New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna definicija - kako se izdefinirati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna definicija - kako se izdefinirati

 Post Reply Post Reply Page  <1 10111213>
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:37
Originally posted by XQ XQ wrote:

Ako želiš završit ko Zyzz, dobra je :)

Mislim da ti sauna baš i ne pomaže kod mršavljenja, možda kod nekih drugih zdravstvenih problema, jer možda ceš izgubili kilu dve nakon saune, ali to ti je sve voda u obliku znoja izašla iz tebe.

I da nije to ko kad staviš svinjetinu na roštilj pa se mast pocne cijediti :)
Zyzz ko prvo nije umro od saune , nego je imao nasljedndu bolest srca. Opet priznao je da je uzimao nešta nezz tocno šta i kombinacija toga svega , zna se 
Back to Top
Mamic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mamic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 18:26
Originally posted by Maratonac Maratonac wrote:

Ako ti je smisao saune topljenje masti, zaboravi ju.


Vidiš zato vas i pitam za šta je ,niko mi nije konkretno odgovorio?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:04
Brle, ne brini znam ja sve o njemu. Ovo šta sam napisao bila je šala, ali je moguce da je i to utjecalo na smrt..

Mamic, rekao sam ti, nece ti se u sauni mast cijedit sa tebe .. Sauna je više za neke druge medicinske probleme za koje neam pojma jer nisam doktor, to potraži na googlu jer mi nismo bolnica, a što se tice kilaže , ne pomaže ti ( osim što ce ti se iscjedit znoj pa ceš možda bit kilu lakši nekih par sati)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 21:23
Sauna nudi mnogo pozitivnih ali jako blagotvornih ucinaka na zdravlje (pitati za ucinke saune je ko pitati za ucinke kamilice - i po intenzitetu i po brojnosti ucinaka). Istina, pomaze i pri skidanju sala, ali ne "topljenjem" niti znojenjem. A i skidanje sala saunom ce biti toooliko nezamijetno da ti se vise isplati prosetati to vrijeme u parku nego se preznojavati u sauni. Istina, izgubit ces kile ali ce to biti voda.

Edited by Maratonac - 14 Veljaca 2013 at 08:36
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 21:40
Danas bi svi sixpack i mišice a da sjede u sauni ili samo popiju neki "lijek za mršavljenje".. Nece to tako, bez znoja i napora nema rezultata
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 21:42
haha bas to,istina
Back to Top
Mamic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mamic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 12:09
4 jaja(kuhana) i banana  poslije teretane-vecera malo kasnija?
Back to Top
BBz8 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BBz8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2013 at 18:07
Kakav vam se cini ovaj trening za hipertrofiju?
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/German-volume-trening.aspx

Planiram uskoro krenuti s tim pa bi htio informacije iz prve ruke? 
Imam 17(uskoro 18) god,183 cm visine i 77 kg
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 18:10
Imam 44 kile,smršavio sam dosta kila ,jeo sam i trenirao i treninzi su mi donjeli smo probleme pa samo odlucio neko vrijeme ne trenirat nego prvo malo da se kile dignu i onda lagano pocet uz prehranu trenirat i izradit tijelo je li to uredu?
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 19:29
Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Imam 44 kile,smršavio sam dosta kila ,jeo sam i trenirao i treninzi su mi donjeli smo probleme pa samo odlucio neko vrijeme ne trenirat nego prvo malo da se kile dignu i onda lagano pocet uz prehranu trenirat i izradit tijelo je li to uredu?


Ja uopce neznam kaj ti radiš na temi o definiciji, pa to ti forumaši pricaju cijelo vrijeme, ajde budi ljubazan prema sebi i svojem tijelu i organiziraj te obroke kak spada, cak ne mislim tolko na izbor hrane (naravno bili bi poželjno da su cim zdraviji) koliko mislim na kolicinu, al sve ti je vec receno na tebi je da jedeš i pocneš bilježiti kolicinu!!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 19:47
Originally posted by Aria Aria wrote:

Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Imam 44 kile,smršavio sam dosta kila ,jeo sam i trenirao i treninzi su mi donjeli smo probleme pa samo odlucio neko vrijeme ne trenirat nego prvo malo da se kile dignu i onda lagano pocet uz prehranu trenirat i izradit tijelo je li to uredu?


