New Posts New Posts RSS Feed - Masaža - idete li na masaže?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Masaža - idete li na masaže?

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Masaža - idete li na masaže?
    Posted: 09 Lipanj 2010 at 10:31
FITovci,

idete li na masaže i koliko cesto?
Iz kojih razloga idete...



Evo ja sad nedavno bio prvi puta na medicinskoj masaži i moram priznati da mi je odlicno sjela i malo su mi leđni mišici fleksibilniji i opušteniji..

Moje je mišljenje pošto svi vježbamo, da bi trebali ici barem š mjesecno na masaže da se ti mišici izduže, malo opuste i sl.

Evo i jednog našeg clanka:
Opustite mišice i priuštite si masažu

što vi kažete na masažu?



Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 11:50
  kad odbijem troškove života (stanarina, režije, hrana, mobitel,  itd.) , clanarine za tc bo, teretanu, faks , knjižnicu... možda da primaju iksicu otišla bi i na masažu :))) jbg , studentski luksuz mi je što imam vremena za sebe , ali... imam frendicu koja radi u ayurveda centru pa iskorištavam njenu dobru volju kad ima vremena da me istambura po leđima :))) , šalim se, to je super masaža :)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 14:30
  ovo ljeto cu možda završiti tecaj masaže, ali o tom potom..

ena cut cemo se za neko tamburanje
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:49
 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 21:03
  Najcešce masiram....a rijeđe sam ja ta koja gušta ali evo....sad si u zadnje vrijeme priuštim povremeno masažu...jednom mjesecno....nekad 2x.... i baš dogovaram sa kolegicama vikend u wellnesu..i nikom necemo rec da smo terapeuti....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 23:32
Originally posted by Lega Lega wrote:

  ovo ljeto cu možda završiti tecaj masaže, ali o tom potom..

ena cut cemo se za neko tamburanje


Tecaj masaže - imaš neke namjere raditi ili samo da enu masiraš?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 00:00
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Tecaj masaže - imaš neke namjere raditi ili samo da enu masiraš?


ma ništa posebno...
s jednim legom imam takve akcije, prije par mjeseci smo s tetama od 40 godina tancali engleski valcer, prošli tjedan smo krenuli na krav magu, ovo ljeto idemo na tecaj masaže.. više je to radi neke zajebancije i dodatnih aktivnosti nego što nas ozbiljno zanima.



..a oko enci bih se angažirao iovako, nije da sam bez tecaja ko drvosjeca


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 01:07

 Lega još tecaj kuharstva i onda je to to

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 16:30
  tecaj masaže...jbt..najbolje mi je da vodim te tecajeve i naplacujem ljudima da uce od mene.....
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 16:36
Originally posted by dalila dalila wrote:

  tecaj masaže...jbt..najbolje mi je da vodim te tecajeve i naplacujem ljudima da uce od mene.....


ko ti brani?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 17:13
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  tecaj masaže...jbt..najbolje mi je da vodim te tecajeve i naplacujem ljudima da uce od mene.....


ko ti brani?



 nitko..treba dobiti licence...to mi do sad nije palo na pamet...sad razmatram ponudu da idem prodavat dijamante u Meksiko
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 00:22
Ako netko ide na masaže cesto, slobodno preporuci salon / studio ostalima.
Nemojte navoditi one u kojima se nude neke druge usluge osim masaže..

Osobno cu krenuti sada cešce na masaže, pa javim dojmove + preporuke!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 17:50
 malo kolegice na poslu s vrimena na vrime uposlin da me masiraju,a volija bi i na pravu koji put
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 00:12
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 malo kolegice na poslu s vrimena na vrime uposlin da me masiraju,a volija bi i na pravu koji put


Lijepo je tebi na poslu..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 10:55
  Lega  je kralj!! On i njegove dodatne aktivnosti Stiskavac sa tetamakao oni bi plesali

Ps. Super je kad muško zna plesat
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.