New Posts New Posts RSS Feed - Što imate od fitness opreme?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Što imate od fitness opreme?

 Post Reply Post Reply Page  <12345 11>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 21:32
hvala!
namjerno sam ga napravio u crveno-crnoj kombinaciji, uz neke (neplanirane, ali dobrodosle) probleme s bojom, tako da budem siguran da ga necu prodavati ako me posao stisne :)


Edited by GajbaPive - 11 Studeni 2013 at 21:32
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 21:30
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

Konacno imam svoj komplet, ovaj ne ide nikuda :D



Svaka cast izgleda odlicno
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 21:24
Konacno imam svoj komplet, ovaj ne ide nikuda :D

Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 01:01
uff, imam pravu teretanu kod kuce :D

sipke + tegovi... ( 20ak kg brijem)
girye od 8kg...
klupica za trbusnjake
stalci za sklekove
sipka za zgibove
onda one gume za jacanje šaka... maznula starom zapravo :)
sestri balerini uzela one gume za vjezbanje... turbo cvrste.. dobro su mi dosle sad za saniranje ozlijede stopala ^^

jos od starog imam utege od 5kg, stare vjerojatno 30ak godina
ma tko bi se sjetio svega.. prostirka za yogu, uze za preskakivanje - ono pametno, koje broji preskoke... sve skupa, ne pamtim kad sam zadnji put usla u teretanu, jer mi ovo brutalno dobro koristi :)

Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 21:10
za sad imam dva dumbbella, svaki je od 1.5 kg, pošto sam stvarno pocetnik, kasnije ce naravno ici i teži :)
Back to Top
Amigo24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amigo24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:12
Imam bucice brate, s kojima možeš sve raditi Big smile baš mi stiglo iz fitness shopa prije par dana Thumbs Up samo dobro bi došla još benc klupica uz naravno šipku i utege Embarrassed
"Dobar je Martin, skupija je dosta vojnika oko sebe, izgleda da im tumaci kako mogu pobici."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 15:00
E da si tu u blizini Osijeka...Cepina ima guma koliko hoceš hahha
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 14:25
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja jos moram nabavit girje, gumu od traktora te jedan teski bat i onda sam na miru...

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 14:19
Ja jos moram nabavit girje, gumu od traktora te jedan teski bat i onda sam na miru...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 11:09
Grije 16,20 i 24 kg, "magarci" ili "kozlici" za dipseve , vratilo i gimnasticke karike.
Za sada samo ruska škola Thumbs Up
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 09:21
Ja sam kupio u emezeti benc od 40 kila tako je pisalo bar na kutiji što po mojoj procjeni mislim da je oko 35 kila jer ne vjerujem da sama šipka ima 15....uglavnom torbice koje vješam na benc sa raznim utezima i ciglama da oteža do 70 kila :D planiram još cigli dovesti hihi ...jednorucni uteg od 10 kila....uspio sam ga nekako srediti da bude 15 ....sprava za zgibove u okviru vrata....i to je to :D kombiniram sve sa svime :D i ide polako :D
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 08:18
Ukupno nekih 80 kg utega, tower 2000, utezi za zglobove I to je to
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2013 at 12:20
gajba ne brini za biznis sprave su ti super, ali u moj mali stan jedva stanu bucice i orbitrek i to je na knap.

Bebolina na žalost imam samo bucice, kotacic za trbuh i orbitrek za sada. Dok jednog lijepog dana ne kupim kucicu s okucnicom i onda pokupujem sve gajbine sprave
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2013 at 10:55
cini mi se da nisi vidjela njen komentar - referirala se na to da je pravi bask u dusi i da pazim kada pricam protiv barce :)
morat cu pripaziti na rijeci, ne bi zelio da me nesimpatije prema jednom klubu kostaju posla :D
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2013 at 09:08

Scarpetta wow...zavidim ti Big smile 

Jesi od Gajbe to narucila?

I ja se nadam da cu od jeseni povecati svoj kucni gym Big smile

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2013 at 23:58
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

trening prsa i liga prvaka na tv-u. ima li bolje? (ima, da je barca ispala, al jbga...) :D






GRRR ima tu i navijaca Barce pazi što pišeš
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.