New Posts New Posts RSS Feed - Riba - što jesti osim tune?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Riba - što jesti osim tune?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 09:19
Originally posted by opasni opasni wrote:

  e i zoki nam nesmi nista sto je tema otisla u off jer opet pricamo o " RIBAMA "
 


hehehe... lajkam ovo

ja od ribe sam upravo otkrila file soma..stvarno odlicna stvar..upravo ga imam za rucak..samo moram naci malo razlicitih recepata s njim da mi ne postane dosadan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:10
Originally posted by tare tare wrote:

  Pastrmka!

I saran (iako je on dosta mastan, ali je odlican okusom).


prvo like, drugo najmasnija riba ikada... ne mogu ga niti jesti...iako svi govore da je fin....
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:12
  ma meni šaran uopce nije fin..sve drugo može..ali on je baš masan..
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:26
  zaboravila sam ražu, list... pa iako nije riba... škampi, kozice, školjke na buzaru... ima toga.... ;)))
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 20:06
Oslic/Mol, Zubatac, Orada, Lubin/Brancin, Cipal, Salpa, Ušata, Trilja, Arbun....sve šta mi moji Dalmatinci ulove il kupe


Oš na gradele, oš lešat. Uglavnom ta dva nacina prakticiram

Edited by Kate
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 11:17
šaran je dobar, pecen na rašljama pa mast iscuri, a i pijani šaran u vinu je također dobar

volim manje više svu ribu, i bilo kako je spremio, dobra je

osim onih 3 godine starih paniranih filea tih gluposti
Back to Top
Spiral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 12:41
Evo što sam procitala o morskom psu:

Morski pesonja nema urološki trakt.... On piški "sam po sebi", što je i razlogom da mu je meso tako rahlo, mekano...
Jedini nacin je - utopiti ga u mlijeko na par sati, kako bi se taj amonijak vezao...i otkantao iz pesa van.
Smrznutog pesa đabalaba je namakati, odmrznuti više nema "volje" otpuštati amonijak

Ja sam jednom radila smrznutog, i bio mi je ocajan. Taj gadan okus amonijaka...  


Meni je plava riba zaaakon. Lokarde, skuše, srdele, palamide... mmmm... iako volim i lososa, samo je malo preskup, pa njega tek tu i tamo radim... Losos je masniji, ali ja ga radim na keramickoj tavici, i ne samo da ne popije, nego i izbaci dosta masnoce, i bude taaaako ukusan.
Oslica ne volim, bljutav mi je. Ili ga ja ne znam dobro pripremiti.


Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 14:56
  ja sam poceo najmanje dva puta tjedno jesti srdele, za š0kn kupim pola kile i imam dva vrhunska P+M obroka, spremi se za vrlo kratko ja ih leso, znaci financijski i vremenski je super!
mrtav hladan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.