New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna definicija - kako se izdefinirati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna definicija - kako se izdefinirati

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 13>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 16:50
  Ma sa Insanityem neceš izgubiti mišice.... ...mislim... na svakoj defki izgubiš i nešto mišica....ali 2mj ovakvog treninga, ako pravilo jedeš... nece rezultirati drasticnim gubitkom mišicne mase!
 
 Iako i ja kombiniram Insanity sa treninzima snage.... jednostavno ne mogu drukcije.... pa probaj i ti tako....
Back to Top
analee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote analee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 16:54
Skinula sam si ga s nekog americkog bb foruma,uglavnom UH do š2 sati,a poslije P+M samo,nema PWM uopce,neki kineski cajevi se piju umjesto toga.
Vježbanje je jedino što me muci sad...valjda cu samo cardio i heavy lift kombinirat pa što bude...
Back to Top
analee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote analee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 16:58
Ma zlato moje,nemam ja nikog osim tebe
Mislila sam ko je prvi,njegov trener-a to si ti!

Znaci da si samo moj

Posudila bi te,ali se bojim da se previše ne potrošiš...ja sam jako zahtjevna
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 16:59
Originally posted by analee analee wrote:

Posudila bi te,ali se bojim da se previše ne potrošiš...ja sam jako zahtjevna


Sebicne li tete
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 17:05
  cekao sam da izađeš sa jelovnikom prije nego odgovorim......s obzirom da planira smanjiti poprilicno uh, bar za sad u prvotnom planu nebi se slozio da joj je insanity neko dobar izbor, kolko je to, 5-6 puta tjedno hopsanja?
Mislim da radi mišicne mase taj insanity nemre bit dobar nikako, mislim i sama ga kombiniras sa vjezbama snage, tak sam joj i prvi put sugerirao da radi, no posto mislim po postovima da je taj insanity svaki dan ja ga nebi radio......
Ono kaj bi ja je taj heavy lifting sa density tj hi itensity treningom di ce stalno raditi sa utezima......

Kaj se tice dijete analee, ak si citala o cem se radi , pogledala iskustva ljudi, neku teorijsku pozadinu togai i sigurna da je to to onda odradi tocno tak kak piše, iako ja nebi izbacivao pwm , a i nebi rekao da ikakvi cajevi mogu to zamjenit il nekaj.....
Jesi ogranicena sa kolicinom Uh dnevno ? osim unosa do š2h?
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 17:10
Originally posted by analee analee wrote:


Posudila bi te,ali se bojim da se previše ne potrošiš...ja sam jako zahtjevna


Ohhh, morat cu onda pocet spavat više od 6 sati dnevno da ne kolapsiram
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 17:14
  Ma dobro, ja sam odradila prvi dio insanitya i uopce nisam izgubila mišicnu masu, a radila sam uz to i druge treninge.... no ako ce raditi uz to i utege, onda ce joj biti previše... ja sam pukla nakon 3 tjedna prvi put....pa nakon 6-og se razbolila..... ono iscrpljujuce je....

 6x tredno, ali je to više zagrijavanje, pa neki hiit, pa onda istezanje i hlađenje.... nego cisti kardio..... ja sam cak primjetila da sam ojacala ramena i dobila sam gluteuse i quadse....a sad....ono nisam se hranila po njihovom planu i to.... ;)

 Ne cini mi se loš za defku, ali i ja cu sad ovaaj zadnji mjese dosta kombinirati sa vježbama snage.....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 17:22
  Tak sam videl da svi velite da je iscrpljujuce, zato baš i n smanjenjim Uh je o veliki NO,NO.
Ok, dobro sam onda imao predođbu da je to neki hiit, ali rađenje samo toga bez utega 2 mjeseca mora, jednostavno mora rezultirat gubitkom mišicne mase i to puno više od potrebnog, a mislim da nije potrebno ništa gubiti i da se to može izbjec ....

Nemora bit loš za defku, slažem se  i onako uz utege ako zeli bolji i brzi rezultat mora radit neki oblik hiit-a, pa se lagano moze uzet jedan od dan i vjezbica iz njega i odradit, ali nikako pratit cijeli program......iako bi ja taj hiit opet odrađivao sa utezima
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 17:31
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Tak sam videl da svi velite da je iscrpljujuce, zato baš i n smanjenjim Uh je o veliki NO,NO.
Ok, dobro sam onda imao predođbu da je to neki hiit, ali rađenje samo toga bez utega 2 mjeseca mora, jednostavno mora rezultirat gubitkom mišicne mase i to puno više od potrebnog, a mislim da nije potrebno ništa gubiti i da se to može izbjec ....

