New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta 9 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta 9 kg

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2007 at 22:47
Imas pravo za tu autoricu koja je to bas napisala, sigurno je neka anoreksicna bolesnica, to se i ja slazem!

I meni je slabo cim cujem za takve stvari ili  cim negdje procitam tako nesto, ne mogu shvatit kako neki ljudi zaista vjeruju u te besmislice
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2007 at 19:49
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

I bolje da si daleko od anoreksije, budi sretna, ovako si bas taman  
 
 
 
taman? ma da bash.. kak ne..  .. mislim ne zhelim bit anoreksicna, al da š0ak kg moram skinut josh , to da
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2007 at 19:58
Da, mogla si rec 20 kg mos si mislit 
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 10:43
 pa 20 je ipak previshe.. š0ak samo ..

Edited by just_a_girl
Back to Top
yanem View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2007
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yanem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 14:52
 š0 kila i nije tako tesko skinuti ja sam za tri mjeseca skinula š5kg
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 16:57
Da, ali problem je u tome kad i koliko tih kila ce ti se vratiti cim prestanes s tom dijetom koja je vjerojatno vrlo stroga, a te dijete nikako i nikada nisu korisne

Najzdravije je  izgubiti  2  kg na mjesec, to je bas zdravo mrsavljenje, ali ne zbog neke stroge dijete nego zbog pravilne prehrane i treninga, jer to je stil zivota, a ne samo mjesec ili dva drzanja neke dijete
Back to Top
yanem View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2007
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yanem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 19:11
 ovo nije neka dijeta ako tako mogu reci,umanjila sam obroke na pola tako da sve jedem ali u malim kolicinama.treniram svaku vece pijem dosta tecnosti i na kraju dobijes ovo sto sam ja,dobar rezultat
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2007 at 00:25

 Iskreno, sad sam prvi put pogledala ovu temu....

Kad sam vidjela naslov, nije mi se dalo ni citati jer te "brze dijete" smatram besmislenima, ali....

Ovaj nacin prehrane se ne razlikuje od mog uobicajenog nacina prehrane.  Jedina razlika je sto ja umjesto jutarnje zemlje jedem jaja (ili muslije), pola sata prije rucka pojedem jabuku, a trenutno ne veceram nego pojedem jos jednu jabuku nakon treninga.

Znam da je deckim ovo nemoguca misija, oni ipak trebaju vise energije jer imaju i vise misica od zena, ali ovo je skroz ok!

Samo ne znam kako bih izgubila 9 kg.... Valjda da se da š00 kg prebacim na ovakvu prehranu.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.