New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna masa - povecanje mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna masa - povecanje mase

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 12>
Author
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 14:36
to mi onda nije ni trening, ni hiit. Ovako odradim dva cijela treninga u danu...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 17:21
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

to mi onda nije ni trening, ni hiit. Ovako odradim dva cijela treninga u danu...


Pa u pol sata se da odradit odlicno utege.. a i kazu da nakon 45 min utega se pocinje izlucivat kortizol, pa nema smisla vise od toga..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 18:29
teško mi je u pola sata napraviti trening u 2 day splitu, a i ovako se stignem odmoriti i kvalitetnije napraviti HIIT.
Uostalom, spojiti ta dva treninga baš i nije u duhu onoga o cemu smo iluvatar i ja diskutirali ovdje..


Edited by alpinist
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Pak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2011 at 18:29
ima li smisla raditi trening s pocetka teme, ako se ujedno radi trcanje 4 puta tjedno (bavim se time)

Back to Top
blacky007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blacky007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2011 at 16:56
evo da se i ja ukljucim tu!
htjela bih dobiti na masi ( ocito) ali mi je teretana malo monotona ( dosadna) . znate li za neke grupe treninge/ fitness programe koji vecinom prakticiraju te vježbe snage koje su mi potrebne. 

hvala Smile
Back to Top
BassHunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BassHunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2011 at 17:36
Samo da pitam... nisam još nacisto jel da idem striktno na povecanje mase ili da ostanem tu gdje jesam... visok sam š75 +- cm i težak 78 kg... evo nekih mjera:
biceps-36
prsa-š06
struk-87
bedra-55
listovi-39

Radim split trening tri puta tjedno:
pon: prsa - triceps
sri: leđa - biceps
pet: noge - ramena
Radim 3-4 vježbe sa 6-8 ponavljanja a opterecenje je maksimalno da pravilno izvodim vježbe... trbuh ubacujem dva puta tjedno... kad sam kakve volje Embarrassed

Neko vrijeme sam bio "off" u teretani... malo bezvolja... malo obaveze... kako god... sad sam krenuo ponovo i u maloj sam dilemi... imam neku ideju 90-90... 90 dana ic na povecenje mase pa onda 90 dana na definiciju!?

Jedem 4-5 puta dnevno... dorucak su zobene obavezno... tokom dana kombiniram meso sa uh i vocem a za veceru ništa od uh... poslije treninga uzimam whey+dex+kreatin.

Malo me brine što imam metabolizam da kile dobijem jedino ako ležim i ne radim ništa... klasican tov LOL... cim nešto radim stagniram ili mršavim... u š0-ak dana trcanja mogu skinut 4-5 kila... zato se ne držim pretjerano nekih gramaža kad su obroci u pitanju... jedem koliko osjetim da mi nedostaje... u dane treninga pojedem da je gadno za vidit... bez obzira što je obrok prije treninga... kao da organizam osjeti šta se sprema pa traži više!?

Možda malo ispadam budala sa hrpom pitanja... no... bolje mi je pitat pa se sramit jednom nego glumit pametnjakovica... pa se sramit cjeli život Wink
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2011 at 21:47
Originally posted by BassHunter BassHunter wrote:

Samo da pitam... nisam još nacisto jel da idem striktno na povecanje mase ili da ostanem tu gdje jesam... visok sam š75 +- cm i težak 78 kg..


kaj se toga tice, ti si tu jedini koji si može ovo odgovoriti Smile. Ovisi o tome kak to ukupno izgleda i što ti želiš postici od tijela........
Ako želiš sugestiju najbolje bi bilo sliku poslati ,jer mjere su tak, mogu svašta znaciti bez slike.....

spominješ 90 dana mase, 90 definicije........nema potrebe se ogranicavati brojkama, odradi dok nebudeš zadovoljan i dok nebuš mislio da imaš dovoljno "mesa" za izdefinirati, a 90 dana definicije je puno vremena, u 90 dana se stigneš 2x izdefinirati ako nemaš previše viška, tak da nemoj se zamarati brojkama...

Originally posted by BassHunter BassHunter wrote:


Malo me brine što imam metabolizam da kile dobijem jedino ako ležim i ne radim ništa... klasican tov LOL... cim nešto radim stagniram ili mršavim... u š0-ak dana trcanja mogu skinut 4-5 kila... zato se ne držim pretjerano nekih gramaža kad su obroci u pitanju... jedem koliko osjetim da mi nedostaje..


Kaj god mislio onda još uvijek jedeš pre malo, ako ti se to dešava moraš povecati kalorijski unos ukoliko želiš nabaciti još koju kg....

pozz


Back to Top
BassHunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BassHunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2011 at 21:59
Ma ovo 90-90 je samo neka brija u glavi... da imam o cemu razmišljat LOL... stavim slike koji dan pa da na temelju viđenog iskusniji daju svoje mišljenje... jedino me veseli što kod debljanja dobijem masu svuda...  hlace koje sam kupio sa 72 pa do sadašnjih 78 kila oblacim bez brige.

Znaci... pojacat obroke... bar mi to nije neki problem... probao bi nagurat na nekih 85 kila... tek da ne izgledam ko neki pizdek... bez uvrede Wink
 
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2012 at 08:54
LOL ja sam visok š80 cm , a težak 72 kg xD
Istina ti se baviš bb , a ja fitnessom !Cool
Back to Top
Mjolnir View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjolnir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 16:08
Evo i jedna ženska na masi.. pa da vas pitam, jel loše ako svaki trening radim noge i guzicu pošto na njima najviše manjka mase? :)

npr.  pon - noge + trbuh + prsa
sri -   noge + ledja 
pet -  noge + ruke i ramena
ned - noge + noge 



Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 16:17
je loše je.....rasteš kad odmaraš , dakle u oporavku koji je potreban za napredak tak da nema koristi od forsiranja nogu svaki trening
Back to Top
Mjolnir View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjolnir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2012 at 13:13
jel bolje onda ovak:

pon. - noge, trbuh
sri.  - prsa, biceps, triceps
pet. - ramena, ledja
ned. - noge, trbuh ?
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2012 at 13:16
nije, jer noge radiš u nedjelju pa u ponedjeljak, što je dan za danom.
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Mjolnir View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjolnir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2012 at 17:45
nije lako bit plav... Embarrassed

onda zamjenim pet i ned. 
a ostalo je ok? radim uglavnom 4 serije x 10 ponavljanja, s tim da je prva serija s manjom kilazom, a onda ostale 3 odradim tako da umrem dok dodjem do desetog ponavljanja.. 
jelovnik sam uspjela sredit savršeno al ovaj program vježbanja me ubija.. 
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 08:30
jel probao tko ovaj trening ili nešto slicno i kakva su mišljenja? LINK
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 09:38
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

jel probao tko ovaj trening ili nešto slicno i kakva su mišljenja? LINK


Nisam prcitao trening , preletio sam samo, , ali radio sam nesto slicno, odnosno na principu velikog volumena , cak puno veceg od ovog , 5-6 x tjedno, ali u split sistemu, svaka mis grupa 2x tjedno i bilo mi je super........vjerujem da je i ovo ok i da mozes dobiti dobar muscle gain.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.