New Posts New Posts RSS Feed - D: Vlastito tijelo ili utezi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Vlastito tijelo ili utezi?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Vlastito tijelo ili utezi?
    Posted: 26 Srpanj 2010 at 13:49
Među sportašima oduvijek postoje dvije grupe; jedna tvrdi da je ucinkovitije trenirati bez utega, a druga tvrdi suprotno. Koja je u pravu?

Procitajte clanak: Vjecita debata: vlastito tijelo ili utezi?



"Pogledajte građu gimnasticara i dobiti cete odgovor na vaše sumnje. Gimnasticari cijeli život treniraju bez utega, a imaju najizdefiniranija tijela od svih sportaša. Govori li vam to išta? Kupite si doma set karika i znati cete zašto! Treniranje bez utega može biti ucinkovito kao i treniranje s utezima ili bilo kakvim drugim rekvizitima. Bitno je samo znati cilj i imati dobar program."

"Ako vam je cilj samo bodybuilding, te iskljucivo rast mišicne mase onda cete više i brže profitirati odlaskom u teretanu i radu sa utezima, nego vježbajuci samo sa tijelom, ali ako vam je cilj funkcionalnost tijela, te biti u formi kao što i izgledate, garantiram možete dobiti izvrsne rezultate vježbajuci i bez utega."

što vi više preferirate - trening s vlastitim tijelom ili s utezima?


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 13:51
Moje mišljenje je da mix kombinacija utezi + vlastito tijelo daje naj rezultate
I to osobno najviše preferiram.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 14:31
A ovisi kakve ciljeve imaš, ja imam frenda gimnasticara, hebeno je definiran al ima 65-70 kg ...ja više pucam na masu tak da su mi utezi neizbježni
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 14:39
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

A ovisi kakve ciljeve imaš, ja imam frenda gimnasticara, hebeno je definiran al ima 65-70 kg ...ja više pucam na masu tak da su mi utezi neizbježni


Koliko je visok?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 14:42
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

A ovisi kakve ciljeve imaš, ja imam frenda gimnasticara, hebeno je definiran al ima 65-70 kg ...ja više pucam na masu tak da su mi utezi neizbježni


Koliko je visok?


Nekih š75-š80
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 15:16
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

A ovisi kakve ciljeve imaš, ja imam frenda gimnasticara, hebeno je definiran al ima 65-70 kg ...ja više pucam na masu tak da su mi utezi neizbježni


Koliko je visok?


Nekih š75-š80


Ne bih se mogao zamisliti s tom kilažom.
65kg mi je za malo višlje cure.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 15:23
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Ne bih se mogao zamisliti s tom kilažom.
65kg mi je za malo višlje cure.




Slažem se
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2010 at 15:41
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Ne bih se mogao zamisliti s tom kilažom.
65kg mi je za malo višlje cure.




Slažem se


Ma i za one do š65cm, ako imaju dobro rasporedjene kile..
Bolje da ljulja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 14:19
ja smatram da jedno ni drugo,ako nije kombinirano nema smisla.iako ako cemo opet gledat utezi pobjeduju.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 14:30
"... a ako vam je cilj porast mišicne mase, onda možete vježbe poput sklekova, cucnjeva i zgibova raditi sa dodatnim opterecenjem, tj. jaknom ili ruksakom sa utezima."

ali to nije više samo težina vlastitog tjela nego i dodatno optereženje utezima

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 17:30
Oboje, kao što je soner gore napomenuo, utezi su mi neophodni za masu, ali opet su mi i sklekovi, zgibovi i dipsevi obavezne vježbe.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 18:14
Neznam baš koliko su tezi neophodni za masu, gimnasticari su obicno niski i super srezani, ali ako malo dignu bf imaju sasvim pristojnu kilažu i masu, siguran sam
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 22:00
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

A ovisi kakve ciljeve imaš, ja imam frenda gimnasticara, hebeno je definiran al ima 65-70 kg ...ja više pucam na masu tak da su mi utezi neizbježni
Koliko je visok?
Nekih š75-š80


Jaaaaoj taman, aj' baci neku slicicu od druga...

Estrogen PWND!
Back to Top
imhotep22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2011
Location: Macedonia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote imhotep22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2011 at 00:19
Za masu su bolje utega,a za definicija i kondicija onda vlastito telo,ali sve se to radi preko masina i sprave tako ga najbolje je odlazak u teretanu jer vecina od te vezbe se ne mogu izvedjivati kod kuce.
Makedonac,nemojte zamjeravati na gramaticke i pravopisne greske.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 16:57
Originally posted by imhotep22 imhotep22 wrote:

Za masu su bolje utega,a za definicija i kondicija onda vlastito telo,ali sve se to radi preko masina i sprave tako ga najbolje je odlazak u teretanu jer vecina od te vezbe se ne mogu izvedjivati kod kuce.

Nebih se složio Wink

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 01:07
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by imhotep22 imhotep22 wrote:

Za masu su bolje utega,a za definicija i kondicija onda vlastito telo,ali sve se to radi preko masina i sprave tako ga najbolje je odlazak u teretanu jer vecina od te vezbe se ne mogu izvedjivati kod kuce.

Nebih se složio Wink


Ni ja se ne bih slozio nije tako jednostavno:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.