New Posts New Posts RSS Feed - Zakii Lj  - FIT u 90 dana!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zakii Lj - FIT u 90 dana!

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zakii Lj - FIT u 90 dana!
    Posted: 12 Veljaca 2010 at 19:34
Nadam se da cu se napokon uspijeti prijaviti za natjecanje.Imam 29g i 60 kg. za trenericu bi Marty L. Vježbam i želim uz veliku potporu srediti svoje tijelo nakon trudnoce. Slikice šaljem cim stigne moj osobni fotograf!!

Edited by Zakii Lj
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 19:40
  Pozz..kao buduca mama vrlo rado cu pomoci jednoj!
Pošalji slike i sve podatke koje treba po pravilniku!
A mi se "vidimo" u inboxu!

Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 17:23

hej ... evo mojih podataka stavim slike ako ih uspijem skinuti sa fotica. DOB: 29god. ; VISINA: š67cm; TEŽINA: 5 9,6 kg; STRUK: 8š cm, RUKE: 26cm; NOGE: 52cm; PRSA: 9šcm, BOKOVI:93cm .

Slike:



Klik na sliku vodi na uvecani prikaz.   

Edited by Zoki
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 00:10
Ako imaš problema sa postavljanjem slika..
Pošalji mi linkove kada ih postaviš na www.imageshack.us ili mi ih pošalji e-mailom na [email protected] pa ih postavim..

Kako ti je lakše..

Također, reci nam malo više o sebi i svom iskustvu s vježbanjem.
  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 11:06
ej Zoki,poslala sam ti slike i nadam se da sam uspjela. A sad nešto o meni. Vježbam vec 2-3god s prekidima,imam volju i trebam cvrstu ruku da me vodi kroz ta 3 mj. Znam da je MartyL prava osoba za to. Spremna sam i ocekujem i više nego vrhunske rezultate. Iz Zagreba sam.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 22:01
Slike su postavljene i vidljive. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 22:09
Molim da se trenerice jave da vidimo tko bi vodio Zakii Lj ..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 22:17
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Molim da se trenerice jave da vidimo tko bi vodio <span ="bold">Zakii Lj ..</span>


MartyL je gore pristala da ju vodi
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 22:18
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Molim da se trenerice jave da vidimo tko bi vodio <span ="bold">Zakii Lj ..</span>


MartyL je gore pristala da ju vodi


Ok. Riješeno.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 11:53
Preimenovao sam temu .. da ne bude - pozz..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2010 at 00:12
Kako ide s treniranjem?


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 17:15
ej ekipa evo i mene. Imala sam nekih problema s kompom a i bila sam u bolnici s kceri š0dana a iz bolnice sam se vratila s virusom .Sad sam dobro i idem punom parom naprijed .Znam da sad malo kiksam za drugima al nadoknadit cu ja to brzinom munje.Odradila sam danas trening i osjecam se odlicno .
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 20:35
Samo hrabro! Sve stigneš.

Uf, š0 dana u bolnici. :( Sad je kcer ok?
Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 21:31
Sad hvala bogu je,jer to je bilo mucenje za mene a i za nju.Treba dijete od 2,9god zadržati u krevetu š0dana. Ali idemo dalje,mamica treba sebe istesati
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 09:36
bitno da je sada ok....ti virusi sa klincima ove god nisu normalni...vidim ja po svom necaku i klincima od frendova....svako malo je netko bubani..... sad neka sve bude ok za dalje i tebi i kceri , pa da možeš napredovati.... sretno....
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 17:45
  Ma ne brinem se ja za moju Žaki..budemo mi sve nadoknadile..sad iz priloženog vidim da su mame bolje mađionicari od gospona Coperfielda..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.