New Posts New Posts RSS Feed - Riba - što jesti osim tune?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Riba - što jesti osim tune?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 14:08
ja obicno mlatim sardine, al kupim tu i tamo girice... pa mama zna napravit genijalne pastrve punjene mrkvom i nekim povrcem još... a tunu jedem dosta rijetko, možda jednom na tjedan.
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 17:28
Nasla tunu u salamuri..da vidite kako me jutros teta u trgovini pogledala kad sam ugledala tunu u salamuri..i rekla yes..
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 18:14
  hahaha
mrtav hladan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 18:26
  ma obožavam sve ribice... morski pas mi je trenutno njami..i trilja i brancini i orade.... njam njam ;) al skupo je... moram pocet ribariti ili hvatat nekog ribara... Jucer je jdean pito šta mu necu rec ni bok..a ja sam se pravila uobražena...eto kad nisam razmišljala A mogla sam riješiti si free ribice
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 18:45
Originally posted by dalila dalila wrote:

  ma obožavam sve ribice... morski pas mi je trenutno njami..i trilja i brancini i orade.... njam njam ;) al skupo je... moram pocet ribariti ili hvatat nekog ribara... Jucer je jdean pito šta mu necu rec ni bok..a ja sam se pravila uobražena...eto kad nisam razmišljala A mogla sam riješiti si free ribice


ovo prvo je dobra odluka, ovo drugo hitno prominiti
mrtav hladan
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 21:23
Originally posted by dalila dalila wrote:

morski pas mi je trenutno njami.


E da mi je ovo probati.. Kakvog je okusa?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 10:37
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

morski pas mi je trenutno njami.


E da mi je ovo probati.. Kakvog je okusa?


Eto, sada kad bueš na ljeto negdje na moru...probaj...al u nekoj maloj konobici ... Meni je okus slican kao bijelo meso.. ne znam kako bi drugacije opisala... ako nije dobro pripremljen bude malo kiselkast... Inace je fini... i nema kostiju puno....

Joj...sad moram nekog nagovarati da idemo na veceru na neku ribicu jedan dan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 10:47
Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  ma obožavam sve ribice... morski pas mi je trenutno njami..i trilja i brancini i orade.... njam njam ;) al skupo je... moram pocet ribariti ili hvatat nekog ribara... Jucer je jdean pito šta mu necu rec ni bok..a ja sam se pravila uobražena...eto kad nisam razmišljala A mogla sam riješiti si free ribice


ovo prvo je dobra odluka, ovo drugo hitno prominiti



 šta ne valjaju ribari ?
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 11:22
  neznam ja jesu li dobri za tebe , iz teme gdje je bila rasprava o muskima i zenskima tesko  je dokuciti kakav je za tebe zapravo idealan muskarac pa ti je moj savjet da za pocetak nadjes nekog ribara i bar neces imati problema sto ces danas sutra rucati
mrtav hladan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 13:18
Originally posted by opasni opasni wrote:

  neznam ja jesu li dobri za tebe , iz teme gdje je bila rasprava o muskima i zenskima tesko  je dokuciti kakav je za tebe zapravo idealan muskarac pa ti je moj savjet da za pocetak nadjes nekog ribara i bar neces imati problema sto ces danas sutra rucati



maloprije si mi savjetovao da radje naucim ribariti I onda su žene neodlucne....

Ha ha... pa nisam niti ja još dokucila koji je idealan... inace bi bio kraj mene ....
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 13:19
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

  neznam ja jesu li dobri za tebe , iz teme gdje je bila rasprava o muskima i zenskima tesko  je dokuciti kakav je za tebe zapravo idealan muskarac pa ti je moj savjet da za pocetak nadjes nekog ribara i bar neces imati problema sto ces danas sutra rucati



maloprije si mi savjetovao da radje naucim ribariti I onda su žene neodlucne....

Ha ha... pa nisam niti ja još dokucila koji je idealan... inace bi bio kraj mene ....


da ti olaksam nepostoji idealan ni idealna
mrtav hladan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 13:26
Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

  neznam ja jesu li dobri za tebe , iz teme gdje je bila rasprava o muskima i zenskima tesko  je dokuciti kakav je za tebe zapravo idealan muskarac pa ti je moj savjet da za pocetak nadjes nekog ribara i bar neces imati problema sto ces danas sutra rucati



maloprije si mi savjetovao da radje naucim ribariti I onda su žene neodlucne....

Ha ha... pa nisam niti ja još dokucila koji je idealan... inace bi bio kraj mene ....



da ti olaksam nepostoji idealan ni idealna


uh...a ja živim u zabludi...sad si mi još otežao.....

P.S. znam da ne postoji idealan...ali onaj koji bude uz mene, ipak ce meni biti idealan.....
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 15:28

 ko o cemu opasni o muško-ženskim odnosima

pod hitno mijenjaj nick

Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 19:29
moze prominiti cu ga iz opasni => poželjni hahahahahahahhahahahaah
mrtav hladan
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 21:08
  e i zoki nam nesmi nista sto je tema otisla u off jer opet pricamo o " RIBAMA "
 

Edited by opasni
mrtav hladan
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 01:00
  Pastrmka!

I saran (iako je on dosta mastan, ali je odlican okusom).
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.