New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
pep1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pep1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 12 Travanj 2010 at 13:10
  pozdrav
dolazim iz dalmacije, bavim se ronjenjem na dah, sad sam poceo malo prakticirati teretanu par puta tjedno, na lito cu pauzirati ili malo smanjiti, pa nastaviti nakon lita..
imam š80cm i 65kg, 25god i cilj mi je malo podici kilazu
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 10:07
Hej,

baviš se zanimljivim sportom, ronjenje na dah - možeš li nam malo objasniti svoje treninge i opcenito što radiš dok se pripremaš.. ?

Dobrodošao!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
pep1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pep1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 13:31
  bavim se podvodnim ribolovom iskljucivo, tako da mi se pripreme sastoje od ronjenja, ronjenja i jos ronjenja.. najbolje vjezbe za ronjenje su samo ronjenje, zimi ne ronim nego trcim i sad sam pocea malo u teretanu ici, pa cemo viditi sto ce vrime pokazati za to
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 15:45
Originally posted by pepš pepš wrote:

  bavim se podvodnim ribolovom iskljucivo, tako da mi se pripreme sastoje od ronjenja, ronjenja i jos ronjenja.. najbolje vjezbe za ronjenje su samo ronjenje, zimi ne ronim nego trcim i sad sam pocea malo u teretanu ici, pa cemo viditi sto ce vrime pokazati za to




Jako zanimljiv sport, dobrodošao!
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 11:50
super mi je taj sport!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.