New Posts New Posts RSS Feed - Fitness centar Omnia u Zadru
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness centar Omnia u Zadru

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2010 at 20:21
Omnia se otvara iducu subotu, š5. 05. To je sve zasad od informacija pa ti vidi, ali moja preporuka ti je T&T na Petricima!
Strong is the new skinny.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2010 at 10:24
i moj !
Back to Top
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2010 at 12:40
  T&T ce malo pricekati jer me nema u Zadru kroz neko vrijeme, a kada se vratim saznat cu i mjesecnu cijenu u Omnii. Hvala na informacijama, a  ako znate broj telefona Omnie javite na pm
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 11:29
Uvertira za otvorenje

LINK
Strong is the new skinny.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 18:02
  cijena u omnie ce biti 400kn osim ako se placa unaprijed, sto se tice t&t teretane neznam sto vam je tamo dobro, vjerovatno ste neki rekreativci kad vam nefali stalak za cucanj, nesvidja mi se tamo jer treneri cili dan provode u obliznjem kvartovskom kaficu,,,i opcenito te teretane koje imaju v gym sprave su u banani , ok mozda sprave i mogu proci, a pitam se dali ste ikad utege probali vagati, pa kad vidite da š5-ice imaju po š7kg i svaka ploca nije iste tezine dovoljno sam rekao, jedino polaris ima kvalitetne sprave i utege ali fali mu isto stalak za cucanj i jos toga, jbg kad teretane otvaraju imbecili koji nikad nisu trenirali, o trenerima zadarskih teretana netreba trositi niti rijeci, uglavno sve neki tokari itd uglavnom likovi koji nemaju dvi ciste o treningu, uglavnom u zadru na prste mozes nabrojati likove koji ozbiljno treniraju i znaju sto rade,,,jedina teretana uz omniu je ona u petrcanima koja je ok, samo je problem trosak goriva do tamo + clanarina... a omnia ce brzo spustiti cijene cisto sumnjam da ce se na cijenu od 400kn napuniti teretana.
mrtav hladan
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 21:42
opasni, a što oceš da reklamiram neku drugu teretanu osim frendovu?

srica da je tebe profica pa ceš nas poducit

Edited by chaxy
Strong is the new skinny.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 23:50
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

opasni, a što oceš da reklamiram neku drugu teretanu osim frendovu?

srica da je tebe profica pa ceš nas poducit


neznam koji su ti frendovi omnia ili t&t reklamiras omniu ,a preporucas t&t

nepoducavam ljude koji vece tezine rade na biceps pregibu nego na cucnju, cini mi se da si ti jedan od njih
 

Edited by opasni
mrtav hladan
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 01:02

Originally posted by opasni opasni wrote:



nepoducavam ljude koji vece tezine rade na biceps pregibu nego na cucnju, cini mi se da si ti jedan od njih
 
 

Prije svega, nije jedan vec jedna. Kao drugo, malo osnovnog kulturnog ponašanja prema dami ne bi škodilo ako želiš ugodan boravak na ovom forumu.

Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 01:13
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Omnia se otvara iducu subotu, š5. 05. To je sve zasad od informacija pa ti vidi, ali moja preporuka ti je T&T na Petricima!


šta postoji još uvijek All Star na Petricima? Sad su znaci dvije?
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 08:30
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Omnia se otvara iducu subotu, š5. 05. To je sve zasad od informacija pa ti vidi, ali moja preporuka ti je T&T na Petricima!
šta postoji još uvijek All Star na Petricima? Sad su znaci dvije?

sad su dvije što?

Postoji, i to nije T&T. All Star je na Meladi, bivši Walter.

