New Posts New Posts RSS Feed - Kupovina putem WebShopa!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kupovina putem WebShopa!

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 09:20
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

jel moguce da mi posaljete ponudu na mail za ovaj whey 3g na akciji, ja platim internet bankarstvom i sutra sam dodjem po to u skladiste u samoborskoj? ako je moguce, mail je [email protected], pa slobodno posaljite
hvala

Ponude automatski radite sami na web shopu. Dodate proizvod u košaricu, odaberete placanje virmanom i stiže vam automatski ponuda sa svim podacima za placanje na email. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 20:05
Zoki, vezano za ovaj protein:

https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/USN-100-Whey-Protein-2kg.aspx

Piše: "Proizvod sadrži mlijeko. Primjereno za osobe koje su intolerantne na laktozu (sadrži enzime laktoze)."
Jel pokreška u pisanju.....misli se sadrži enzime LAKTAZE (ako je primjereno za osobe koje su intolerantne na laktozu)?


Hvala na odg!


Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 23:40
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Zoki, vezano za ovaj protein:

https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/USN-100-Whey-Protein-2kg.aspx

Piše: "Proizvod sadrži mlijeko. Primjereno za osobe koje su intolerantne na laktozu (sadrži enzime laktoze)."
Jel pokreška u pisanju.....misli se sadrži enzime LAKTAZE (ako je primjereno za osobe koje su intolerantne na laktozu)?

Hvala na odg! 

Tako je, bio je tipfeler, ispravljeno!

Sadrži enzime laktaze.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 00:42
bebolina, ako imaš problema sa wheyem, u bolnickoj prehrani npr najviše koriste hidrolizat koji je lakši za želudac, a ima medju njima nekih i potpuno bez laktoze, tj nula laktoze, mada su naravno i skuplji. No ne koristiš bodibilderske kolicine,niti imaš 100kg, pa se jednom možda isplati probati.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 21:56
Originally posted by iver iver wrote:

bebolina, ako imaš problema sa wheyem, u bolnickoj prehrani npr najviše koriste hidrolizat koji je lakši za želudac, a ima medju njima nekih i potpuno bez laktoze, tj nula laktoze, mada su naravno i skuplji. No ne koristiš bodibilderske kolicine,niti imaš 100kg, pa se jednom možda isplati probati.

Tako je.

Od hidrolizata preporucam ISO Muscle 100 Natural .
* 0 g laktoze




Edited by Zoki - 22 Studeni 2013 at 21:56
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 14:26
Imam pitanje u vezi suspenzijskih traka, vidim da više u ponudi nema XPR-a i JungleGyma pa me zanima jeste li ih potpuno izbacili iz ponude ili cete ih opet imati?
Ako da kada?

Hvala na odgovoru:))
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 17:35
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Imam pitanje u vezi suspenzijskih traka, vidim da više u ponudi nema XPR-a i JungleGyma pa me zanima jeste li ih potpuno izbacili iz ponude ili cete ih opet imati?
Ako da kada?
Hvala na odgovoru:))

Što se tice XPR-a i Jungle Gym-a, cekamo da dobavljaci dobiju novu zalihu, ali nemamo definirano kada bi to moglo biti.

Možda bi ti to moglo odgovarati. Smile


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 15:03
super hvala:))
onda još malo pocekam nekako sam bila odlucila uzet XPR ali previš razmišljam pa prošla baba s kolacima

u medjuvremenu cu pogledati ove nove
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 22:01
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

super hvala:))
onda još malo pocekam nekako sam bila odlucila uzet XPR ali previš razmišljam pa prošla baba s kolacima

u medjuvremenu cu pogledati ove nove

Da, brzo reagiraj, jer se dobri proizvodi jako brzo rasprodaju. Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2013 at 18:56
evo ga napokon:)) muž mi poklonio ove - SKLZ Power Strapz

i moram rec da sam oduševljena , super stvarcica toplo preporucam   
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2013 at 13:36
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

evo ga napokon:)) muž mi poklonio ove - SKLZ Power Strapz

i moram rec da sam oduševljena , super stvarcica toplo preporucam   

 
Odlicno, drago mi je da si oduševljena! Wink


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Boro96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boro96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 00:08
Nemojte mislit da napadam al kad dajete
onaj kod za snizenje mislim kolko novaca
trebam potrosit mislim ako mogu znat?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 01:09
Originally posted by Boro96 Boro96 wrote:

Nemojte mislit da napadam al kad dajete
onaj kod za snizenje mislim kolko novaca
trebam potrosit mislim ako mogu znat?

