New Posts New Posts RSS Feed - Sto da kupim od Weidera?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sto da kupim od Weidera?

 Post Reply Post Reply
Author
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sto da kupim od Weidera?
    Posted: 06 Ožujak 2007 at 23:41

Sutra mislim otic kupit neki whey ili nesto slicno... prvi puta kupujem i ono sto kupim ce mi biti jedini dodatak prehrani u sljedecih mjesec dana, pa bih volio uzeti nesto "entry level"

u heliksu sam primijetio ovo:
(sve Weider)

Whey Protein Bio Essential - 500g / š6 obroka - šš5kn

CFM whey protein - 750g / 30 obroka - 300kn



ovaj CFM je izolat i sadrzi glutamin i BCAA, dakle sve za 5
a kada se gledaju obroci, nije puno skuplji od Bio Essentiala...

sto vi mislite, sto da upecam?

jel to to, sto se ponude wheya od Weidera tice ili sam nesto predvidio?









Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 12:45
  Smijem pitati kako to da si zapeo za Weider?

Od ova 2 mozes bilo koji, nije neka razlika, jedino se izolat brze probavlja i ima ostale dodatke pa mozda ipak taj.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 13:39

 

Receno je da su Weider i Multipower najbolji... sta nisu?

Uzet cu CFM onda...

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 18:44
Za ovakve stvari svakako pitaj Maju, ona se dosta kuzi u to! A sta se tice tih nekih firmi koje su najpoznatije, ne mora znacit da su i najbolje!

Ja osobno isto uzimam weider (i inkospor sam neki put) ali sad sam cuo i za neki optimum nutrition koji je navodno kvalitetniji, pa cu probat to kad ovo potrosim, i vidjeti koja je razlika!

Iako ne kazem da su weider i multipower losi, vecina ljudi koristi dodatke prehrane upravo od tih firmi tako da je sigurno da nisu lose, ali su mozda jedino mozda previse izreklamirane i isfurane pa ispada da samo one valjaju!
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 19:05
Originally posted by šime šime wrote:

 

Receno je da su Weider i Multipower najbolji... sta nisu?

Uzet cu CFM onda...



Evo sto kazu oni koji se razumiju i koji inace konzumiraju dodatke prehrani malo aktivnije i redovitije:

"Multipower i Weider su firme koje racunajuci danasnji dan, kaskaju za konkurencijom u vrhu dobrih 5 godina ako ne i vise.
-Okusi su ostali isti kao i prije par godina (a ocjenjujuci ih danas, losi su.). - Koriste zastarjele nacine zasladjivanja proizvoda
- Nemaju u ponudi najnovije proizvode tipa supercharge, cee, expand, mega milk
- Bjelancevine im ne sadrzavaju extra dodatke (enzime za probavu, dodatni glutamin)
- Nisu instatizirani proizvodi, pjene (u nekim slucajevima vise, u nekim manje)
- I na kraju najbolnije, cijene su im abnormalne, pogotovo Weideru."

Kao primijer imas Weider Mega Mass koji je u biti sam secer i kad bolje pogledas, dosta skup secer (oko 80 kn/kg),

Dobar brand je Inkospor, Optimum nutrition, a ja osobno idem sada na pro.nutrition da vidim kako oni disu, jer kako citam i ostalo nabavljaju najcisce sirovine, i sve se puni i rade kombinacije tu u Hr.
A nas je zakon dosta strog u vezi tih dodataka i mislim da njima mogu vjerovati.
A i poznajem covjeka, tako ako nesto zasteka ga mogu razbit...
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 00:22
Marketing je to sto 'stvara' proizvode.

A ni taj pro.nutrition nije toliko jeftin kao sto se prica..whey im je šš0kn pola kile tako da mi dodje na isto..uvijek biram Weider

BTW, Sime,  Whey Protein Bio Essential isto tako sadrzi glutamin i najpotrebnije aminokiseline tako da ti i nije velika razlika..osim u cijeni..300kn za 0,75kg je puno.
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 10:23

@Mr G.

jedino je whey iste cijene kao i ostali, dok ostalo je sto imamo jeftinije od drugih. razlog whey-u je sto smo za pocetak morali od proizvodjaca manju kolicinu, sto je jasno podiglo nabavnu cijenu. 

ali biti ce. u pripremi su nekoliko linija proizvoda, gdje cemo biti sto se tice cijena najpovoljniji (jasno usporedjujem se sa vodecim brand-ovima), a sto se tice kvalitete sirovina, ipak medju najboljima, jer sada imamo iste proizvodjace sirovina kako i npr. weider  

Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 11:49
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Marketing je to sto 'stvara' proizvode.

A ni taj pro.nutrition nije toliko jeftin kao sto se prica..whey im je šš0kn pola kile tako da mi dodje na isto..uvijek biram Weider

 


Ja biram da ne jedem stocnu hranu.
Jer postoji whey i whey... Viceu vjerujem jer nije malen covjek, zna sta prica, a nije ni neki opiceni da prica samo o pro.nutritionu, dobar je i za savjetovanje u vezi bilo cega, pa tako i ostalih firmi.

Negdje je pisano o razlici u cijenama i kvaliteti, otvorio sam bio taj topic sa naznakama i uputama o stocnoj hrani, te pravom wheyu koji bi trebao biti "ljudska hrana".
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 13:12
Dok je ista cijena wheya i dalje cu uzimati Weider, pro.nutrition je novi brand i moraju se dokazati na hr trzistu.    
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 13:14
 Ja sam zadovoljan time da sirovine ne nabavljaju iz Kine i prodaju ih pod ekstra ciste.
No, vidit cemo dalje kako ce se razvijati.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.