T&T je na Petricima.
Strong is the new skinny.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 08:56
Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

opasni, a što oceš da reklamiram neku drugu <span style="font-weight: bold;">teretanu osim frendovu</span>?

srica da je tebe profica pa ceš nas poducit
neznam koji su ti frendovi omnia ili t&t reklamiras omniu ,a preporucas t&t
nepoducavam ljude koji vece tezine rade na biceps pregibu nego na cucnju, cini mi se da si ti jedan od njih  

ne reklamiram omniu, covjek je pitao za info i ja mu samo odgovaram što sam cula. što se tice noci boksa, opet ima veze sa boksom i informacijom za zadrane na forumu, a ne s omniom kao teretanom.

za tvoju inf opasni, istu težinu radim u klinu i u cucnju, ali ne na nacin na koji ti ciljaš. svejedno poduku nisam tražila, jer me ima ko strucniji od tebe poducavati. i tu i tamo di treniram.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 10:41
Originally posted by opasni opasni wrote:

 
cijena u omnie ce biti 400kn osim ako se placa unaprijed, sto se tice t&t teretane neznam sto vam je tamo dobro, vjerovatno ste neki rekreativci kad vam nefali stalak za cucanj, nesvidja mi se tamo jer treneri cili dan provode u obliznjem kvartovskom kaficu,,,i opcenito te teretane koje imaju v gym sprave su u banani , ok mozda sprave i mogu proci, a pitam se dali ste ikad utege probali vagati, pa kad vidite da š5-ice imaju po š7kg i svaka ploca nije iste tezine dovoljno sam rekao, jedino polaris ima kvalitetne sprave i utege ali fali mu isto stalak za cucanj i jos toga, jbg kad teretane otvaraju imbecili koji nikad nisu trenirali, o trenerima zadarskih teretana netreba trositi niti rijeci, uglavno sve neki tokari itd uglavnom likovi koji nemaju dvi ciste o treningu , uglavnom u zadru na prste mozes nabrojati likove koji ozbiljno treniraju i znaju sto rade,,,jedina teretana uz omniu je ona u petrcanima koja je ok, samo je problem trosak goriva do tamo + clanarina... a omnia ce brzo spustiti cijene cisto sumnjam da ce se na cijenu od 400kn napuniti teretana.



...malo smo frustrirani, ha?
nije lijepo tako govoriti, bio ti u pravu ili ne!
Tomyšš se raspitivao za drugu teretanu jer ova u koju ide ima higijenu na nuli (necemo spominjati imena), a tamo su sprave iste marke kao u T&T, pa sam pretpostavila da mu je V-gym dovoljno dobra marka da odradi pristojan trening. a što se tice stalka za cucanj...tko kaže da nece doci uskoro? teretana je otvorena tek godinu dana i još uvijek se nadopunjuju sprave! ne kažem da je sve savršeno u njoj, ali su treneri ok, i nema napuhanaca koji ce blatiti i vrijeđati sve oko sebe...neka tako i ostane!

Originally posted by chaxy chaxy wrote:


za tvoju inf opasni, istu težinu radim u klinu i u cucnju, ali ne na nacin na koji ti ciljaš. svejedno poduku nisam tražila, jer me ima ko strucniji od tebe poducavati. i tu i tamo di treniram.




Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 10:48
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

opasni, a što oceš da reklamiram neku drugu <span style="font-weight: bold;">teretanu osim frendovu</span>?

srica da je tebe profica pa ceš nas poducit
neznam koji su ti frendovi omnia ili t&t reklamiras omniu ,a preporucas t&t
nepoducavam ljude koji vece tezine rade na biceps pregibu nego na cucnju, cini mi se da si ti jedan od njih  

ne reklamiram omniu, covjek je pitao za info i ja mu samo odgovaram što sam cula. što se tice noci boksa, opet ima veze sa boksom i informacijom za zadrane na forumu, a ne s omniom kao teretanom.

za tvoju inf opasni, istu težinu radim u klinu i u cucnju, ali ne na nacin na koji ti ciljaš. svejedno poduku nisam tražila, jer me ima ko strucniji od tebe poducavati. i tu i tamo di treniram.


i ja tebe volim 

NO HARD FEELINGS
  

Edited by opasni
mrtav hladan
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 15:08
ja tebe ne

ali svjedno sve 5
Strong is the new skinny.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 15:22
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

ja tebe ne

ali svjedno sve 5


šta je ovo danas?

dan provala.. hahaha
pa ja se ulogiram na ovaj forum i smijem ko budala
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 15:48
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

ja tebe ne

ali svjedno sve 5
šta je ovo danas?dan provala.. hahahapa ja se ulogiram na ovaj forum i smijem ko budala

raspištoljili se
Strong is the new skinny.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.