Nemora bit loš za defku, slažem se  i onako uz utege ako zeli bolji i brzi rezultat mora radit neki oblik hiit-a, pa se lagano moze uzet jedan od dan i vjezbica iz njega i odradit, ali nikako pratit cijeli program......iako bi ja taj hiit opet odrađivao sa utezima


Ti si muško... mi žene volimo promjene

 Ma meni se baš sviđa što te kondicijski baš podigne insanity... a što se defke tice...bumo vidjeli za mjesec i pol jesam li što uradila
Back to Top
analee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote analee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 18:02
Da,koliko vidim jesu UH prilicno smanjeni,rekla bi ja da to ide prema keto dijeti,a sa tim cajevime je kao da vracaju energiju nakon treninga,morala bum probati kak je s time,imam prilicno naporan tempo,ne bi mi baš trebalo da se okolo vucem bez energije...

Onda bi kombinirala insanity sa utezima.. 2:3,vidjet cu još koliko ˝narastem˝do nove godine
Ti samo odmaraj,Phoenix...tek smo na pocetku...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 18:43
Originally posted by analee analee wrote:

Da,koliko vidim jesu UH prilicno smanjeni,rekla bi ja da to ide prema keto dijeti,a sa tim cajevime je kao da vracaju energiju nakon treninga,morala bum probati kak je s time,imam prilicno naporan tempo,ne bi mi baš trebalo da se okolo vucem bez energije...


ova dijeta na kojoj si je glupost, kloni se toga

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
analee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote analee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 18:59
Ma nisam ja na toj dijeti,to sam planirala za definiciju..ali mislim da ce mi ipak biti premalo UH,malo cu se poigrati sa jelovnicima i složiti svoj...
Radi se o tome da bi ja malo brže sve skupa nakon mase,zato sam tražila nešto žestoko...ali baš to se bojim da cu izgubiti sve ovo što sad radim.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 20:32
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Tak sam videl da svi velite da je iscrpljujuce, zato baš i n smanjenjim Uh je o veliki NO,NO.
Ok, dobro sam onda imao predođbu da je to neki hiit, ali rađenje samo toga bez utega 2 mjeseca mora, jednostavno mora rezultirat gubitkom mišicne mase i to puno više od potrebnog, a mislim da nije potrebno ništa gubiti i da se to može izbjec ....

Nemora bit loš za defku, slažem se  i onako uz utege ako zeli bolji i brzi rezultat mora radit neki oblik hiit-a, pa se lagano moze uzet jedan od dan i vjezbica iz njega i odradit, ali nikako pratit cijeli program......iako bi ja taj hiit opet odrađivao sa utezima


Ti si muško... mi žene volimo promjene

 Ma meni se baš sviđa što te kondicijski baš podigne insanity... a što se defke tice...bumo vidjeli za mjesec i pol jesam li što uradila



Hehehehe kak bi Iluv rekel, zakaj vi žene uvijek ,Mislim to se ija cesto pitam pitam
šalim se........volim i ja promjene, nužne su da ne dođe do monotonije i zamora, ali ja sam joj to sugestiral, vidio sam da je i Iluv joj rekel da se makne od Insanitya, prvenstveno radi njenih ciljeva i slike koje je postala kao uzor i da zeli ici k tome.......

Inace mi je jeanso da vecina žena žele neke druge stvari, drugacciji look. evo puno njih veli da ne zeli ikakvi i mali mišic u svom tijelu,nek rade onda  tak da mi je jasno cemu tolko kardia, hopsanja i sveg obicno žene rade jer ipak kolko god muški i ženski nacini vježbanja imaju zajednickog ima i razlike upravo radi tog looka kaj vecina želi......

Ako zelis promjenu, mozes to nazvat i hiit, ali malo drugaciji mogu ti poslat na pm nekaj kaj trenutno radim pa probaj
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 20:34
 A ne znam uopce kako cura izgleda i to...pa ono... treba do one slike puno proteina i puno utega....;))

 Hocu, ja sam uvijek u potrazi za necim novim i volim sve probati... tako da... možeeee.... tnx.....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 20:37
  Neznam ni je kak zgleda, hmmmm, gledam po sebi, kaj bi ja htio da pumpam, cilj mi je imat masu i kaj bi napravio za definiciju ili ono kaj je za pocetak lakse kaj nebi napravio jer sam uvjeren da bi mozda na taj nacin izgubio ono sto ne zelim...

Bum ti poslal jedan trening za jedan dan kaj radim ovaj mjesec , pa isprobaj........
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2011 at 10:22
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ma sa Insanityem neceš izgubiti mišice.... ...mislim... na svakoj defki izgubiš i nešto mišica....ali 2mj ovakvog treninga, ako pravilo jedeš... nece rezultirati drasticnim gubitkom mišicne mase!
 
 Iako i ja kombiniram Insanity sa treninzima snage.... jednostavno ne mogu drukcije.... pa probaj i ti tako....


I ja smatram da takodjer trening snage mora biti prisutan..
Ja sam postigao bio neku definiciju, a od crobnog treninga sam radio samo hodanje i biciklu 30min... ostalo samo utezi i to po 3-5 ponavljanja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.