New Posts New Posts RSS Feed - Avatar Trans&#š02;ormati&#ššš;n
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Avatar Trans&#š02;ormati&#ššš;n

 Post Reply Post Reply Page  123 9>
Author
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Avatar Trans&#š02;ormati&#ššš;n
    Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:44
Pozdrav svima, posebno natjecateljima i natjecateljicama zbog hrabrosti na ovaj izazov u 90 dana koji ce nekima promijeniti život što se tice vanjskog izgleda ali i duhovnog smisla u vezi vježbanja i natjecanja u raznim sportovima!

Htio bi naglasiti da nemam nekakvog iskustva s vježbanjem u teretani ali povremeno kod kuce vježbam sklekove, trbušnjake također od prije mjesec dana radim cucanj i zgibove što mi je pomoglo i dalo snage, uostalom tu su rad s bucicom i ponekad ubacim pliometriju jer treniram stolni tenis pa mi je brzina vrlo važna…
šš.2 bio je kao možemo reci "prekretnica" u mom životu, jer sam jedan dan stao na vagu i vidio… ono 87 kg to je bilo više nego strašno jer svake godine natucem po dvije kile više i tada sam odlucio promijeniti svoju prehranu, poceo više vježbat odlazit kod kolege da radim malo bench press, potisak i razvlacenje s bucicama, cak sam se u ove hladne dane nagovorio trcati jutarnji kardio ali nisam to mogao izdržat jer je bilo užasno hladno, mislim jedno -š3
Kao što sam rekao prehrana vec mjesec dana funkcionira ali trebalo bi to malo upotpuniti, složiti dobar trening da otopim to moje užasno salo jer ga više ne mogu gledat na sebi.
Sretno svima u transformaciji, tj izazovu postani fit u 90 dana

Visina-š76 cm
Težina -82 kg
Struk-92 cm
Prsa-š00 cm
Biceps- 35.5 cm
Noga-56 cm

Želja mi je maknuti jedno 8-š0 kilograma i izdefinirat tijelo, za trenera želim Iluvatara što je potvrđeno s njegove strane

[/url







Edited by Avatar
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:50
Potvrđujem sa zadovoljstvom
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:57
Hvala Iluvatar
sutra padaju prvi dogovori oko treninga uz posni i tunu sa zelenom salatom
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 13:26
Illy,

da li si kad trenirao s Avatarom? Da li je upoznat s tehnikama izvođenja vježbi?
Bitno mi je da su ljudi upoznati i da znaju kako izvoditi neku vježbu.

Ako radiš s njime vec neko vrijeme, pliz reci nam nešto malo o tome..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 13:31
imam jedno pitanje, avatar kak si stavio slike?meni kada želim staviti sliku piše da unesem url adresu??
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 15:27
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Illy,da li si kad trenirao s Avatarom? Da li je upoznat s tehnikama izvođenja vježbi?Bitno mi je da su ljudi upoznati i da znaju kako izvoditi neku vježbu.Ako radiš s njime vec neko vrijeme, pliz reci nam nešto malo o tome..
 


Objašnjavao sam u uživo neke vježbe iako mu mislim još par objasniti! Inace, ne planiram s njim raditi samo fitness vježbe nego i nekakve treninge specificne za sportaše
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 01:45
Zoki nemaš brige vec sam vježbao neke vježbe s Iluvatarom i nadam se da cemo se sljedeci tjedan naci i odraditi koji trening u vezi nekih novih vježbi
Ily hvala još jednom na svemu što želiš unaprijediti moje tijelo za pravog sportaša...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 00:18
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Zoki nemaš brige vec sam vježbao neke vježbe s Iluvatarom i nadam se da cemo se sljedeci tjedan naci i odraditi koji trening u vezi nekih novih vježbi
Ily hvala još jednom na svemu što želiš unaprijediti moje tijelo za pravog sportaša...


Odlicno! Bitno je da vježbate zajedno ako nisi totalno upoznat sa svim vježbama. Bitno je da sve dobro izvodiš..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 12:41
Znam, ne trebaju mi sad ozljede!!!
hvala Zoki na svemu
nadam se da cemo danas odraditi trening
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2010 at 17:57
Avatar, kako ide s treniranjem? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 00:10
Odlicno ide, natjecanje je krenulo tako da željezo i stolnoteniski reket ne ispuštam iz ruke :-)
osim što me prvi tjedan malo uzdrmao, imao sam lagani pad imuniteta tako da taj tjedan prakticni nisam ni odradio kako treba ali ovaj što je sad prošao bio je odrađen i bolje od ocekivanog...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 11:03
jel   ima kakvih vidljivih promjena?
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 23:25
može se reci da ima tj. slike ce sve pokazati za koji tjedan ako se budemo morali slikati :-)
Lega kako ti napreduješ na dobivanju mase?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 23:33
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

može se reci da ima tj. slike ce sve pokazati za koji tjedan ako se budemo morali slikati :-)
Lega kako ti napreduješ na dobivanju mase?


Vaga ne pokazuje ništa znacajno.
Tj. prijavio sam se na natjecanje sa 70kg, a startao s nekih 68 zbog 2 tjedna bolesti.
Sad sam taman to nadoknadio pa sam tu negdje kako sam se i prijavio.


Ali u ogledalu se vidi..
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 12:13
Znam da vaga nije toliki pokazatelj jer sam se u to uvjerio pošto idem na definiciju.
Vjerujem da se vidi pomak jer si vratio dvije kile nazad a to se u ogledalu stvarno može primjetiti Sretno ti bilo u dobivanju mase i da te više bolest ne sprijeci u tome
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 12:28
 blago tebi lega. ja na sebi ne primjetin previse 2-3 kila gori dili,jedino 5 i vise kila mogu primjetit nesto. a bit ce valjda 75 kila od tebe do kraja
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.