New Posts New Posts RSS Feed - Borba sa vjetrenjacama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Borba sa vjetrenjacama

 Post Reply Post Reply
Author
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Borba sa vjetrenjacama
    Posted: 22 Lipanj 2010 at 18:05
Pozdrav svima

Pratim forum i sajt vec neko vrijeme i pokusavam stvorit neke preduvjete za uspjesno rjesavanje kila. Istrazivala sam na mnogim stranicama i naisla na svakakve savjete al sam ovdje naisla na sve na jednom mjestu. Zanimljivo rjesenje i puno zanimljivih savjeta

Mama sam, radim, zivim stresno, imam 20+ (kila naravno) i borim se sama sa sobom. Pokusavam nac rjesenje al odustanem svaki put kad mi dr kaze da smijem skidat max škg mjesecno

Treba mi motivacija , treba mi netko tko ce me lupit po glavi kad posegnem za brojem dostave pizze i treba mi netko da me posalje na neku aktivnost svaki put kad odlucim da ne idem
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 22:56
 Nema neke carobne formule do skidanja kila, samo red, rad i disciplina. Teško da ce ti itko pomoci savjetima o zdravoj prehrani i treninzima ako sama ne odluciš u to "zagristi". "Prošuraj" po forumu, tu imaš mnoštvo korisnih stvari!   Sretnooo!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 23:08
Pozdrav i dobrodošla!

Prvi prijedlog je da cesto budeš ovdje na forumu, da dobiješ taj fitness feeling i zadovoljstvo i želju za treningom / zdravom prehranom!

Definitivno se ukljuci u teme!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 10:25
Dobrodosla...draga ..znam kako ti je ja isto imam taj problem..ali evo vec 7dana aktivno pratim forum i skroz sam promjenula nacin ishrane na poslu...u pekare ne svracam..ne narucujem vise nista...
Doruckujem zobene pahuljice s grozdjicama, i 0,9%mlijekom, a ponekad razevi hljeb namazem s posnim sirom i pilecijom sunkom i puno vodeee...
Mislim nista nije tesko kad se hoce..ja sam sada definitvno odlucila i idem do kraja...i imam dobar osjecaj da cu ovaj put uspjeti,.Zato draga ne odustaj ovaj put..jer svaki put kad narucis pizzu...i pojedes je..nista neces biti bolja sto si pojela...samo ces kad lijepo pojedes imati osjecaj krivnje zasto si to pojela..bar je kod mene to bio slucaj...Onako procitaj forum..ima dosta dobrih recepata i od koji se fakat najede covijek a mrsa da..da..
I vidjet ces za š0dana..kada prodje kriza..sve ide ok..ti zadovoljnija jer ovaj put imas podrsku sviju nas..imas uvijek savjet..odg.na pitanje koje te muci..jer to sam ja nasla ovdje..
Ljubim te i naravno ovaj put idemo do kraja ...

Edited by alemaa
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 15:07
hvala na dobrodoslici

odlucila sam ic na plivanje 4-5x tjedno. to mi je umjesto trcanja kojeg nikako ne volim. nije mi kroz dan problem kvalitetno jesti nego me vecera ubije. tu sam na š00 cuda. uspjela sam imati 4 zdrava obroka i onda 5. tj veceru sve ukakim

bacam se na citanje
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 16:45
Originally posted by eabi eabi wrote:

hvala na dobrodoslici

odlucila sam ic na plivanje 4-5x tjedno. to mi je umjesto trcanja kojeg nikako ne volim. nije mi kroz dan problem kvalitetno jesti nego me vecera ubije. tu sam na š00 cuda. uspjela sam imati 4 zdrava obroka i onda 5. tj veceru sve ukakim

bacam se na citanje


Plivanje je definitivno dobra stvar. Probaj i javi kako ide!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 16:54
imam clanske iskaznice iz 3 gym-a, pilates sam krenula (obozavam ga i potpisujem da je on zasluzan za odlicnu trudnocu i poprilicno brz oporavak nakon carskog), ali eto... nisam ustrajala ovaj put jer smetam sama sebi pri izvodenju mnogih pilates vjezbi pa sam na kraju sata totalno demotivirana

Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 17:10

Originally posted by eabi eabi wrote:

imam clanske iskaznice iz 3 gym-a, pilates sam krenula (obozavam ga i potpisujem da je on zasluzan za odlicnu trudnocu i poprilicno brz oporavak nakon carskog), ali eto... nisam ustrajala ovaj put jer smetam sama sebi pri izvodenju mnogih pilates vjezbi pa sam na kraju sata totalno demotivirana

 

Išla sam i ja na pilates pola godine, od njega sam postala rastezljivija i gipka ali oko gubitka kilograma mi i nije pomogao, tek kada sam ga pocela kombinirati sa teretanom. Za plivanje ti držim fige, po meni nema bolje vježbe!  hehe dok plivam uvijek mi je u glavi pjesma od daleke obale - morska vila to me totalno motiviracudno, znam

Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 22:35
morska vila. zapamtit cu to
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 12:26

pozz eabi i mare..

evo i ja se tek ukljucila na ovaj forum..moramo se drzati zajedno jer imamo svi isti cilj..
ja idem sada 3 puta tjedno na power pilates i predobro mi je..ali definitivno osjetim da mi treba jos..
što se tice ishrane mislim da ovdje ima hrpa korisnih stvari..ali mi je još puno toga u glavi..treba sve procitati
budemo mi to pomalo..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.