New Posts New Posts RSS Feed - Što imate od fitness opreme?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Što imate od fitness opreme?

 Post Reply Post Reply Page  <1 891011>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 23:44
nije to jos gotovo, ali uvijek sam otvoren za sugestije ;)
jos moram staviti ove rucke za koje se drzi kod dizanja nogu i morat cu spustiti ovu precku kod dipseva, smeta mi kod dizanja nogu.

inace, nisam bravar, al ocigledno ce mi politologija (struka) ostati samo pusta zelja, pa se snalazim :)


Edited by GajbaPive - 04 Prosinac 2013 at 23:45
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 00:01
dobro se snalaziš. Malo je kopliciranije, ali postoje nacini da se širina hvata za dipseve i zgib kad su dlanovi jedan prema drugom može mijenjati. onda može biti puno bolji nego primjerci iz intersporta ili Bluegyma
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 00:16
imas kakvu sliku/skicu?
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 00:28
Nemam na žalost, kao dijete sam imao takvu, ocuh napravio da ga više ne zaj...m kad porastem malo, da mogu prilagoditi. I dobro je da je ta šipkica za hvat kad su dlanovi prema drugom, mali nagib, 5%, bar meni paše, kad dovodim tijelo u vodoravni položaj sa malo užim hvatom, šake skoro ispred grudi. Ta vježba odradjuje citav lat, ud struka-boka do skapule... Ako si iz zg mogu ti objasniti... Laku noc, medo spava :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2013 at 20:16
kaj je tu je... na ovoj sam vidio kaj treba malo izmjeniti, mene cu sluziti, a sad, ako se netko javi s takvim zahtjevima, porazgovarat cemo :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2013 at 16:49
evo ga, moj ljepotan!


Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 17:50
evo ga! dugo sam mastao o ovome i uspio sam! :) ovo je 3u1, a mozda, uz neke modifikacije u buducim izradama bi moglo biti 4u1, ali ne mogu garantirati.
ovo je ekstenzija, BF curl i klupa za trbusnjake, a mozda ako uspijem nekako i hiperekstenziju ubaciti.
da bi se koristilo kao klupa za trbusnjake, potrebno je samo naslon spustiti jos nize kako ne bi smetao kod izvodjenja trbusnjaka.








ovdje dolazi plocica koja poveze ova dva vijka i ucvrsti pomicni dio kako bi se klupa mogla koristiti kao klupa za trbusnjake. ovaj dio nisam vidio na ostalim klupama, pa je mozda djelom i inovativan. ako grijesim, ispravite me ;)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 20:30
AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! Svrsavaaaam!!!!
zivot lijepim cine male stvari, iako je ova mrcina od preko dva metra, svejedno mi je tako ulijepsao zivot iz 1001. razloga. ispalo je za sada sve savrseno kako sam zamislio, valjci savrseno rade, federi odlicno ublazavaju ispustanje tereta (sto i moraju, obzirom sam ih platio 100kn oba).
sada mi jos predstoji napraviti nastavak za veslanje, sto u biti znaci zasarafiti jos jedan kolotur i napraviti nastavak za sjedalo. takodjer, moram zabiti cepove, ali to je manje bitno...
e da, mislio sam kupovati, ali sam na kraju odlucio sam napraviti ove sipke, ova sa slike je stavljena samo za probu, moram rucke savinuti, napraviti i nesto za triceps, biceps, veslanje (usko i siroko)... ima tu posla jos neka
stvarno sam tako sretan da me u zeludcu malo vrti

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2014 at 15:42
koliko ti ovaj tower košta
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2014 at 16:00
power tower je 1100kn, ak se radi u dva dijela (gornji dio se skida kako bi se moglo slati postom, te se spaja s unutarnjom cijevi), onda je 50kn vise.
Back to Top
maribo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maribo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2014 at 17:12
Ako može mala pomoć!!
Gdje mogu nabaviti wall timer u svrhu Tabate i sl. treninge?

Hvala unaprijed
Back to Top
MAN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2014 at 16:06
Da li mislite da su rukavice potrebe u fitnessu i zbog čega?
Treniram već 3 mjeseca, nisam ih koristio a ni prije toga. Imao sam problema sa žuljevima ali su me prošli na neki način, vrate se samo za vrijeme kada radim na lat mašini.

Čuo sam tj. pročitao sam neke savjete za fitness rukavice ali me zanima Vaše mišljenje pa ako možete nešto o tome da mi pomognete bio bih Vam zahvalan. 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2014 at 16:16
Pa možeš i ne moraš ovisi kako si navikao :) ne igra ti to nekakvu ulogu ...koža ti se sama zadeblja tako da od tada ih više nemam..a ako ih ne želiš ne stišći tu šipku toliko :) ili polugu..
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2014 at 21:37
eto, zelio bih se pohvaliti svojim malim carstvom, sve kaj vidite je moj rad, osim knaufa na zidovima gdje mi je sogor pomogao, kao i napraviti stokove i narihtati vrata, napraviti struju,... stvarno je mrcina od covjeka! :s
parket sam sam postavljao, a sa spravama sam kompenzirao ljepilo, lak, brusnje i lakiranje :D

planiram jos napraviti hiperekstenziju, scott klupu i klupu za listove. a sad, kada bi bilo i nekih clanova, dogovorio bi zajednicku investiciju u klimu, sobni bicikl i ogledalo...

a evo i kako moj gym izgleda:











Back to Top
MAN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2014 at 15:22
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pa možeš i ne moraš ovisi kako si navikao :) ne igra ti to nekakvu ulogu ...koža ti se sama zadeblja tako da od tada ih više nemam..a ako ih ne želiš ne stišći tu šipku toliko :) ili polugu..



Naravno, tako i ja mislim.
Čuo sam i pročitao da tegovi mogu da izazovu i poneku kožnu bolest jer od silnih znojevih ruku itd. nakupi se mnogo toga na tegu pa sam i zbog toga uzeo u obzir rukavice. Ali vjerovatno da ih neću ni uzimati, valja imati muške ruke Big smile
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 22:19
slike nisu nesto, al bitno je ono sto je na njima tri nova clana - hiperekstenzija, scott klupa i klupa za listove









Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 891011>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.