Kod za sniženje smo dijelili kada smo imali anketu za najbolje suplemente 2012 i 2013.
Tada nije bio potreban neki minimalni iznos, već samo je bilo potrebno ispuniti anketu i iskoristiti kod u određenom vremenskom periodu.

Prati naš facebook page i forum, tamo će biti objavljene sve informacije kada ćemo dijeliti kupon kodove.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 13:55
imam pitanje vezano za dostavu..često nešto naručujem i obavezno imam problem s njima. Dakle, dođe mi poruka da će taj i taj dan paket stići (vrijeme bar okvirno nikada, što je isto smiješno,ljudi su na poslu itd ), ali dobro..radi se o tome da taj dan paket ne stigne, a niti obavijest da neće, zašto, kada bi mogao, baš ništa, već dođu proizvoljno neki drugi dan da me uopće nisu obavijestili, recimo zadnji put sad u subotu u 9 ujutro(naravno, subota je i spavala sam, a paket je trebao doći u petak), i nazovem tipa..on mi kaze da je tad bio u mom kvartu, da je sad već negdje drugdje i bok. Dva puta se desilo da je paket došao 3 dana nakon poruke i da sam ih morala zvati pa su mi oba puta rekli kako imaju "probleme na skladištu"..jednom mi je tip rekao da se jučer kolegi "vjerojatno nije dalo jer mu nije bilo usput" pa eto sad on donosi sljedeći dan. Uglavnom, nikad ni obavijesti ni isprike.Nije mi jasno je li se to samo meni događa, zaboga u centru sam zg, nisam u nekom selu bogu iza nogu pa da je toliki problem donijet na vrijeme, ili ako već nisu u mogućnosti bar javiti kad će doći da čovjek zna, bude doma, bude budan i sl. Obraćam se ovdje vama jer ste u suradnji s njima i jer od vas narucujem..proizvodi su vam super i uvijek sam zadovoljna, ali ovo s dostavom tako me svaki put iznervira da covjeku dodje da jednostavno vise ne narucuje.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2015 at 14:17
Pozdrav Gabrijela,

razumijem vašu kritiku vezano za dostavu.

Najčešće paketi budu dostavljeni u roku 48 sati (u 98% slučajeva), no ponekad se dogodi da iz tehničkih razloga dostava bude odgođena. Razmatramo uvođenje još jedne dostavne službe, uz Overseas Express, pa da korisnik može odabrati dostavnu službu koju želi.

Ukoliko ćete imati bilo kakvih problema s dostavom, svakako se nama javite na telefon 01/3732-141 ili na e-mail: [email protected], mi ćemo se pobrinuti da sve bude na vrijeme dostavljeno.

Poraditi ćemo maksimalno na svim detaljima kako bi naši kupci bili zadovoljni kupovinom na našem web shopu.




Edited by Zoki - 02 Studeni 2015 at 14:18
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2015 at 15:16
Gabrijela, nažalost skoro sve logističko-dostavne službe rade slično, kad nemaš svoju službu dostave uvijek ima problema, a Zokiju pa ni nikom normalnom se baš ne isplati imati svoju službu. Skoro baš sve od overseas do intereurope zamolim da na mobitel da mi jave, svi napišu na dostavnicu "nazvati" ali me skoro nijedan vozač ne nazove. Od knjiga do raznih sprava, možeš zamisliti bijes kad mi kamion istovario ogromnu fitness spravu od 160kg ispred ulaza na ulici, a kasno sam stigao doma pa je i čitavu noć ostala tamo, sam nisam mogao... Dolazim kući, hrpa djece gleda koji je to vrag :) Da nije susjed potpisao sve bi odvezli u logistički centar, pa da još jednom platim dostavu. Uglavnom, HR dostavne firme nisu baš odgovorne, često i privatnike unajmljuju za dostavu za jako sitnu lovu, a ovima se onda baš fućka...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.