New Posts New Posts RSS Feed - Popis zdrave hrane (namirnice)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Popis zdrave hrane (namirnice)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2010 at 21:31
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 od kada je mlijeko u bilo kakvom obliku zdravo?

govorim ovo zbog laktoze, a covjekovo tijelo nema enzime za preradu mlijeka... tim vise sto dize inzulin u nebesa.



Nije mlijeko nit toliko loše, u PWM-u može proc bez frke
Rijeąeno na PM.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2010 at 21:35
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Uhh i ja za nedjeljni rucak pojedem 3 porcije mesine, koje inace u tjednu rasporedim za 3 obroka sa po 35 g proteina.ovak šmrccccc, sad mi je krivo jer sam upravo to napravio i bacio 70g P bezveze, a isto bum ko Opasni poslje moral kemijat od kud uzet cisti izvor P


Mislim da nisi te proteine bacio bezveze, treba mesu dosta vremena da se probavi pa tako i proteinima, ja nerjetko u jednom obroku riješim 400-tinjak g piletine, znaci nekih 85g P
 

Da si u jednom obroku riješio 70-80 g P iz wheya, e to bi vec bilo bacanje proteina jer je whey izuzetak, tj. brzo se apsorbira


Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2010 at 00:28
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 od kada je mlijeko u bilo kakvom obliku zdravo?

govorim ovo zbog laktoze, a covjekovo tijelo nema enzime za preradu mlijeka... tim vise sto dize inzulin u nebesa.



Nije mlijeko nit toliko loše, u PWM-u može proc bez frke
 

je, mlijeko je toliko lose. razvila se dogma o ''zdravom mlijeku'' kao i o ''zdravom vocu''. u zivotinjskom svijetu niti jedna zivotinja ne pije mlijeko kada odraste. niti ljudsko tijelo nije pripremljeno da koristi mlijeko. zato jako puno ima problema s laktozom. tim vise sto su masti iz mlijeka najgore masti za tijelo, a za normalan pwm od kojih 25g P, treba ti 700ml mlijeka, sto je puno, a uneses oko 7g masti. za pwm, osim wheya je za pwm puno bolje uzimati bjelanjke.

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2010 at 04:23
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2010 at 10:10
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 od kada je mlijeko u bilo kakvom obliku zdravo?

govorim ovo zbog laktoze, a covjekovo tijelo nema enzime za preradu mlijeka... tim vise sto dize inzulin u nebesa.



Nije mlijeko nit toliko loše, u PWM-u može proc bez frke
 

je, mlijeko je toliko lose. razvila se dogma o ''zdravom mlijeku'' kao i o ''zdravom vocu''. u zivotinjskom svijetu niti jedna zivotinja ne pije mlijeko kada odraste. niti ljudsko tijelo nije pripremljeno da koristi mlijeko. zato jako puno ima problema s laktozom. tim vise sto su masti iz mlijeka najgore masti za tijelo, a za normalan pwm od kojih 25g P, treba ti 700ml mlijeka, sto je puno, a uneses oko 7g masti. za pwm, osim wheya je za pwm puno bolje uzimati bjelanjke.



Procitao sam ja dosta tih clanaka o mlijeku, ne brini

Tih 8-9 grama masti u šl mlijeka nece puno toga promjenit u PWM-u.



Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.