New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlozi za webshop!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlozi za webshop!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 22:51
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Tako je. Vec sam narucivao telefonski i platio pouzecem. Ogroman popust se odnosi kupovinu iznad 2500 i dobije se 20% popusta. Ekipa se dogovori i to je to. Znaci kad sam narucio za 2 i po milje obavio sam to telefonski i poslali su.

Samo sam htio povuci paralelu što se tice nacina placanja jer ako polleo "vjeruje" za tako velike cifre ne vidim zašto se ne bi i ovdje za sitnije pare  vjerujem da bi više ljudi uzimalo.


2 i pol milje? To je 2 500 000. 

I ja ti dam popust za iznose iznad 2500kn (2 i pol tisuce), to je totalno nešto drugo.. Mislio sam da govoriš o popustima na sitne iznose. Ovo je normalno.

Razmisliti cemo još za pouzece, možda uvedemo..



Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2010 at 13:07
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Tako je. Vec sam narucivao telefonski i platio pouzecem. Ogroman popust se odnosi kupovinu iznad 2500 i dobije se 20% popusta. Ekipa se dogovori i to je to. Znaci kad sam narucio za 2 i po milje obavio sam to telefonski i poslali su.

Samo sam htio povuci paralelu što se tice nacina placanja jer ako polleo "vjeruje" za tako velike cifre ne vidim zašto se ne bi i ovdje za sitnije pare  vjerujem da bi više ljudi uzimalo.


2 i pol milje? To je 2 500 000. 

I ja ti dam popust za iznose iznad 2500kn (2 i pol tisuce), to je totalno nešto drugo.. Mislio sam da govoriš o popustima na sitne iznose. Ovo je normalno.

Razmisliti cemo još za pouzece, možda uvedemo..

 

Dobro, prevedeno na vaš zagrebacki, 2 i pol tisuce hrvatskih kuna

Dobro, što se tice sitnih popusta, znam da imaju bespla dostavu iznad 400kn što isto nije loše. Ugl, takve sitnice spašavaju i dosta su bitan faktor kod odabira

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2011 at 18:00
Ja sam veliki zagovornik treniranja kod kuce (znam da je to krsenje svete rijeci na fitness forumu =P) i sad me primilo da bi isprobavala vjezbe s bosu loptom, da li je to mozda rekvizit koji bi uskoro mogao biti dostupan i u vasem web shopu? Nashla sam ih samo kod poleosport-a i cijena je preko 900kn, ne znam da li je to uobicajeno, cini mi se skupo?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2011 at 22:32
Originally posted by Closer Closer wrote:

Ja sam veliki zagovornik treniranja kod kuce (znam da je to krsenje svete rijeci na fitness forumu =P) i sad me primilo da bi isprobavala vjezbe s bosu loptom, da li je to mozda rekvizit koji bi uskoro mogao biti dostupan i u vasem web shopu? Nashla sam ih samo kod poleosport-a i cijena je preko 900kn, ne znam da li je to uobicajeno, cini mi se skupo?


hehehehe , zakaj bi bilo kršenje svete rijeci vjezbanje po doma :) BTW, bosu lopta , isel sam pogledat kaj je........iskreno, mislim d aje to glupost velika za te novce,  vrijedilo bi probat da je š00 kn max, al ovak ne vidim nikakve prednosti pred pilates loptom s kojom mozes odraditi puno veci repertoar vjezbi i koje su puno zahtjevnije i bolje mogu pogoditi i taziti vece zahtjeve od tijela u svakom pogledu posto je cijela okruga , dakle zahtjevnija
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2011 at 23:38
Hehe misliš na svetu rijec teretana Closer? Big smile Mislim da nitko ovdje nije rekao da je to one and only nacin...samo da je superirornija s obzirom na mogucnosti koje pruža i u pogledu izbora vježbi  i u pogledu napredovanja koje doma baš i nije moguce sa ogranicenom opremom. Ako netko misli da doma može dovoljno odradit za ono što mu treba ok, ciljevi su razliciti (mada bi svima trebao biti cilj najmanje cuvanje mišicne mase)...ja znam da ne mogu za ono što meni treba Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 01:01
@phoenix - zato pitam da li moze jeftinije nisam do sad nikad potrosila urnebesno mnogo novaca za nesto s cime vjezbam kod kuce, a pilates lopta mi ne sluzi nicemu ako mi izlazi van na nos i ne zelim vjezbat vise s njom, tako da... trazim uvijek neshto novo shto bi mi zaokupilo paznju, par mjeseci bucice, pa rastezljiva traka, pa pilates lopta, pa girje, pa step klupica, pa vijaca, pa foam roller... Kao shto drugi ljudi imaju naviku kupovat nove stvari za nabrijavanje auta tako ja kupujem nove stvari za nabrijavanje same sebe da nastavim =P =P ako ima smisla =D

