New Posts New Posts RSS Feed - Sklekovi - koliko napravite?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sklekovi - koliko napravite?

 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
Author
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 13:51

mi na crossfitu radimo preko 100 sklekova raznih izmedu vjezba  

zapocinjemo s 15 obicnih i zavrsavama s 15 obicnih

10 suprotna ruka i noga van

10 koljena u unutra / van

10 s laktova

15 sa zadrskom gore i dolje nakon 5 sklekova

10 iz cucnja

10 na odbacaj

10 iz stava bez savijenih koljena s rukama do vrha patika

+ na gumama, na onim drškama, na klupama itd itd





Edited by Ivica23 - 04 Veljaca 2013 at 13:55
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 15:08
ja sa ih u ponedjeljak kroz cijeli trening napravio tocno 229 (6 razlicitih varijacija)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2013 at 20:27
u jbt dobar si
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2013 at 21:40
Ja ih radim prije vježbi za prsa, jedno 20 po seriji, cisto onako da se razgibam  i zagrijem mišice :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
asja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote asja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 07:43
ja ih napravim 5 Embarrassed nemojte se smijat.
cilj mi je 50 u komadu, svaki tjedan cu probat dodati 2 i radim cu ih svaki dan. jednom cu i ja doci do 50. onih "babskih" tj. koljena na podu napravim 20 u komadu.
imam pitanje vezano uz sklekove. jel pravilno da su ruke u širini ramena ili da su još malo šire? koji je od ta dva nacina teži i više opterecuje prsa? htjela bi opterecenje na prsa a ne na ruke.
ja radim da su mi ruke u širini ramena.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 09:53
Originally posted by asja asja wrote:

ja ih napravim 5 Embarrassed nemojte se smijat.
cilj mi je 50 u komadu, svaki tjedan cu probat dodati 2 i radim cu ih svaki dan. jednom cu i ja doci do 50. onih "babskih" tj. koljena na podu napravim 20 u komadu.
imam pitanje vezano uz sklekove. jel pravilno da su ruke u širini ramena ili da su još malo šire? koji je od ta dva nacina teži i više opterecuje prsa? htjela bi opterecenje na prsa a ne na ruke.
ja radim da su mi ruke u širini ramena.


U širini ramena
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 11:53

Odjednom ih napravim 30ak (muških naravno).

Na p90x radi se 6 razlicitih vježbi sklekova, u 2 serije...ukupno napravim 157 skleka (prvi dan vježbanja).

Danas imam isto to, ali sam bolesna, mislim da brojka nece biti troznamenkasta Disapprove 

Back to Top
madbarz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madbarz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 07:45
40 obicnih i 5 sa jednom rukom
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 13:15
cilj je 36 tokom treninga kad ih radim (ne znam jel brojite pike press u sklek al brojevi su isti) kad uspijem 6 komada u 6 serija idem na težu varijantu dok ne budemo mogao svakom rukom 6 u 6 serija a onda ciljam 8 i pucam na hipertrofiju :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.