New Posts New Posts RSS Feed - definicija i prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

definicija i prsa

 Post Reply Post Reply
Author
SirHawkins View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SirHawkins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: definicija i prsa
    Posted: 12 Travanj 2010 at 01:02
  Pozdrav. Idem u teretanu 6-7 mjeseci. Radim sve vjezbe po 4 serije i š0-š2 ponavljanja i trcim na traci š5-20 minuta, ali nikako nemam cvrsto tijelo. Najveci problem su mi prsa. Nekako su prenapuhana i preopustena, da ne kazem "mlohava". Sto se prsa tice radim ravni bench max 80 kg, leptir i razvlacenje na ravnoj klupi. Mozete li mi reci kakve vjezbe da radim za definiciju? Kakve vjezbe da radim za prsa, a da ne budu prenapuhana i prenabildana, odnosno da budu približno kao na ovoj slici :). Unaprijed hvala.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 07:30

 Kao prvo ovaj momak posjecuje teretanu minimalno 2 godine i ovakav look je cilj vecine momaka s foruma  tako da za ovakve rezultate treba vremena

Nisi napisao kilazu i visinu, al ajd nema veze

po ovom sto si napisao da su ti prsa mlohava i opustena dalo bi se naslutiti da imas lipomastiju ili ginekomastiju, bilo bi najbolje da puknes neku sliku ..

To sto nemas "ravna" prsa tj. to sto ne vidis rezultate nemora bit krivac trening, mozda je prehrana u pitanju, ako nemas sređenu prehranu kako bi trebala bit tesko da ces nesto ostvarit u teretani tj. nema sanse.

 zato, napisi i program prehrane da vidimo i tek onda bi ti mogli reci nesto konkretnije

 

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 19:31
 ko ce meni rec tajnu kako do ovakvih prsa,gornji dio mi je ok ali doli i sa vanjeske strane nikako dobit taj oblik. evo kako skinit sta je moguce vise sala da misic ostane
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:38

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ko ce meni rec tajnu kako do ovakvih prsa,gornji dio mi je ok ali doli i sa vanjeske strane nikako dobit taj oblik. evo kako skinit sta je moguce vise sala da misic ostane
 

nema tu tajne care, genetika je ku*va

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:51
 zato i kazen ovo ja ka postavljan pitanje i dajen odgovor jer ga znan, genetika je takva i sad ti iskoristi maksimum sta mos
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 07:41

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 zato i kazen ovo ja ka postavljan pitanje i dajen odgovor jer ga znan, genetika je takva i sad ti iskoristi maksimum sta mos
 

Upravo to.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
damza View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 17:10
  koje su najbolje kucne vjezbe sa definiciju i kondiciju
ja sam š89cm88kg
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.