New Posts New Posts RSS Feed - Vaša iskustva sa BioTech proizvodima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaša iskustva sa BioTech proizvodima

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vaša iskustva sa BioTech proizvodima
    Posted: 30 Travanj 2010 at 23:10
šta mislite o BioTech proizvođacu suplemenata? Koja su vaša iskustva sa njim? Osobno, imam namjeru da kupim njihov whey, pa prvo da se posavjetujem. xD

Hvala!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 12:21
A gle, gdje god je tema o BioTech, svi ga pljuju. ja ga osobno nisam koristio i nemam namjeru.
Koliko para, toliko muzike, pa zakljuci.

Ima firmi koje za jeftine novce daju dobar protein bez ludih zaslađivaca i hrpe soje.Em što su te firme obavile laboratorijsku analizu, em što ih cijene osobe koje ih koriste.
Evo npr. ako imaš Facebook odi na stranicu "teretana proteini" i tamo možeš narucit škg wheya za š00-tinjak kn, što je stvarno ok.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 12:39
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

šta mislite o BioTech proizvođacu suplemenata? Koja su vaša iskustva sa njim? Osobno, imam namjeru da kupim njihov whey, pa prvo da se posavjetujem. xD

Hvala!


Ima i boljih proizvođaca od biotecha - probaj pro.nutrition, weider, dymatize i sl..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 14:50
[/QUOTE] Ima i boljih proizvođaca od biotecha - probaj pro.nutrition, weider, dymatize i sl..[/QUOTE]

Znam da ima i boljih... Ali pitam zato što na svim forumima raja pljuje po BioTech USA proizvodima.. Pa sam mislio da neko na ovom forumu ima iskustva sa tim suplementima, pa da mi kaže iz prve ruke...   

Edited by Boy_š9
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 14:51
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

A gle, gdje god je tema o BioTech, svi ga pljuju. ja ga osobno nisam koristio i nemam namjeru.Koliko para, toliko muzike, pa zakljuci.Ima firmi koje za jeftine novce daju dobar protein bez ludih zaslađivaca i hrpe soje.Em što su te firme obavile laboratorijsku analizu, em što ih cijene osobe koje ih koriste.Evo npr. ako imaš Facebook odi na stranicu "teretana proteini" i tamo možeš narucit škg wheya za š00-tinjak kn, što je stvarno ok.


A gdje mogu vidjeti online analizu BioTech proizvoda? xD
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 15:20

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

A gle, gdje god je tema o BioTech, svi ga pljuju. ja ga osobno nisam koristio i nemam namjeru.Koliko para, toliko muzike, pa zakljuci.Ima firmi koje za jeftine novce daju dobar protein bez ludih zaslađivaca i hrpe soje.Em ±to su te firme obavile laboratorijsku analizu, em ±to ih cijene osobe koje ih koriste.Evo npr. ako ima± Facebook odi na stranicu "teretana proteini" i tamo moµe± narucit škg wheya za š00-tinjak kn, ±to je stvarno ok.


A gdje mogu vidjeti online analizu BioTech proizvoda? xD


Mislim da BioTech nije napravio analizu.

EDIT:neznam koliko ce ti ovo pomoc:

https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=š20& PN=š



Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 15:49
  Ja mislim da su svi preparati ustvari isti.. samo placamo marku..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 16:04
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja mislim da su svi preparati ustvari isti.. samo placamo marku..


Ne vjerujem da je isto, al je slicno.
Ne možeš usporedit BioTech sa Optimumom i sl.
Sve ima svoju cijenu,a tako i kvalitetu
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 18:11
 ja trenutno bio tech kreatin kupija ista mi stvar. a whey nebi od njih uzea.opet kreatin ka kreatin ista stvar prakticki
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 18:52
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Ja mislim da su svi preparati ustvari isti.. samo placamo marku..


Koja su tvoja iskustva sa preparatima? xD
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 21:55
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Ja mislim da su svi preparati ustvari isti.. samo placamo marku..


Koja su tvoja iskustva sa preparatima? xD


Meni je isti vrag sa svim preparatima.. samo ti pij proteine, ne opterecuj se markama..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:08
A davore nije bas tako, treba malo obratit paznju da li ima soje u suplementu, koliki je postotak proteina, aspartama i ostalih HC umjetnih zasladjivaca. Ne moš uspoređivat npr. Scitec i Optimum, šta je je.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:16
Originally posted by Furai Furai wrote:

A davore nije bas tako, treba malo obratit paznju da li ima soje u suplementu, koliki je postotak proteina, aspartama i ostalih HC umjetnih zasladjivaca. Ne moš uspoređivat npr. Scitec i Optimum, šta je je.


A u onim dozama u kojima mi konzumiramo proteine, mislim da nema bas losih utjecaja i ako ima tih sastojaka..

Ja trenutno koristim Dymatize Elite..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:44
Originally posted by Furai Furai wrote:

A davore nije bas tako, treba malo obratit paznju da li ima soje u suplementu, koliki je postotak proteina, aspartama i ostalih HC umjetnih zasladjivaca. Ne moš uspoređivat npr. Scitec i Optimum, šta je je.


To sam i ja ranije rekao, i slažem se.

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


A u onim dozama u kojima mi konzumiramo proteine, mislim da nema bas losih utjecaja i ako ima tih sastojaka..

Ja trenutno koristim Dymatize Elite..


Ma to nisu velike kolicine, ali ako možeš izbjeci, zašto ne.
Također sam koristio Dymatize i imam još nešto malo, kad potrošim prelazim il na MVP ili na my protein, pricalo se da je dymatize u kur*u.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:45
 radje my protein jeftinije je.jos 20 dana narucit cu opet
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:46
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 radje my protein jeftinije je.jos 20 dana narucit cu opet

Koliko te poštarina izašla?
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.