New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
establishment View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote establishment Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 26 Svibanj 2010 at 09:43
  evo samo da se predstavim , kad sam vidia da je illuvatar moderator odlucia sam se prijavit , inace redovito spamam na forum teretana, al ovdi necu spamat nego cu se pokusat  ukljucit u rasprave, nesto naucit i provat pomoc ostalima ...
inace š83 cm trenutno nekih 90 kg i bf šš% u fazi rezanja sam i idem na nekih 87 kg ,,,
pozdrav

Back to Top
establishment View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote establishment Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 09:45
  zaboravia rec pozdrav legendi  illuvataru
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 09:56
welcome!
Strong is the new skinny.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 10:03
  welcome....slobodno se ukljuci u kvalitetne rasprave....
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 10:47
Originally posted by establishment establishment wrote:

  evo samo da se predstavim , kad sam vidia da je illuvatar moderator odlucia sam se prijavit , inace redovito spamam na forum teretana, al ovdi necu spamat nego cu se pokusat  ukljucit u rasprave, nesto naucit i provat pomoc ostalima ...
inace š83 cm trenutno nekih 90 kg i bf šš% u fazi rezanja sam i idem na nekih 87 kg ,,,
pozdrav



Sumljam da ceš uspjet ovdje ne spamat, to sam i ja sebi rekao, al nema šanse
Rijeąeno na PM.
Back to Top
establishment View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote establishment Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 11:05
  hvala na dobrodoslici ;) :)
soner ma ocu dosadilo mi vise
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 14:36
Hej, dobrodošao!

A cime si tocno spamao tamo?
Illy, daj nam komentar na novog clana...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 17:17
poznat nick

welcome establishment, btw. dobar avatar, udijeli još malo tih slicica   
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
establishment View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote establishment Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 18:40
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

poznat nick

welcome establishment, btw. dobar avatar, udijeli još malo tih slicica   


thnx ;) :) bit ce slicica ovo je forma od lani sad je puno bolje
Back to Top
establishment View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote establishment Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 18:42
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Hej, dobrodošao!

A cime si tocno spamao tamo?
Illy, daj nam komentar na novog clana...


ma standardno u offu smo visili stalno ista ekipa pa je bila dobra zafrkancija sad se to malo prorijedilo druga ekipa stigla i tako to ;) ovdi cu se provat sta vise ukljucit u prehranu i trening , i pokusat nekome pomoc ako budem moga :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 21:40
Originally posted by establishment establishment wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Hej, dobrodošao!

A cime si tocno spamao tamo?
Illy, daj nam komentar na novog clana...


ma standardno u offu smo visili stalno ista ekipa pa je bila dobra zafrkancija sad se to malo prorijedilo druga ekipa stigla i tako to ;) ovdi cu se provat sta vise ukljucit u prehranu i trening , i pokusat nekome pomoc ako budem moga :)


Naravno, prvo prehrana i trening, pa onda offtopic..
Kakvo je stanje sada tamo na teretani?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
establishment View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote establishment Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 22:10
  na teretana .net  ima podataka koliko god oces , jako puno kvalitetnih informacija iz svih oblasti od treninga prehrane suplamentacije do aas, al veliki je problem sta je sve razbacano a opcija search je katastrofalna , tako da se neki novi clan moze jako tesko snac i naci odgovor na zeljeno pitanje , al sta se tice zajebancije to je jos uvik na visokoj razini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 22:18
Kako ti se cini naš forum?
Definitivno se ukljuci u teme.

Koliko dugo vježbaš?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
establishment View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote establishment Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 23:24
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Kako ti se cini naš forum?
Definitivno se ukljuci u teme.

Koliko dugo vježbaš?


nisan jos stiga procitat sve sta me zanima al ocu kroz ove dane , cini mi se jako dobar al vise je orijentiran na fitness , nije toliko zastupljen bb , vise se tezi nekom fittnes look-u nego bodibilderskom i sam sam prije bia vise orijentiran na neki ajmo rec manekenski look , al sad me vuce nesto mao zesce,  neki krajnji cilj je 95 kg s bf ispod š0 sto je natural skoro nemoguce postic , vjezbam vec 4-5 godina i dosta sam se trazia , sta mi pase a sta ne,  prosa puno sistema treninga i prehrane od cikliranja i tajmiranja  uh ,keto dijete , teske mase, lean mase itd  i tek sad mogu rec da sam upozna svoje tilo , konacno nasa sta mi odgovora ,jer se jako lako izgubit u masi sistema i principa  valjda je to neki prirodni tijek metode pokusaj i pogresaka dok na kraju ne shvatis da je svaki ogranizam individualan i da sve sta procitas ne mora tebi radit ko nekom drugom 
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 10:12
Originally posted by establishment establishment wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Kako ti se cini naš forum?
Definitivno se ukljuci u teme.

Koliko dugo vježbaš?


nisan jos stiga procitat sve sta me zanima al ocu kroz ove dane , cini mi se jako dobar al vise je orijentiran na fitness , nije toliko zastupljen bb , vise se tezi nekom fittnes look-u nego bodibilderskom i sam sam prije bia vise orijentiran na neki ajmo rec manekenski look , al sad me vuce nesto mao zesce,  neki krajnji cilj je 95 kg s bf ispod š0 sto je natural skoro nemoguce postic , vjezbam vec 4-5 godina i dosta sam se trazia , sta mi pase a sta ne,  prosa puno sistema treninga i prehrane od cikliranja i tajmiranja  uh ,keto dijete , teske mase, lean mase itd  i tek sad mogu rec da sam upozna svoje tilo , konacno nasa sta mi odgovora ,jer se jako lako izgubit u masi sistema i principa  valjda je to neki prirodni tijek metode pokusaj i pogresaka dok na kraju ne shvatis da je svaki ogranizam individualan i da sve sta procitas ne mora tebi radit ko nekom drugom 


Kada radiš takve metode pokušaja i pogrešaka, onda si bar siguran što ti odgovara - a što ne..

Ovaj forum je orijentiran na fitness, mršavljenje, zdravlje, sport i umjereno BB.
Imamo dosta cura na forumu koje ne vole pretjerano ubildana tjelesa, mislim .. iz dana u dan im je i sve više to guba.. no i dalje drže laganu distancu.. Pa i nismo zato stritkno orijentirani na BB.

Nadam se da ceš nam biti aktivan, ukljuci se u teme slobodno!

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 13:20
Dobrodošao establishment za predivnim avatarom!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.