New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna definicija - kako se izdefinirati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna definicija - kako se izdefinirati

 Post Reply Post Reply Page  <1234 13>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2010 at 22:44
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  a ima... mjenjala bi dosta toga..al to je proces.... pa....moram biti strpljiva... kad nisam gbogata da si pomognem kirurški........


Ma joj, i kad bih imao toliko para, ne bih to radio, prirodno je prirodno, eventualno u kasnim 30-im malo zakemijat


a malo sam iskarikirala... nebi ni ja..prevelika sam kukavica..i previše volim sebe..... prirodno nije kako treba..... no biti ce bolje
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 10:57
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Jedna rijec, g-flux.  


Jel mozes ovo malo objasniti nama laicima?
Link neki ili nesto? :)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 11:53

Originally posted by tare tare wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Jedna rijec, g-flux.  


Jel mozes ovo malo objasniti nama laicima?
Link neki ili nesto? :)
 

kljucne rijeci za gugl: g flux t nation

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 12:38
Originally posted by tare tare wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Jedna rijec, g-flux.  


Jel mozes ovo malo objasniti nama laicima?
Link neki ili nesto? :)


Napisao sam jedan poduži post na temu g-flux-a pa me niste doživjeli, enivej...

http://lmgtfy.com/?q=g-flux+t-nation
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2010 at 13:39

ma nek cita na t nation

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2010 at 06:55
  evo mene nazad na defku.... dosta je bilo "odmora".....
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2010 at 08:37
joj i ja bi voljela na definiciju, ali nikako si ne znam odrediti i složiti program ni vježbanja ni prehrane, citala sam okolo al nikako si to složiti.... jel može netko dati baš svoj primjer svega, curke naravno... dalila mejbi???
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2010 at 16:39
meni je ovo ljeto prilicno junkasto pogotovo zadnjih 2 tjedna...samo feštam i tamanim sve oko sebe al kardio je uredno svaki dan 45 min-šh i to ili kasnije popodne ili nakon vecere, to mi je najbolje, samo rijetko stignem tako..

2-3x kardio natašte + taj od 45 min kasnije ili nakon treninga...kod mene slabo ide bez takvog režima :) ali uz to svaka papica ide :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2010 at 17:27
  moj... pa evo ovako cu otprilike: smanjiti UH opet.... znaci ujutro... zobene + whey, oko 50g zobenih

kasnije mala feta kruha integralnog sa nekim proteinom , i hrpa povrca, i još tri obroka proteini sa puno povrca i nešto masti.... Od treninga cu pojacati kardio... što kod mene trenutno izgleda (šh hodanja skoro svaki dan... i pola sata neki inetrvalni trening veceg intenziteta svaki drugi dan, plus trening sa utezima ili body weight trening 45min 3x tjedno ) Nisam sigurna koliko cu u teretanu no nadam se da budem nešto...ako ništa... ubaciti cu ju u 9mj žešce ....) Raditi cu jako puno cucnjeva , iskoraka, sklekova i tako u raznima varijacijama, te vježbe di koristiš velike grupe mišica opcenito pomažu vratiti metabolizam na pravi put i koriste dosta energije... Eto to je nekakav moj plan za sljedeca 3mj.... Vjerojatno cu si dozvoliti tu i tamo neki cheat day...jer ipak je ljeto..... cilj je 5kg dolje kroz ova tri mj.... i to sa strateškioh mjesta
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 13:58
ja sam smanjila kardio na š5-20 min kad radim lower, ostala 2 dana imam kardio od šh, trcanje i još bicikl. do kraja mj cu tako, iduci na moru jedini kardio plivanje, ali puno+ bodyweight vježbe i malo utega, kad se vratim krenut cu pošteno s nekim programom. skužila sam da su mi za guzu bodyweight vježbe, tipa izdržaji u cucnju, dizanje na prste etc ucinkovitije nego one s utezima-osjetim ih više i bole poslje više. vjerojatno jer se još mucim s držanjem kod vježbi s utezima
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2010 at 01:08
trenirati sto vise, jesti pametno i to je to
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 20:43
Danas mi je jedan od boljih dana odavno...
Bio sam u apoteci i dao sa da mi profesionalno izmjere Body Fatt (BF)... š6% trenutno...
Cilj mi je dovesti je na š3%... A prije 2 godine je bila 23%.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2010 at 10:20
Originally posted by tare tare wrote:

Danas mi je jedan od boljih
dana odavno...Bio sam u apoteci i dao sa da
mi profesionalno izmjere Body Fatt (BF)...
š6% trenutno...Cilj mi je dovesti je na š3%...
A prije 2 godine je bila 23%.


Stavi sliku da vidimo otprilike kako se izgleda
sa š6% BF..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
analee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote analee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 08:41
http://bodybuilding-hr.com/index.php?topic=š98.0

Mene zanima da li je to dobro objašnjeno,odnosno prevedeno?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 16:18
Je, dobro je prevedeno 

Samo što se ne moraš držat tocno te šeme, znaci, kardio može bit i u obliku neke brže šetnje, npr do lidla i nazad HIIT, spomenuto je vec u clanku, može bit npr. sat vremena košarke, nogometa, boksa il nekog slicnog sporta u kojem se izmjenjuju visokointenzivni i niskointenzivni intervali.

Spomenuto je i da se može trenirat svaki dan jedna mišicna skupina, što mi se ne sviđa, jer po toj logici jedan cijeli trening bi bio rezerviran za npr. bicepse koji su premala miš. skupina i nema ih smisla natezat 45min- sat vremena


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2010 at 13:26
Originally posted by tare tare wrote:

Danas mi je jedan od boljih
dana odavno...Bio sam u apoteci i dao sa da
mi profesionalno izmjere Body Fatt (BF)...
š6% trenutno...Cilj mi je dovesti je na š3%...
A prije 2 godine je bila 23%.



ja otišao sa 9.5 na š3.9   

masa je keva
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.