New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  123 121>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Beachbody Insanity
    Posted: 14 Rujan 2010 at 18:38
  Evo, odlucila sam se na još jedan eksperimentic na sebi.

Pocela sam sa treninzima prije tjedan dana - ajme majko kakvi su to treninzi!!!

Uglavnom - promjena treninga, nekoliko kasnih vecera i ja sam u š0 dana dobila 2,5, što mi naravno i nije drago pa se tješim da je to ono pocetno povecanje jer taj trening budi sve mišice iz mrtvih!!! Ali - guzu diže u nebesa nakon samo 3 dana treninga!!!! Baš sam bila fascinirana!


Zanima ne da li je još netko vježbao ovo i kakvi su vam bili rezultati?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2010 at 22:35
  Ja sam probala.... ali samo uz druge treninge... tako da ne mogu rec tocno kakvi rezultati-....ali u kombinaciji sa svim drugim (teretana, kardio, body...)poprilicno sam zadovoljna....  sad ga mislim nastaviti kombinirati sa teretanom koliko stignem... Inace treninzi su stvarno bolesni.... totalni like...
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 12:59
  ja sam isto na +2 kg...  krenula sam s treninzima, nisam slatko takla vec 20ak dana... al se osjecam super... sve po starom, vagu ovdje nemam, tako da tek za jedno tri tjedna kad odem kod staraca cu malo poskicat situaciju, al me traperice ne maltretiraju pa mi je to ok...

skinula sam ja jos prije ljeta bbi ali mi je to totalno prežestoko... jedva sam odradila par uvodnih treninga..nisam jos u formi za to
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 13:13
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  ja sam isto na +2 kg...  krenula sam s treninzima, nisam slatko takla vec 20ak dana... al se osjecam super... sve po starom, vagu ovdje nemam, tako da tek za jedno tri tjedna kad odem kod staraca cu malo poskicat situaciju, al me traperice ne maltretiraju pa mi je to ok...

skinula sam ja jos prije ljeta bbi ali mi je to totalno prežestoko... jedva sam odradila par uvodnih treninga..nisam jos u formi za to


Pa to je taman trening za vas zene.. steta sta nema u nasim gradovima organizirani trening, kao sto je crobic i to, da bude i insanity ili P90X..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 13:40
  o da...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 16:49
Davor23 je davno pokrenuo istu temu, možete vidjeti komentare na Insanity ovdje:
Insanity kucni trening

te blog post od Freakushe:
Insanity trening
cisto da one koje zanima Insanity, da promotre i ostale teme / blog postove.




Edited by admin
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 22:11
a što nakon 60 dana ?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2010 at 23:41
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  ja sam isto na +2 kg...  krenula sam s treninzima, nisam slatko takla vec 20ak dana... al se osjecam super... sve po starom, vagu ovdje nemam, tako da tek za jedno tri tjedna kad odem kod staraca cu malo poskicat situaciju, al me traperice ne maltretiraju pa mi je to ok...

skinula sam ja jos prije ljeta bbi ali mi je to totalno prežestoko... jedva sam odradila par uvodnih treninga..nisam jos u formi za to


Pa to je taman trening za vas zene.. steta sta nema u nasim gradovima organizirani trening, kao sto je crobic i to, da bude i insanity ili P90X..


A jesi ga ti radio?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2010 at 23:50
Probao sam dva puta, a P90X nekih 2 tjedna.. Cuj, trening je
kvalitetan i zdrav za cijelo tijelo.. Ali nekako se ne vidim u tome.. Vise
voli cut zvuk kad iz ruke ispustim tezak uteg..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 10:34
Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

a što nakon 60 dana ?



eeee pa onda paradiras po kuci u kupacem i nabijaš kompleske vlastitom ogledalu .. i odeš u kraš coko bar i potamaniš cijelu tortu od cokolade
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 10:34
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Probao sam dva puta, a P90X nekih 2 tjedna.. Cuj, trening je
kvalitetan i zdrav za cijelo tijelo.. Ali nekako se ne vidim u tome.. Vise
voli cut zvuk kad iz ruke ispustim tezak uteg..


misliš bucicu?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 10:35
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Probao sam dva puta, a P90X nekih 2 tjedna.. Cuj, trening je
kvalitetan i zdrav za cijelo tijelo.. Ali nekako se ne vidim u tome.. Vise
voli cut zvuk kad iz ruke ispustim tezak uteg..


misliš bucicu?


IZ RUKU
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 10:40
  davorka moja
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 10:51
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  davorka moja


mala..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 11:02
idem na trening...  
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 11:04
Ja u farbanje klupice :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.