna, pogotovo kod tako intenzivnog programa. Kao što ti je i Davor rekao, nikako ne smiješ smanjiti kalorije, a jako je bitna i dovoljna kolicina kvalitetnih uh.



Jesi ti provodila onaj Recovery Week između ta 2 mjeseca? A prehranu?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 00:20
Originally posted by tyros tyros wrote:

2 tjedna treniram insanity, unosim puno manje kalorije nego prije i nisam uocio neki rezultat, kao ni manjak kilaže...E sad neznam kakve se reakcije u mom telu dešavaju, dali ce neko znati?

I dali je neko od vas postigao ikakav rezultat ovim vježbama? u mjesec - 2 mjeseca kako oni to kažu?! Hvala



što se tice prehrane - ja sam još uvijek na svom klasicnom cjelodnevnom žvakanju necega, ali sam upravo procitala i onaj Nutrition Guide pa cu od sljedeceg tjedna krenuti po tome.


A rezultati - meni je 4. tjedan pri kraju. Dobila sam 2 kg, razjacala noge (A SVI ZNAJU KOLIKO TO MRZIM), imam užasno puno snage, a kondicija mi je vrtoglavo porasla. Međutim, ja, što je naveliko poznato , ne volim rasti! Doduše, izgurat cu treninge do kraja iz 2 razloga:
  1. stvarno je super za skidanje potkožnog masnog tkiva i
  2. prokleto volim eksperimentirati na sebi!!!

Iskreno se nadam da ce mi onaj drugi mjesec donijeti manje kila i masu i vecu definiciju.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 00:13
Originally posted by mary-- mary-- wrote:

Trening je stvarno savršen, ali je drugi mjesec brutalan. Listovi vrište



Slažem se za listove!


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 117118119120121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.