New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna masa - povecanje mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna masa - povecanje mase

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 12>
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 14:08
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ve je sve rekla.. znaš sigurno da ne možeš i mršaviti i dobivati mišice a po svemu napisanom ispada da to želiš...

što se tice hrane... super je to što ti jedeš zdravo.. ali kad smo kod mršavljenja i dobivanja mišica, sve na kraju padne na kalorije... a ti ih ne unosiš dovoljno da dobivaš mišice.. e sad.. što se tice tog trbuha, pošto je svatko subjektivan oko svog tjela.. bilo bi dobro da staviš sliku pa da vidimo o cemu se to tocno radi


Eh, to i jeste najveci peh, sto se ne moze u isto vrijeme gubiti salo, a dobijati misici...
Postavim sliku uskoro, kad imadnem vremena za cijelu proceduru
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2011 at 08:44
  Pozz drustvo... Evo jedne slike tog problematicnog dijela u mene, stomak, tj. slauf koji nastane kad sjednem (kada stojim ravan stomak), al se zelim ovoga rjesiti...

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2011 at 09:08
tak i meni nekak
will smoke your weed for food!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2011 at 09:13
  kaj da ti mi kazemo? da odes na defku? pa mora se prvo vidjeti s cime raspolazes, ako je samo to malo speka, a ostalo si suh, kaj ce tebi defka?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2011 at 13:41
http://www.youtube.com/watch?
v=X3nA2zqeX5Q&feature=player_embedded#at=46


http://www.youtube.com/watch?v=FCxFn3sAw68&NR=š



Zakon su, nisam to prije vidio, al novi idoli

Edited by The Phoenix
Back to Top
srceko_malo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote srceko_malo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2011 at 11:36

 Povecanje mišicne mase nije lagan posao. Ja sam dosta griješio dok nisam naucio neke stvari, tako mislim da nije rješenje nepripremljen uci u teretanu vec da se treba dobro informirati što i kako....

http://www.muska-posla.com/osnovebodybuildinga.htm

Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2011 at 23:48
Ja bi fakat napisao, ali onda ce cijeli forum znati moje bodybuilderske tajneLOL
Back to Top
zagrebboys View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zagrebboys Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2011 at 10:42
kaj misilite o ovome: cetri puta trening tjedno (pon,uto,cet,pet).
svaki trening 2 grupe mišica. za svaku grupu po 3 vježbe sa po tri serije po š0-š2 ponavljanja.
prva dva mj. sam radio kontinuirano istu kilažu a sad mi je decko u teretani preporucio da radim jednu seriju sa nižom kilažiom a 2 sa vecom. npr biceps na cross sparvi š*25 kg i 2*30 kg.
mislim u 9mj. napravit sam svoj program kružnog treninga koji bi bili malo jaci.
Back to Top
silva07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silva07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2011 at 00:03
Originally posted by tare tare wrote:

  Pozz drustvo... Evo jedne slike tog problematicnog dijela u mene, stomak, tj. slauf koji nastane kad sjednem (kada stojim ravan stomak), al se zelim ovoga rjesiti...


Ovako ceš rješit taj tvoj takozvani šlauh.
3-4 puta tjedno kardio trening+3-4 puta tjedno trening s utezima,trbušne radi svaki dan,što više vježbi promjeni za trbušne,ali najvažnija ti je prehrana,probaj unosit ugljikohidrate samo prije treninga i to rižu,a poslije treninga samo whey bez dextroze ili piletinu...
Neka ti ovo bude jelovnik ili nešto slicno
Dorucak:bjelanjci,tuna ili posni sir
Međuobrok:jogurt+ neko voce
Rucak:piletina,puretina ili kuhani oslic sa 50-60 grama riže
Vecera:š00 grama posnog sira
Back to Top
silva07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silva07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2011 at 00:06
Originally posted by zagrebboys zagrebboys wrote:

kaj misilite o ovome: cetri puta trening tjedno (pon,uto,cet,pet).
svaki trening 2 grupe mišica. za svaku grupu po 3 vježbe sa po tri serije po š0-š2 ponavljanja.
prva dva mj. sam radio kontinuirano istu kilažu a sad mi je decko u teretani preporucio da radim jednu seriju sa nižom kilažiom a 2 sa vecom. npr biceps na cross sparvi š*25 kg i 2*30 kg.
mislim u 9mj. napravit sam svoj program kružnog treninga koji bi bili malo jaci.


Dobro je to,ovisi koje ceš mišice kombinirat,evo ovaj sam ti ja dugo radio
Ponedjeljak:prsa,biceps
Utorak:noge,trbušni
cetvrtak:ramena,triceps,trapez
Petak:leđa,trbušni
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2011 at 00:19
Ja ( i neki poznati i pametni ljudi) smatramo da je naturalcima bolju ili full body ili uper -lower body split sustav treniranja
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2011 at 17:06
Ne smatram se pametnim, a poznat nisam sigurno, ali se slazem sa Iluvatarom;
ponajvise mislim zbog stresa na zivcani i hormonalni sustav, sto je sa ovim klasicnim programima gotovo nemoguce postici.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 13:55
svi znamo o masi, definiciji, kalorijskom deficitu, suficitu i te stvari...
a sad nešto nategnuto: Ono kaj mene zanima je, u kojoj mjeri je moguce dobiti tipa 2-3 kile mišica, kroz neko dulje vrijeme (2, 3 mjeseca) bez potrebe za nekim nabijanjem mase, te kasnijim definiranjem? 
Znaci, trenutno sam prehranom tako balansiran da nisam niti u deficitu niti suficitu, a htio bih nabiti još 2, 3 kile mišica, uz što je više moguce izbjegavanja nabijanja i sala, pa kasnijeg skidanja. Jel to izvedivo (blagim porastom kalorija) kroz neko dulje razdoblje? 

p.s. volim svoju definiciju, al htio bi 2, 3 kile više Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 14:21
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 14:33
idem vježbati Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 14:48
Originally posted by silva07 silva07 wrote:

Originally posted by tare tare wrote:

  Pozz drustvo... Evo jedne slike tog problematicnog dijela u mene, stomak, tj. slauf koji nastane kad sjednem (kada stojim ravan stomak), al se zelim ovoga rjesiti...


Ovako ceš rješit taj tvoj takozvani šlauh.
3-4 puta tjedno kardio trening+3-4 puta tjedno trening s utezima,trbušne radi svaki dan,što više vježbi promjeni za trbušne,ali najvažnija ti je prehrana,probaj unosit ugljikohidrate samo prije treninga i to rižu,a poslije treninga samo whey bez dextroze ili piletinu...
Neka ti ovo bude jelovnik ili nešto slicno
Dorucak:bjelanjci,tuna ili posni sir
Međuobrok:jogurt+ neko voce
Rucak:piletina,puretina ili kuhani oslic sa 50-60 grama riže
Vecera:š00 grama posnog sira


to je izgladnjivanje.. Wink
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.