New Posts New Posts RSS Feed - Fitness centar Omnia u Zadru
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness centar Omnia u Zadru

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitness centar Omnia u Zadru
    Posted: 05 Svibanj 2010 at 13:21
Jel zna tko di je to. Trazim po netu, ali nista...Ako imate kontakt ili bilo sto javite
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:03
Tek se treba otvoriti u bivšem Gotham-u.
Strong is the new skinny.
Back to Top
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:05
  A koliko sam ja cuo, mislim da je vec otvoreno, ali nisam znao di je to. Imas mozda broj telefona ili bilo koji kontakt.


Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:27
Koliko ja znam nije, jumbo plakati su oko Gothama vec koji misec, reklama postavljena na zgradu, ali mislim da nije još. Bilo bi na netu i culo bi se da je, uostalom trcim na Banini svaki dan, pa primjetila bih. Kad saznam što, napisat cu tu, a moš se i sam prošetat do tamo ako ti nije daleko.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:40
U Gothama je, ali još se nije otvorio, a jumbo plakati su najava...uskoro otvaranje
Back to Top
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:42
  OK. Hvala na informacijama. Javite kad bude otvorenje, iako mislim da nece promaknuti VOX-u i novinama. Nadam se samo da nece biti preskupo.


Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:49
Tomy, cisto sumnjam da nece biti skupo s obzirom koja ekipa ga otvara a i izgleda fensi, na bivšoj terasi od Gothjama vec je malonogometno igralište...
Strong is the new skinny.
Back to Top
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:58
  ma nemam pojmo o kakvoj je ekipi rijec, s obzirom da nisam iz Zadra, ali nada zadnja umire. Barem za prvi mjesec, kada bi moglo biti promotivno. Inace, tako su i u Calista wellnessu u City galeriji otvorili teretanu. Prvotna cijena je bila 600 ili 700 kuna, sad je 400, a mislim da ce jos ici dolje. Ljudi nemaju para pa neke nerealne cijene ne mogu se dugo odrzati.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 15:03
Calista samo što nije propala, ali to je vec drugi par postola...

Aj raspitam se malo pa javim.
Strong is the new skinny.
Back to Top
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 15:08
Moze. samo ti pitaj, to nista ne košta.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 16:10
a zašto baš želiš u tu novu teretanu? mislim, ima u Zd nekoliko dobrih teretana, pa...što im fali?
Back to Top
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 16:14
ma nije neki poseban razlog. Nemam auto, a radno vrijeme najblize teretane mi bas ne odgovara. Osim toga, nedostaju neke sprave, a i cistoca u svlacionici je vec dulje vrijeme upitna. Macke hodaju okolo, obilježavaju teritorij i tako...Nije bas ugodno slika. A šta ceš...tako je to kad si cistunac...
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 16:22
he he, znam o kojoj teretani pricaš, bila sam tamo, al necemo sad imena pisati!
imaš na Putu Petrica novu teretanu T&T, bez macaka (barem bez onih na 4 noge) , sve lijepo sterilno, novo...radi cijeli dan, od jutra do mraka
Back to Top
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 16:25
Znam, vidio sam da imaju profil na fejsu, ali kao što rekoh nemam auto, a javni prijevoz ne koristim. Mozda preko ljeta tamo. Cijena?
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 16:34
240 kn, kao i u ostalim teretanama
evo prijedlog - kupi biciklu pa ceš biti mobilan (i za plažu i za teretanu) , a pedalanje do teretane ce ti dobro doci umjesto zagrijavanja
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 12:39
Originally posted by tomyšš tomyšš wrote:

ma nije neki poseban razlog. Nemam auto, a radno vrijeme najblize teretane mi bas ne odgovara. Osim toga, nedostaju neke sprave, a i cistoca u svlacionici je vec dulje vrijeme upitna. Macke hodaju okolo, obilježavaju teritorij i tako...Nije bas ugodno slika. A šta ceš...tako je to kad si cistunac...


imaš i teretanu Fenix blizu All Stara ti je , tamo vlasnik daje svakom clanu kljuceve i svatko dolazi kad želi. Lijepo je uređeno i cisto i ima dobre sprave.Cijena je mislim 200kn ako ne i manje. Ako želiš mogu ti dati i broj mobitela vlasnika.

Edited by Ingrid-poledance
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.