New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlozi za webshop!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlozi za webshop!

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2012 at 20:21
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Intervalni tajmer !
 
Sutra cemo dodati GymBoss intervalni timer u našu ponudu..  Wink

Slobodno još nešto predloži, ako misliš da nam nedostaje..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2012 at 22:16

Koliko uspijem primjetiti vama su uvijek isti artikli na sniženju, to znaci da traženiji proizvodi nece ni doci na tu listu??


Imam prijedlog za ponudu webshopa.

Sportske bocice BPA free. Svakih par dana kupim novu bocicu Jane jer je ta plastika štetna nakon dužeg korištenja. Svi koji unose dovoljno tekucine, pogotovo pijuci iz boce trebali bi razmisliti o kupnji jedne takve (BPA free) bocice.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2012 at 22:51
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Koliko uspijem primjetiti vama su uvijek isti artikli na sniženju, to znaci da traženiji proizvodi nece ni doci na tu listu??

Imali smo svega do sada na akciji. I one najprodavanije, no oni su krace i cesto samo na dnevnoj akciji.

Koji proizvod bi te zanimao da se stavi na akciju?


Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Imam prijedlog za ponudu webshopa.

Sportske bocice BPA free. Svakih par dana kupim novu bocicu Jane jer je ta plastika štetna nakon dužeg korištenja. Svi koji unose dovoljno tekucine, pogotovo pijuci iz boce trebali bi razmisliti o kupnji jedne takve (BPA free) bocice.


Dobar prijedlog, gdje si vidjela da se mogu u HR kupiti te bocice? 


Edited by Zoki - 10 Travanj 2012 at 22:51
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2012 at 22:59

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Koliko uspijem primjetiti vama su uvijek isti artikli na sniženju, to znaci da traženiji proizvodi nece ni doci na tu listu??

Imali smo svega do sada na akciji. I one najprodavanije, no oni su krace i cesto samo na dnevnoj akciji.

Koji proizvod bi te zanimao da se stavi na akciju?

 


Pro Whey 3g 2.2 kg

jednorucne bucice 15 kg


Whey je bio u 12mj (nadam se da ce opet) , ali bucice pikiram s obzirom da mi treba 2 kom, cekam akciju Big smile



 

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

 

Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Imam prijedlog za ponudu webshopa.

Sportske bocice BPA free. Svakih par dana kupim novu bocicu Jane jer je ta plastika štetna nakon dužeg korištenja. Svi koji unose dovoljno tekucine, pogotovo pijuci iz boce trebali bi razmisliti o kupnji jedne takve (BPA free) bocice.


Dobar prijedlog, gdje si vidjela da se mogu u HR kupiti te bocice? 


Uglavnom preko neta:

http://www.gricni.com/equa-bocice - ove su nedavno bile na Kolektivi za 45kn, jbg kasno sam to skužila 

http://www.wellbie.hr/main.php?com=izdelekPodrobno&task=izdelekPodrobno&izdelek=2096

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2012 at 23:18
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Pro Whey 3g 2.2 kg

jednorucne bucice 15 kg

Whey je bio u 12mj (nadam se da ce opet) , ali bucice pikiram s obzirom da mi treba 2 kom, cekam akciju Big smile 

Pro Whey 3G 2,2 kg ce opet uskoro biti.

Jednorucne utege 15 kg necemo uskoro stavljati na akciju jer su teski i dostava nas puno kosta.


Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Uglavnom preko neta:

http://www.gricni.com/equa-bocice - ove su nedavno bile na Kolektivi za 45kn, jbg kasno sam to skužila 

http://www.wellbie.hr/main.php?com=izdelekPodrobno&task=izdelekPodrobno&izdelek=2096

Odlicno, hvala na linkovima.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2012 at 23:21
Ok, hvala, pratiti cu akcijske ponude  Thumbs Up
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2012 at 19:38
Zoki je kao Borg matrica cita misli kolektivaLOLsinoc sam gledao ovo https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Olimpijska-kratka-sipka.aspx ali na drugom mjestu siguran da ovdje nije bilo u ponudi.Zanima me da li na tu kratku šipku može da se stavi sa svake strane recimo po 4x po 5kg utega i osigurac?Imam komplet ovih utega https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Olimpijski-uteg-20kg.aspx
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2012 at 22:15
Originally posted by Igor Igor wrote:

