New Posts New Posts RSS Feed - crobic, pilates ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

crobic, pilates ...

 Post Reply Post Reply
Author
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: crobic, pilates ...
    Posted: 13 Lipanj 2010 at 20:39
Originally posted by Hopsy Hopsy wrote:

 
Zanima me da li se moze postici dobra definicija tijela(onak da se lijepo vide zenski misici:) ako se ne ide u teretanu nego samo crobicom , pilatesom i work out (recimo te 3 kombinacije)?


...hm, ženski mišici? jesu to trbušni, podignuta i oblikovana guza, lijepo definirane ruke ili mišcave noge? ili kombinacija svega navedenoga?


kombinacija crobika i pilatesa ti je odlicna, s tim ne možeš pogriješiti! pilates vježbama ceš moci lijepo zategnuti guzu, bokove, trbušne..., a na crobiku otopiti mast koja prekriva mišice i ne da im da dođu u prvi plan!
...iako moram priznati da najviše od svega volim utege i sprave! pilates i crobik su mi posao i rezultati su tu, tijelo je lijepo oblikovano, ali ja bih ti preporucila da, ako imaš mogucnost, ukljuciš i teretanu u svoje treninge i dižeš malo vece težine
ali bez pravilne prehrane ništa, to vec i ptice na grani znaju!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 13:16
Ufff, znas kakve je plocice moja mama dobila kada je isla na crobik
Kontam da sve to moze, ali da mnogo zavisi i od tebe same, odnosno do tvog tela i kako ono reaguje na odredjene aktivnosti, genetike i naravno, od dobrog instruktora.
A pilates sigurno da moze - pogledajte na primer kako je gradjena Dita Von Teese, a bavi se samo pilatesom i yogom :) Doduse, bavila se baletom dok je bila mladja ali to cemo da zanemarimo

U obzir mozes da uzmes isto i Tc Bo - Na treninzima se pisa znoj bukvalno na kardio delu, a takodje se rade vezbe na parteru za oblikovanje i snagu...Moja bliska rodjaka se fino zategla bas, a nije nesto dugo ni isla.
I opet, kaze da tamo ima sjajnog instruktora, pa i to ima svog udela :)
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 10:22
crobic ti je kardio...
a sto se tice samo pilatesa, mislim da moze uz pravilnu prehranu ali ce to trajatu dulje nego da vjezbas i kardio...
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 07:18
i mene zanima, jel može samo pilatesom?? znaci bez kardio vježbi??
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 01:11
naravno da da
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 13:47
  Zanima me da li se moze postici dobra definicija tijela(onak da se lijepo vide zenski misici:) ako se ne ide u teretanu nego samo crobicom , pilatesom i work out (recimo te 3 kombinacije)?


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.