New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  123 38>
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Posni sir
    Posted: 05 Travanj 2007 at 21:42
Koliko posnog sira jedete dnevno? Koji posni sir volite jesti?

Meni osobno je sirelin zrnati sir najbolji, dobar mi je i kerniger ali ostali mi i nisu bas nesto.

Dnevno pojedem 200-400g.

Vi?


Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2007 at 01:12
Ja dnevno oko 200 g , ali ima dana kad i ne jedem, nije da bas ono bas sad svaki dan!

Ja jedem onaj rijecki svjezi sir pise na njemu, ni neznam koja je to firma
Back to Top
mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2007
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2007 at 09:54
 Ja obozavam posni sir, i otkad sam promijenila nacin prehrane, postao mi je bitan sastojak za jela, uz kruh, obozavam ga jesti s kuhanim povrcem, a najfinije mi je namazati ga na integralno pecivo i gore narezati kiselu zelenu jabuku...mljac! To je odlicna zamjena za kisele krastavce i majonezu koje sam prije trpala u sebe.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2007 at 16:21
Slazem se , pogotovo majoneza nije bas dobra 
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2007 at 17:43

U zadnje vrijeme ga bas i  ne jedem... jedini "termin" u koji bi ga mogao ugurati je navecer ali tada obicno jedem nesto "bolje"... npr:

- ribu
- piletinu narezanu u zelenoj salati + rotkvice
- tunu iz konzerve
- grah s zelenom salatom


ali prosli vikend sam cijeli dan bio vani, i rucao sam 250g posnog s porcijom badema.... (nije mi se dalo ici u menzu, tamo ionako nema postene hrane)
Back to Top
anamarija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anamarija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2007 at 22:32
 Ma imam i ja nesto na tu temu. Suprug i ja najvise volimo zrnati od Sirele. Medjutim imam ja jedno pitanje za nekoga pametnog, pozeljno strucnog. Suprug i ja se cesto zakvacimo jer on tvrdi da se sir kada neko vrijeme stoji otvoren zamasti, tj. da postane masniji nego sto je. Meni to zvuci bedasto, pa da li netko moze nesto pametno reci na tu temu?
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2007 at 15:32
ne kuzim kako se neka hrana moze zamastiti sama od sebe :-)......
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2007 at 19:08
Ne bih bas rekao da je to tocno, pa kako se mast moze stvarati sama od sebe to mi bas ne ide u glavu to "zamascivanje"


A ja ga ionako uvijek drzim u frizideru i pokriven je s poklopcem, tako da nemam te brige
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2007 at 19:55
 heh..  joj u zadnjih par mjeseci pojedoh tog sira ko nikad u zhivotu  al' u zadnje vrijeme ga manje jedem, meni je najfiniji onaj kao u chashi , mislim da je dukatov, nisam sigurna..
Back to Top
mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2007
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2007 at 13:43
 Nesto mi nije jasno kod tog "posnog sira", u tablici pise da ima š,8g masti na š00g, a na poklopcu da je š0% mm. Ne znaci li to da ima š0g masnoca na š00g?!?!?
Back to Top
mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2007
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2007 at 09:53

Hoce li netko odgovoriti na pitanje , ili ste i vi malo zateceni?

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2007 at 12:43
Originally posted by mala mala wrote:

Hoce li netko odgovoriti na pitanje , ili ste i vi malo zateceni?



Ja se toliko ne obazirem na te postotke, ako pise 2g masti - onda se nadam da ima 2g masti
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2007 at 16:11

Originally posted by mala mala wrote:

 Nesto mi nije jasno kod tog "posnog sira", u tablici pise da ima š,8g masti na š00g, a na poklopcu da je š0% mm. Ne znaci li to da ima š0g masnoca na š00g?!?!?
 

Na tim mlijecnim proizvodima obicno pise nesto ovako: u proizvodu xx % suhe tvari, u suhoj tvari yy % mlijecne masti. Valjda je onda š0% m.m. u toj suhoj tvari (koje ima u svemu), a ukupno je masti u proizvodu š,8 % onda. Valjda je to tako, za posni ne znam precizno.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2007 at 21:52

 Pojedem š00 do 200 g dnevno. Pogotovo kad mi dode ljeto pa mi pase sve sto je hladno i kiselo.

Volim ga napraviti s tunom i curryem, kao namaz, ali kako ne jedem kruh, jedem to samo.

Ako se zazelim slatke varijante, pomjesam ga sa proteinima i vocnim jogurtom.

Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2007 at 19:33
  evo ja bas danas prvi put nakon puuuno godina jeo posni sir.
  ova tema me nagnala na to...
  narezao sam si banane i pomijesao.nije bas nesta,ali pojeo sam
  dajte koji recept ,please...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2007 at 20:43
Stavi u blender 250g posnog sira, 2 dcl mlijeka i jednu malu zlicicu kiriki namaza i onda probaj!  Dobijes shake.


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.