New Posts New Posts RSS Feed - Kupovina putem WebShopa!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kupovina putem WebShopa!

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2015 at 21:20
a ne znam sta da kazem, taj zadnji put sam vikala na tipa(tek se probudila pa mi čip za kontrolu nije još radio) pa je dosao za dva sata (prije deračine je bila priča da je u gorici i da nikako nece moci taj dan), nažalost izgleda da još uvijek jedino tako funkcioniramo, da sam bila pristojna tko zna kad bi došlo..a nije meni hića da baš taj određeni dan ja moram imat neki uteg,protein ili što god, već što ne znam nikad kad će doći obzirom da ne dođu kad jave, a ne može mi stalno netko doma visiti zbog toga..uglavnom, naučila se..malo dernjave,agresije i sl. i eto ih odmah
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2015 at 21:26
čuj..ostavili spravu ispred zgrade..koji je to plac:)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2015 at 10:49
Kombinacija pristojnosti i "dernjave" uvijek upali! :)

Svakako ćemo poraditi dodatno na dostavi. Uvesti ćemo uskoro još jednu dostavnu službu, pa ako korisnik ima bolja iskustva s drugom dostavnom službom, odabrati će tu.

Razumijemo kritiku, naša želja je da ne bude problema prilikom dostave i da sve prođe po pravilima. :)
Jedna od opcija je da se mali paketi dostavljaju na posao, tako će vas uvijek "uloviti" u radno vrijeme i neće nitko morati "sjediti i čekati" kod kuće.



Edited by Zoki - 07 Studeni 2015 at 10:50
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dijana5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dijana5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2016 at 10:27
Do sada nikad nisam imala problema pri kupovini, sve je bilo u redu. A sad - najprije nema artikla (niti znaju kad će ga dobiti), koji je uredno oglašen, znači nikakve info da istog NEMA na lageru, ok, uzmem nešto drugo umjesto; pa mi je onda rečeno da će isporuka biti u srijedu (zg)(a narudžba je plaćena u subotu), ali onda ne, isporuka će ipak biti u petak..I nitko u svemu tome da bi riječ isprike rekao.. Nnije da bi to nešto promijenil, ali ipak....imala sam dojam kao da ja njima idem na živce jer mi to nije baš super..konačno su uklonili proizvod kojeg nema, ali i na to sam ih još morala podsjetiti, da se i drugi ne zeznu..baš su me naživcirali.
Back to Top
dijana5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dijana5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2016 at 11:54
Možda nije bilo razumljivo iz gornjeg posta, nije bilo artikla kojeg sam naručila..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2016 at 17:10
Originally posted by dijana5 dijana5 wrote:

Možda nije bilo razumljivo iz gornjeg posta, nije bilo artikla kojeg sam naručila..
Dijana5, možete li mi na PM javiti svoje ime i prezime kako bih malo istražio situaciju.
Svakako mi pošaljite podatke na PM pa ćemo ubuduće takve stvari spriječiti da se ne ponove.

Ocjene naših kupaca su inače iznimno pozitivne, prosječna ocjena usluge je 4.85 od 5.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Vetate3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Lipanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vetate3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2016 at 14:05
Kako da poništim narudžbu?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2016 at 09:32
Originally posted by Vetate3 Vetate3 wrote:

Kako da poništim narudžbu?


Javite se na email [email protected] i napišite što želite da se napravi s vašom narudžbom.
Back to Top
Tkoma View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tkoma Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2017 at 20:01
Pozdrav,ja sam si mislio naruciti neke suplemente,sve od myproteina.Mislio sam uzeti proteine,kreatin u prahu,i oats u prahu sve od myproteina sto sam vec naveo.Sada me samo zanima hocu li ja i u proteinima,kreatinu i oatsima u prahu dobiti mjericu u paketu?Ili moram negdje naruciti mjericu?Hvala puno
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2017 at 13:37
Originally posted by Tkoma Tkoma wrote:

Pozdrav,ja sam si mislio naruciti neke suplemente,sve od myproteina.Mislio sam uzeti proteine,kreatin u prahu,i oats u prahu sve od myproteina sto sam vec naveo.Sada me samo zanima hocu li ja i u proteinima,kreatinu i oatsima u prahu dobiti mjericu u paketu?Ili moram negdje naruciti mjericu?Hvala puno


U wheyu ćeš dobiti 1000%, bar ja jesam, a trebao bi i u kreatinu
Back to Top
dorian1412 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dorian1412 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2017 at 17:29
Je li netko imao poteškoća sa dostavom?
Ja sam dobio samo dio narudžbe, a jedan paket iz narudžbe mi nije još došao, a naručio sam stvari u petak.

Zvao sam nekoliko puta i dostavu i njih i izgleda da me samo proslijeđuju dalje i ignoriraju problem.
Proizvodi su ok, ali ne vjerujem da ću opet naručivati nešto zbog takve dostave.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2017 at 18:16
Pozdrav Dorian,

narudžba je na vrijeme poslana, ali je poslana u više paketa, od kojih ste neke primili a neke ne (u tijeku isporuke su).

Poslan vam je email sa svim podacima pošiljke te vas molimo da kontaktirate Overseas i dogovorite se oko isporuke preostalog dijela pošiljke


Edited by Mr G. - 29 Lipanj 2017 at 18:17
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.