New Posts New Posts RSS Feed - Dalila....FIT u 90 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dalila....FIT u 90 dana

 Post Reply Post Reply Page  123 20>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dalila....FIT u 90 dana
    Posted: 11 Veljaca 2010 at 21:15
  Dob: uskoro 28
  Visina: š73
  Težina: 75
  Opseg prsa : 89
  Opseg struka : 7š
  Opseg bokova: š03
  Natkoljenica: 56


 Evo da se predstavim, imam 28 godina i na ovo natjecanje sam se prijavila ko dodatnu motivaciju da pređem na stepenicu iznad i da napokn se do kraja dovedem u red....hope I will do it...;)

 Inace sam aktivna tek unazad 3 ili 4 god....do tada...koma i više od toga....;)
 Trenutno radim body tehniku, reformer i ponekad odem trcati (što cu sada povecavati) Probala sam i teretanu i tc bo, step crobik i sl.
Kodnicija je dosta dobra, mišica sam također dobila dosta no....imam i prevelik BF još uvijek....
Do sada sam sama.....a sada eto možda da probam uz ovakvu potporu. Jer ja sam ustrajna i sve...no cim i malo pogrešno skrenem sa puta....obije mi se o glavu...;)
 I da...nemam sliku sa vagom jer se nisam uspjela snaci.....ako se možete za to strpiti...pa nabavim cim prije.... ;)

I evo....ful bad...al evo i slike...;)

I da..ko mi je trener...???? što sam tak loša da me nitko nece? ;)








 

Edited by Zoki
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 21:16
  Ajme..ovu sam poruku 3 x gledala kak izgleda i jedva sam ju poslal...no...;)

 I da...gledam kako sam napisala...da imam 28 god..no nemam..no budem uskoro...;)
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 22:00
Uploadaj slike preko nekog drugog servisa...imageshack ih je vjerojatno procijenio nepogodnima...ne zna on u koje je ovo svrhe
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 22:08
Slike su sređene, dalila - ako nisi htjela da ovako budu, obrišem ih odmah.
Samo javi..

Theia, Gym_girl ili martyL javite se da vidimo tko ce voditi dalilu.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 22:15
  Ma ok je....;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 22:19
nisan ni ja moga bolje slike zoki mi sredija
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 22:24
  ma ja se u to ne kužim..ionak mi je bio i grc u želucu to staviti...;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:02
Vuky, ništa ti ne brini, rad i trudi i bit ce dobro, važno je da se zapne!
E sad... ja bi te preuzeo rado, ali mi savjest ne dopušta jer znam da bi ti netko drugi bio puno bolji, a to je MartyL
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:05
Tko je to? Tu osobu baš i nisam ni srela tu...;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:31

 dalila, ja bi rado ali slažem se sa Illyem

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:32
  ma dobro...ti i ja cemo se nac...idemo na green tea..možda i neki trening skupa...;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:32
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 dalila, ja bi rado ali slažem se sa Illyem


 



Ja krenuo sređivati, pa cemo vidjeti što ce MartyL reci
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:33

Originally posted by dalila dalila wrote:

  ma dobro...ti i ja cemo se nac...idemo na green tea..možda i neki trening skupa...;)
 

naravno

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:54
  OK..onda MartyL...nadam se da cemo surađivati... ;)
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 17:14
  Pozdrav..javi mi se u inbox..a tko sam pogledaj na www.fitness-futura.hr
Martina
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 17:19
  Evo..ko jucer je službeno krenulo natjecanje, fit u 90 dana...ja sam vec zadnja 3tjedna eksperimentirala sa prehranom i treninzima...da vidim šta cu raditi u ovih 90 dana... Odlucila sam se ipak pojacati Uh ...sa obzirom kako si nisko bili prije, tako da u prvom dijelu dana imam nešto više uh nego ranije.... a druga stavka je što sam uvela dosta kardia...i moram priznat da to zasada fino funkcionira....pa nadam se da ce ovih 90 dana biti moj korak k onom što želim ostvariti u ovoj godini....


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.