New Posts New Posts RSS Feed - Trening program
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening program

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2007 at 11:49
Originally posted by mala22 mala22 wrote:

Originally posted by Slysterš2 Slysterš2 wrote:



U oba slucaja tijelo ce stediti glikogen no u drugom slucaju to nam odgovara jer dugorocno gledano ako radimo crobni prije ancrobnog manji ce nam misici biti a naslage masti vece.


Moram rec da ova recenica zvuci kao da cemo dobivat masne naslage ako cemo vjezbat crobne vjezbe prije ancrobnih, al kuzim kaj oces rec, makar mi nije jasno zasto bi netko tko zeli gubiti masti imao ancrobni trening prije crobnog kad ovak i onak prvih 20-30 min se trosi glikogen, a poslije masti, tak je svejedno koje ces prije ako ti nije cilj povecati misicnu masu?!



Pa bas zato sto se prvih 30ak minuta trosi glikogen treba odraditi ancrobni trening pa crobni.
Jer ako ces ici odma na crobni potrosit ces glikogen i nista neces napraviti, samo ces biti umorna za dio sa utezima.
Kada odradis prvo ancrobni glikogen ce biti smanjen i tijelo ga stedi i pocinje trositi masti i onda crobni trening tu dolazi.
    

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mala22 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2007 at 16:26
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by mala22 mala22 wrote:

Originally posted by Slysterš2 Slysterš2 wrote:



U oba slucaja tijelo ce stediti glikogen no u drugom slucaju to nam odgovara jer dugorocno gledano ako radimo crobni prije ancrobnog manji ce nam misici biti a naslage masti vece.


Moram rec da ova recenica zvuci kao da cemo dobivat masne naslage ako cemo vjezbat crobne vjezbe prije ancrobnih, al kuzim kaj oces rec, makar mi nije jasno zasto bi netko tko zeli gubiti masti imao ancrobni trening prije crobnog kad ovak i onak prvih 20-30 min se trosi glikogen, a poslije masti, tak je svejedno koje ces prije ako ti nije cilj povecati misicnu masu?!



Pa bas zato sto se prvih 30ak minuta trosi glikogen treba odraditi ancrobni trening pa crobni.
Jer ako ces ici odma na crobni potrosit ces glikogen i nista neces napraviti, samo ces biti umorna za dio sa utezima.
Kada odradis prvo ancrobni glikogen ce biti smanjen i tijelo ga stedi i pocinje trositi masti i onda crobni trening tu dolazi.
    
 

 

Moje misljenje je da meni dodje na isto dal cu prvo posteno trcat 40 min, pa radit s utezima s manjom kilazom vise ponavljanja ili cu radit s tezim utezima pa poslije hodat po traci. Ja nakon trcanja nisam umorna, ali radim s manjom kilazom nego sto bih da radim obrnuto, a i nije mi najvaznije povecat misice...

Kazes potrosit cu glikogen... koliko sam ja shvatila iz svega kaj sam procitala, glikogen se ne moze potpuno potrositi i da upravo zato tijelo pocne koristiti masti kao gorivo da bi sacuvalo neku razinu glikogena...

Tesko da cu ja promjenit svoje misljenje o tome sta treba prije, sta poslije, nemoj se ljutit zbog toga, ja sam tvrdoglava...

 

A STO NISI NISTA NAPISO ZA MOJ PROGRAM VJEZBANJA, ZIVO ME ZANIMA, A TI ISKOMENTIRAS SAMO JEDNU RECENICU?!?

Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2007 at 02:20
Gle,Sasvim je meni svejedno da li ces promijeniti misljenje ili neces.
ja sam ti napisao nepobitnu cinjenicu a ova teorija o tome da ti dodje na isto nemam komentara jedino jedan savjet.
cITANJE S RAZUMIJEVANJEM.
Lijepo ti je objasnjeno da ti NE dodje na isto i zasto ne dodje na isto.
Isto tako nisi napisala jednu od najvaznijih stvari>>Prehranu.
što i koliko puta jedes
što se tice treninga mogao bi biti i bolji.
Na pocetku ancrobno a nakon utega crobno.
Separirati misicne skupine na 4 tjedno (primjer :Prsa+triceps,ramena+biceps,ledja+trbusnjaci,noge)
.....


Edited by Slysterš2
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 18:43
moj trenig dijeli se na tri programa u ovom postu napisat cu za prvi ili a program u kojem vjezbam prsa i bicepse te naravno trbuh! Na pocetku imam 7-8 min orbitrek nakon toga rastezanje i onda prelazim na utege! Najprije kosi bench na smith masini 3 serije + zadnje dvije opadajuce 6/6! Nakon toga ravno razvlacenje pomocu sajli u supersetu sa potiskom ! E sad se trebam sjetit sta ono dalje znam da je jos neka vjezba za prsa onda ide biceps 4 serije sa ravnom sipkom standardni biceps-pregib, nakon toga sjedeci pregib sa rotacijom u supersetu sa biceps - pregibom sa EZ sipkom! Nakon toga trbuh podizanje nogu viseci sa vratila vrlo dobra ali i vrlo teska vjezba, nakon toga na kraju trcanje na traci 7-8 minuta i rastezanje trening mi ukupno traje oko sat i 20 do sat i pol To je prvi trening druga dva cu napisat drugi put jer mi se neda sad
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.