@gym - meni je za moje ciljeve dovoljno vjezbanje kod kuce, nikad nisam bila ultimativni fitness ljubitelj da sve mora biti na svom mjestu, nego jednostavno stanje gdje ja mislim da sam zdrava i da se osjecam zdravo i da necu upast u isti kalup kao clanovi moje obitelji gdje nitko nema ispod š00kg, al to je druga prica...

za sad me jos uvijek zanima ako netko ima info vezano uz bosu loptu =D
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 12:11
Closer, nemamo bosu loptu, a i naša preporuka je da ne daješ više od 500 kn za tu loptu.

U HR nemaš gdje nabaviti bosu loptu, baš iz razloga što su cijene neke cudne i visoke.
Preporuka je da probaš obaviti sve na pilates lopti.  Wink


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 12:51
Hvala na informciji =)) Ako se ne pojavi neka dobra prilika onda trazim novi rekvizit =)
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 09:30
Bila je jedna super kombinirana klupa ovdje u ponudi prije kojih par tjedana. Velicina je bila taman (ne prevelika), naslon se mogao pomicati od vodoravnog do horizontalnog, bila je dosta robusna, i ne preskupa (negdje š000, š200 kuna).

hoce li se možda opet, uskoro naci nešto takvo u ponudi? Možda ponudi dana? Smile


Edited by alpinist
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 16:05
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

Bila je jedna super kombinirana klupa ovdje u ponudi prije kojih par tjedana. Velicina je bila taman (ne prevelika), naslon se mogao pomicati od vodoravnog do horizontalnog, bila je dosta robusna, i ne preskupa (negdje š000, š200 kuna).

hoce li se možda opet, uskoro naci nešto takvo u ponudi? Možda ponudi dana? Smile


Da, prodali smo sve zalihe te kombinirane klupe za vježbanje, biti ce uskoro opet u ponudi, no ne tako uskoro...

Drugi puta moraš biti malo brži.. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 14:35
Evo, vidim da je bilo potraznje za bosu loptama, napokon je imamo u ponudi!
Mislim da je ovo najpovoljnija cijena u HR!

Pogledajte na linku: Bosu lopta s elasticnim gumama

Slika:



Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2012 at 19:32
Evo i ja se necega dosjetio
Pošto vidim da ste dosta proširili ponudu na webshopu , najviše na fitness opremi .
Mislim da bi malo trebalo to srediti , podjetliti na nekoliko cjelina : sprave, slobodne utege, kb itd . ?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2012 at 20:01
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Evo i ja se necega dosjetio
Pošto vidim da ste dosta proširili ponudu na webshopu , najviše na fitness opremi .
Mislim da bi malo trebalo to srediti , podjetliti na nekoliko cjelina : sprave, slobodne utege, kb itd . ?

Odlican prijedlog Zvonimire. Thumbs Up
Vec neko vrijeme razmatramo o dodavanju podkategorija, mislim da cemo to uskoro i uciniti.

btw. preselio sam ti post u glavnu temu gdje raspravljamo o prijedlozima za webshop.

Interesira me da li imate prijedloge za neke proizvode koje bi trebali dodati u ponudu? Smile

Ova tema je pocela s prijedlozima o drugim nacinima placanja, pa moram reci da smo jos prosle godine uveli placanja - pouzecem, virmanom i karticama. Svi oblici placanja su moguci i aktivni.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2012 at 22:43
Možda vratila za zgibove Cool
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2012 at 22:51
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Možda vratila za zgibove Cool

Da, dobar prijedlog - dobiti cemo ih kroz cca. 40 dana. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2012 at 11:45
Intervalni tajmer !
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.