New Posts New Posts RSS Feed - Sklekovi - koliko napravite?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sklekovi - koliko napravite?

 Post Reply Post Reply Page  123 12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sklekovi - koliko napravite?
    Posted: 21 Lipanj 2010 at 00:01
Radite li sklekove, koliko komada i koliko cesto?

Prije sam znao raditi š20 komada / dnevno. Sad rijeđe radim, no sve mi se cini da cu ih opet pocet extra raditi. Serija mi je cca 30-40 komada.

Radite li ih vi i što mislite o njima?
Meni je to extra vježba za prsa + osjetim i pomak u drugim mišicima.


 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 13:48
što nitko ne radi sklekove?

Zanima me da li žene rade ponekad sklekove i koliko one mogu napraviti?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 13:50
  Kad radim trening od Zuzane (š5 min pakla! ), napravim u š5 min š4 ponavljanja po 6 sklekova..... To je ok za curu!
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 13:50
Ja ih napravim tijekom treninga nekad i do š00 kom sa pauzama (ovisi kako ide trening i kako trener odredi), najcešce po š0-š5 odjednom, a mislim da ih mogu 20-30 odjednom.
Strong is the new skinny.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 14:00

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Ja ih napravim tijekom treninga nekad i do š00 kom sa pauzama (ovisi kako ide trening i kako trener odredi), najcešce po š0-š5 odjednom, a mislim da ih mogu 20-30 odjednom.
 

 

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 15:21
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Ja ih napravim tijekom treninga nekad i do š00 kom sa pauzama (ovisi kako ide trening i kako trener odredi), najcešce po š0-š5 odjednom, a mislim da ih mogu 20-30 odjednom.


Ti si fakat strong woman ..
Koliko ide BP?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 15:22
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Ja ih napravim tijekom treninga nekad i do š00 kom sa pauzama (ovisi kako ide trening i kako trener odredi), najcešce po š0-š5 odjednom, a mislim da ih mogu 20-30 odjednom.
Ti si fakat strong woman .. Koliko ide BP?

Javim kad ga napravim po prvi put
Naime, nikad nisam vježbala u gymu
Strong is the new skinny.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 16:11
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Ja ih napravim tijekom treninga nekad i do š00 kom sa pauzama (ovisi kako ide trening i kako trener odredi), najcešce po š0-š5 odjednom, a mislim da ih mogu 20-30 odjednom.
Ti si fakat strong woman .. Koliko ide BP?

Javim kad ga napravim po prvi put
Naime, nikad nisam vježbala u gymu


Zašto bi se sramila toga, ja podržavam energiju / sport / aktivnost u bilo kojem vremenu i prostora.

Bilo koje vježbanje i rekreacija..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 16:23
  Znam kuci brzinski napravit  3-4x š0 sklekova prije nego zasjednem na sobnoj bicikli
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 17:10
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Ja ih napravim tijekom treninga nekad i do š00 kom sa pauzama (ovisi kako ide trening i kako trener odredi), najcešce po š0-š5 odjednom, a mislim da ih mogu 20-30 odjednom.
Ti si fakat strong woman .. Koliko ide BP?

Javim kad ga napravim po prvi put
Naime, nikad nisam vježbala u gymu
Zašto bi se sramila toga, ja podržavam energiju / sport / aktivnost u bilo kojem vremenu i prostora. Bilo koje vježbanje i rekreacija..

Ma je, ne sramim se, smišno mi je i pomalo paradoksalno da visim na forumu fitness.com. hr a prakticki sam 3 put u životu ušla u gym

što znaci da ste stvarno svestrani
Strong is the new skinny.
Back to Top
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 17:58
  ne znam da li je itko probao onaj š00 pushups challenge, mogu iz osobnog iskustva rec da je fkt super, makar ja nisam doso do kraja, odradio sam 5 tjedana, i nakon tog sam mogo 70 komada srokat, a na pocetku chalenga 40 jedva... a obicno oko 5 serija po 25
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 17:59

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Ja ih napravim tijekom treninga nekad i do š00 kom sa pauzama (ovisi kako ide trening i kako trener odredi), najcešce po š0-š5 odjednom, a mislim da ih mogu 20-30 odjednom.
Ti si fakat strong woman .. Koliko ide BP?

Javim kad ga napravim po prvi put
Naime, nikad nisam vježbala u gymu
Zašto bi se sramila toga, ja podržavam energiju / sport / aktivnost u bilo kojem vremenu i prostora. Bilo koje vježbanje i rekreacija..

Ma je, ne sramim se, smišno mi je i pomalo paradoksalno da visim na forumu fitness.com. hr a prakticki sam 3 put u životu ušla u gym

što znaci da ste stvarno svestrani
 

Sve se to može riješiti chaxy  

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 19:55
  Idem sada probati..inace radim 5 serija po š0 muških sklekova...i pred 3mj sam jedva radila do 8..... evo cim istestiram napišem
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 20:33
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Idem sada probati..inace radim 5 serija po š0 muških sklekova...i pred 3mj sam jedva radila do 8..... evo cim istestiram napišem


dobra progresija nema sto

ajme sto sam grozan danas
mrtav hladan
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 21:15
radim š00 komada dnevno , najbolje drugi dan osjecam napetost xD
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 21:17
Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Idem sada probati..inace radim 5 serija po š0 muških sklekova...i pred 3mj sam jedva radila do 8..... evo cim istestiram napišem


dobra progresija nema sto

ajme sto sam grozan danas


da..al nakon tih 8 sam bila krepana..ovo su mi sada serije onako....za zagrijavanje Nisam zadovoljna sa rukama opcenito....

evo 33 u komadu..možda bi i mogla još...al desno rame mi pocne rikavat pa odustanem....

I ok...samo ti budi grozan...mene to motivira....pred malo mi je napraviti muški sklek bio tek zadatak sljedeci mi je izazov zgibovi ...al na tom cu morat dugo raditi
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.