Zoki je kao Borg matrica cita misli kolektivaLOLsinoc sam gledao ovo https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Olimpijska-kratka-sipka.aspx ali na drugom mjestu siguran da ovdje nije bilo u ponudi.Zanima me da li na tu kratku šipku može da se stavi sa svake strane recimo po 4x po 5kg utega i osigurac?Imam komplet ovih utega https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Olimpijski-uteg-20kg.aspx

3 kom od 5 kg bi možda stalo na jednu stranu, za 4 kom nisam siguran.
Možeš naruciti i probati, pa ako ti ne odgovara, vrati šipku.. Wink

Btw. stalno nadopunjavamo ponudu, a baš sam primjetio da nam fali kratka olimpijska šipka, i eto dodao u ponudu.. Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2012 at 22:36
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Igor Igor wrote:

Zoki je kao Borg matrica cita misli kolektivaLOLsinoc sam gledao ovo https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Olimpijska-kratka-sipka.aspx ali na drugom mjestu siguran da ovdje nije bilo u ponudi.Zanima me da li na tu kratku šipku može da se stavi sa svake strane recimo po 4x po 5kg utega i osigurac?Imam komplet ovih utega https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Olimpijski-uteg-20kg.aspx

3 kom od 5 kg bi možda stalo na jednu stranu, za 4 kom nisam siguran.
Možeš naruciti i probati, pa ako ti ne odgovara, vrati šipku.. Wink

Btw. stalno nadopunjavamo ponudu, a baš sam primjetio da nam fali kratka olimpijska šipka, i eto dodao u ponudu.. Smile

Vidim da se dela stalno nešto,dobro je to,stavi kakvu šipku ili ploce od Eleiko cujem da su jeftine dosta LOL.A cuj jedan je probao pa se....LOL

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 01:42
uvest kazein velika pakiranja od 4-5kg ,najvece sta san vidija ima 2,2 kg od mvp,a i nema bas neki veliki izbor kazeina dok wheya ima stotine vrsta
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2012 at 21:08
evo moj prijedlog a ne znam da li je vec predlozeno,kad se naruci do neke vrijednosti ili vise od 3 proizvoda da se dobije nesto na poklon kao npr. uzorak nekakvog proteina,nekakv shaker ili slicno,nista veliko li da ti srce zaigra kad otvaras paket :) ,gledam na youtubeu jedna firma salje,pa posalje puno besplatnih uzoraka,nekakvih malo jeftinijih proizvoda kao vitamine i sl. bilo bi lijepo :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2012 at 21:30
Vec neko vrijeme cekam jednorucne utege od 15 kg, hoce li biti uskoro dostupni za kupovinu?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2012 at 23:30
Originally posted by adatar adatar wrote:

evo moj prijedlog a ne znam da li je vec predlozeno,kad se naruci do neke vrijednosti ili vise od 3 proizvoda da se dobije nesto na poklon kao npr. uzorak nekakvog proteina,nekakv shaker ili slicno,nista veliko li da ti srce zaigra kad otvaras paket :) ,gledam na youtubeu jedna firma salje,pa posalje puno besplatnih uzoraka,nekakvih malo jeftinijih proizvoda kao vitamine i sl. bilo bi lijepo :)

Ovo cemo vrlo uskoro uvesti, vec radimo na tome! Wink
Svakako zelimo nagraditi nase kupce koji kupuju iznad X iznosa.
X iznos nece biti nedostizan, vec negdje oko 500 ili 600 kn.

Hvala na prijedlogu! Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2012 at 23:37
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Vec neko vrijeme cekam jednorucne utege od 15 kg, hoce li biti uskoro dostupni za kupovinu?
Jednorucni utezi od 15 kg ce biti dostupni kroz cca. 45 dana. Rasprodali smo cijelu trenutnu zalihu.

Na stranici svakog proizvoda koji je nedostupan mozete ostaviti svoj e-mail, pa cete dobiti obavijest kada npr. jednorucni utezi 15 kg budu dostupni. Ostavi e-mail na ovom linku.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2012 at 11:23
Hvala na informaciji.
Ostavila sam mail nego ima vec puno vremena pa sam bila u strahu da ih više nece biti:))

Hvala još jednnom, strpljivo cekam
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 18:47
I dalje cekam bucicu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.