New Posts New Posts RSS Feed - ah... još jedno pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ah... još jedno pitanje

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
*girl* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *girl* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ah... još jedno pitanje
    Posted: 07 Lipanj 2010 at 16:27
  ovako... bila bih veoma zahvalna kad bi mi netko htio dati savjet...
 imam 56 kg, visoka sam š68 cm i ne zanima me toliko skidanje kila vec kako skinuti salo sa trbuha i kako ucvrstiti trbuh i unutarnju stranu bedara?
koje su vježbe najbolje i u kojem periodu bih mogla vidjeti rezultate ako svaki dan vježbam?

unaprijed zahvaljujujem
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 16:53
Zanimaju te vježbe kod kuce ili u teretani?
Back to Top
*girl* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *girl* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 17:29
kod kuce, ako je ikako moguce
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:01
a što voliš? kakav trening? mislim..ako nešto voliš...veca je vjerojatnost da ceš takav trening i raditi?
Back to Top
*girl* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *girl* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:27
  radit cu bilo što samo da pomaže :)) a inace idem na crobik vec 3 godine ali to mi ocito nije dovoljno da se u potpunosti ucvrstim....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:32
  a onda trebaš malo ancrobnog treninga ubaciti... a i pitanje je kako papaš? baš da makneš trbušcic ...to su ti (osim ako te genetika podarila) baš onako...puno crobnog treninga....anarebni trening i pravilna prehrana..... kombinacija svega... a 3h crobika tjedno..i nije baš dovoljno..iako je super... i sigurna sam da i vec sada super izgledaš.... no...ako želiš te detalje...zagrizi još malo žešce....

 ukucaj malo na you tube body rock i vidi vjebice sa zuzane..možda ti se to svidi?
Back to Top
*girl* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *girl* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:37
  paa.... vjerojatno je problem u prehrani jer nikad nisam previše pazila na jelo (volim slatko )... no, nije mi problem odreci se bilo cega da postignem željeni rezultat, samo što nisam previše upucena u takav jelovnik, pa ne znam jel bi itko bio voljan napisati mi neki prikladan jelovnik ako želim malo smršaviti i ucvrstiti tijelo i pritom vježbati svaki dan...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:39
  hehe...ajde za pocetak malo prelistaj FAQ prehrana.... a onda malo pogledaj jelovnije u dnevni / tjedni jelovnik, pa probaj nešto sama složiti..pa cemo komentirati....šta kažeš na to?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:40
Originally posted by *girl* *girl* wrote:

  paa.... vjerojatno je problem u prehrani jer nikad nisam previše pazila na jelo (volim slatko )... no, nije mi problem odreci se bilo cega da postignem željeni rezultat, samo što nisam previše upucena u takav jelovnik, pa ne znam jel bi itko bio voljan napisati mi neki prikladan jelovnik ako želim malo smršaviti i ucvrstiti tijelo i pritom vježbati svaki dan...


A gle bez kvalitetnog jelovnika nebu bilo puno promjena, ima puno štiva i informacija na forumu da si sama možeš složit ok jelovnik
Rijeąeno na PM.
Back to Top
*girl* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *girl* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:42
  okej hvala :))
znaci trebala bi svaki dan uz pravilni jelovnik vježbati koliko, sat - dva ?
Back to Top
*girl* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *girl* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:56
  pogledala sam malo jelovnike, pa nadam se da bi ovo bilo ok:

dorucak - nestle fitness pahuljice s mlijekom i š naranca
međuobrok - banana
rucak - pileca prsa, riža, zelena salata
međuobrok - par lješnjaka, iscijeđeni sok od narance
vecera - jogurt, kruška ?
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 23:51
evo jedan prijedlog za vježbanje unutarnje strane bedara - uzmi malu loptu za pilates, stavi među koljena i stišci! ovo nek ti bude zabava dok npr. brbljaš na telefon , da ne brbljaš ' u prazno'   
Back to Top
*girl* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *girl* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2010 at 21:45
  je li za pocetak dovoljno (jucer i danas sam napravila) 200 trbušnjaka, 200 cucnjeva, 200 podizanja nogu (svake zasebno), š00 podizanja nogu istovremeno, š00podizanja guze....?.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 10:23
Kao prvo.. trbuh ne možeš ucvrstiti... ako je mekan i "mlohav" onda imaš previše masnog tkiva i nijedna kolicina mišica ga nece ucvrstiti!  KAd kažeš da te mršavljenje ne zanima osim trbuha i unutrašnje strane bedera, vjerovatno je i tamo nakupljeno više nego ti se sviđa  pa i za to vrijedi kao i za trbuh!

p.s kakve trbušnjake radiš? klasicne ili crunches?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
*girl* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *girl* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 14:06
radim klasicne...
a što bi ja onda trebala vježbati da ucvrstim trbuh i bedra? pravilna prehrana , to znam, ali ne znam kakav trening ...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 14:58
Ako vec radiš trbušnjake radi crunches!

što se tice ucvršcivanja, kao što rekoh, ne možeš ucvrstiti salo! Salo je salo, mišici su mišici, nekima je salo bolje raspoređeno pa ne izgledaju kao d aimaju toliko kila a neki nisu te srece! Ti moraš jendostavno skinuti kila pa ce biti bolje.. plus radiš na mišicima da ne budeš žgoljava i to je to
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.