Ja uopce neznam kaj ti radiš na temi o definiciji, pa to ti forumaši pricaju cijelo vrijeme, ajde budi ljubazan prema sebi i svojem tijelu i organiziraj te obroke kak spada, cak ne mislim tolko na izbor hrane (naravno bili bi poželjno da su cim zdraviji) koliko mislim na kolicinu, al sve ti je vec receno na tebi je da jedeš i pocneš bilježiti kolicinu!!

Ušao sam u taj topic definicija da se educiram što da radim :Da jedem i treniram ili da prvo nabijem kile i onda treninzi i definirat se .Mogao bi da pocet bilježit obroke,da,trudim se da imam zdravu prehranu i kolicine su mi vece.
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 20:01
Mogao bi pocet? To si trebao onog dana kad si se registrirao na forum i odlucio na promjenu, pošto si poceo jesti (iako premalo) svejedno se vaga trebala bar malo pomaknuti prema gore, trebaš znati na kolko si kalorija jer u slucaju da jedeš premalo okej znaš gdje si, ali kad pocneš jesti dovoljno ili si u suficitu a vaga se ne mjenja e tu je problem, i kako ceš reagirati kad neceš niti znati jel si dovljno pojeo?
Definitivno prvo prehrana i nabijanje kila jer ovako bi tijelo još više iscrpio, a i potrošio to malo što pojedeš. I zaboravi na definiranje još neko vrijeme, izbaci taj pojam iz svoje glave.
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 20:26
Originally posted by Aria Aria wrote:

Mogao bi pocet? To si trebao onog dana kad si se registrirao na forum i odlucio na promjenu, pošto si poceo jesti (iako premalo) svejedno se vaga trebala bar malo pomaknuti prema gore, trebaš znati na kolko si kalorija jer u slucaju da jedeš premalo okej znaš gdje si, ali kad pocneš jesti dovoljno ili si u suficitu a vaga se ne mjenja e tu je problem, i kako ceš reagirati kad neceš niti znati jel si dovljno pojeo?
Definitivno prvo prehrana i nabijanje kila jer ovako bi tijelo još više iscrpio, a i potrošio to malo što pojedeš. I zaboravi na definiranje još neko vrijeme, izbaci taj pojam iz svoje glave.

Izbacio sam  treninge zasad da jer se tijelo samo izmorilo ,da nažalost dogodio se pad te jedne kile dole i sad se dogodio još jedan problem rupe kod oba dva bubrega i bolovi
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 21:44
Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Originally posted by Aria Aria wrote:

Mogao bi pocet? To si trebao onog dana kad si se registrirao na forum i odlucio na promjenu, pošto si poceo jesti (iako premalo) svejedno se vaga trebala bar malo pomaknuti prema gore, trebaš znati na kolko si kalorija jer u slucaju da jedeš premalo okej znaš gdje si, ali kad pocneš jesti dovoljno ili si u suficitu a vaga se ne mjenja e tu je problem, i kako ceš reagirati kad neceš niti znati jel si dovljno pojeo?
Definitivno prvo prehrana i nabijanje kila jer ovako bi tijelo još više iscrpio, a i potrošio to malo što pojedeš. I zaboravi na definiranje još neko vrijeme, izbaci taj pojam iz svoje glave.

Izbacio sam  treninge zasad da jer se tijelo samo izmorilo ,da nažalost dogodio se pad te jedne kile dole i sad se dogodio još jedan problem rupe kod oba dva bubrega i bolovi


Da li imaš razgovore sa psihologom? Mislim da je u ovoj fazi kod tebe to neophodno?

Back to Top
Stinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2014 at 21:50
Ovako. U nekom vremenu sam smršavio par kilograma i sad bih se upisao u teretanu. Trebam savjet u vezi daljnjeg rada, volio bi ostati ajmo reći svoje širine i trenutnih mjera i zanima me što da nastavim? Naravno, zdrava prehrana ali kakvi treninzi da bih masni dio tijela istopio. 
Back to Top
Željo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Željo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2014 at 14:12
Ako hoćeš samo istopiti masni dio onda što više kardia (trčanje, bicikl, bilo šta) i kružnih treninga s utezima, ako želiš i dobiti koji mišić onda radi i treninge snage nakoliko puta tjedno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 10111213>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.