New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <1 363738
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 01:50
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

meni je iz Lidla Linessa sir saaaavršen.. ima isti okus kao i taj kerniger, a 6,99kn


A kakav je ovaj Goldessa? ...koji je isto na slici


Edited by Zoki - 05 Svibanj 2013 at 01:50
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 21:22
meni je Milbona iz Lidla najodvratniji sir koji sam ikada probao, i onaj zdenka polumasni, bas su mi grozni okusi. Meni baka vec jedno 2mjeseca pravi domaci posni sir,  kupuje domace mlijeko od nekih ljudi 15kn 5 litara, ostavi to mlijeko 2 dana da se siri, kada se usiri pokupi sav kajmak i iscjedi sirutku i tako dobijem domaci posni sir, onak suh malo ali ukusan, i još jedno 4l sirutke koja je puuuna proteina. Thumbs Up
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 22:37
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

meni je iz Lidla Linessa sir saaaavršen.. ima isti okus kao i taj kerniger, a 6,99kn


A kakav je ovaj Goldessa? ...koji je isto na slici

prefin Big smile samo što je malo masniji od ovog drugog..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 22:35
Pilos Svježi posni sir od hrvatskog mlijeka u Lidlu (citaj: Zdenka svježi posni sir i cetiri kune jeftiniji nego drugdje)

14g bjelancevina, 2g ugljikohidrata, 2g masti na 100g

Jedini posni koji ima samo 2g ugljikohidrata, i po tome najmanje laktoze u sebi.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 22:42
Goranchero - hvala na ovom podatku!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 363738
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.