New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna definicija - kako se izdefinirati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna definicija - kako se izdefinirati

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 13>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 22:10
Slazem se s deckima, badava sav trud i vrijeme ak se bilo koja od 2 navedene stvari radi polovicno.......naravno ak je prioritet i cilj izgled
Back to Top
ljuba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ljuba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2013 at 21:05
Ma naravno da se sve radi u teretani,ali je kuhinja jako,jako bitan faktor i u masi i u definiciji !
Npr...bez teretane i samo.sa kuhinjom covek moze da izgleda dobro,a samo sa teretanom mu to nije zagarantovano !
Eto zato sam to tako rekao !
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2013 at 03:46
Originally posted by ljuba ljuba wrote:

Ma naravno da se sve radi u teretani,ali je kuhinja jako,jako bitan faktor i u masi i u definiciji !
Npr...bez teretane i samo.sa kuhinjom covek moze da izgleda dobro,a samo sa teretanom mu to nije zagarantovano !
Eto zato sam to tako rekao !

Zavisi sta podrazumjevas pod dobrim izgledaom, nemaju svi istu viziju dobroga izgleda. Teško je bez treninga, žene i nekako jer one teže nekom mršavom izgleda(velika vecina), ali cisto sumnjam da je nekom muškarcu želja biti mršav, a bez treninga teško se to može promijeniti.

ALI

LINK

Zato djevojke radite cucanj.

Edited by diinnoo - 05 Sijecanj 2013 at 03:47
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2013 at 10:37
Jos jedan faktor je i genetika... :)
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 00:04
Dok ne mrdneš dupe, genetika ne dolazi do izražaja.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 00:41
Al mozes mrdati dupe a ako imas "losu" genetiku i neku prehranu dodje ti na isto kao dobra genetika :D

Edited by Mjauk - 06 Sijecanj 2013 at 00:42
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 01:25
A šta podrazumjevaš pod lošom genetikom ?
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 01:32
Covjeka koji slabo i tesko dolazi do povecanja misicne masa,recimo?
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 01:50
Ja ne poznajem ljude koji su lako dosli do nekog veceg nivo misicne mase, ako masa nikako ne dolazi onda ili si genetski otpadak(u šta sumnjam), ili prehrana ili trening ne valja.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 11:40
Evo ja prije nisam mogao dobiti na masi uopce , sredio sam prehranu i gle dobio sam na kilaži
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 12:22
Ja znam jedan primjer mog vrsnjaka koji je za pola godine od bukvalno zgibova i sklekova nabacio bas dosta misicne mase,a znam mu stariju bracu pa znam o cemu pricam.
Ali malo kad gledam ova diskusija je nidje veze,tj.tema "rasprave" :D
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 13:45
Pa koliko ti treniraš, kilaza, visina bf ?
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
mare369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2013 at 19:16
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Originally posted by ljuba ljuba wrote:

Ma naravno da se sve radi u teretani,ali je kuhinja jako,jako bitan faktor i u masi i u definiciji !
Npr...bez teretane i samo.sa kuhinjom covek moze da izgleda dobro,a samo sa teretanom mu to nije zagarantovano !
Eto zato sam to tako rekao !

Zavisi sta podrazumjevas pod dobrim izgledaom, nemaju svi istu viziju dobroga izgleda. Teško je bez treninga, žene i nekako jer one teže nekom mršavom izgleda(velika vecina), ali cisto sumnjam da je nekom muškarcu želja biti mršav, a bez treninga teško se to može promijeniti.

ALI

LINK

Zato djevojke radite cucanj.


Realy??? Takva guza od cucnjeva?

A dupli iskorak? Meni su najviše bedre ocvrsnule od njega. Tvrde ko kamen. A guza.. hm.. a neki najdonji sloj tog pustog mesa se cini cvrstim.
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2013 at 01:11
Cucanj je majka svih vježbi, ali u vecini tretanu su sve sprave zauzete ali squat rack je uvijek slobodan.

GLUTEUSI VRIJEDNI NASLOVNICE

Na ovom linku ima dosta dobrih clanaka, kako oblikovati tijelo
LINK
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
zlatan01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatan01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 18:56
Pozdrav svima

Imam konkretno pitanje. Visok sam 175, tezak 77 kg i htio bi smrsaviti barem 5 kila (idealno 7) u sljedecih 6 tjedana.
Uz to naravno htio nih definirati misice, ali bez previse pumpanja, znaci cista definicija. Odabrao sam krenuti sa programom ponudjenim u uvodnom postu "Program trening za misicnu definiciju" i sada me zanima tocnost ove moje racunice sto se tice prehrane.
Dakle, koristio sam kalkulatore za BMR i ispada oko 2700 kcal, uz ove tu vjezbe. Ako uzmemo da je jedan kilogram prosjecno 7800 kcal, po mojoj racunici ispada da u 6 tjedana moram reducirati vise od 900 kcal svaki dan i to mi se cini malo previse. Jeli nesto krivo radim ili ?

Inace, koliko po vama ispada povecanje BMR-a kada se radi spomenuti program?

Hvalaaaaa :)






Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 15:31
uskoro krecem na definiciju pa me zanima nešto...3 ili 4 puta tjedno cu na tašte raditi cardio,a kasnije tokom dana vježbanje s utezima. E sad,kako da uzimam bcaa i/ili glukozu? Uzimao bih na kraju treninga s utezima glukozu (smanjeno radi definicije) i bcaa kod cardia. Da li da promjenim nešto?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.