New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta s bananama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta s bananama

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
bananadijeta View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bananadijeta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 14:44
  morala sam se registrirat jer citam vase komentare i vidim koliko ste skepticni u vezi ove dijete...  Banana dijeta je ODLICNA stvar VJERUJTE MI PROOVJERENO , š0 kg se skine i ne vraca se samo je se treba pridzavat i  nemojte unositi mljecne proizvode,jesti iza osam (dakle nista strasno samo ne iza 20 h jesti) i nakon rucka ako vam se jede slatko pojedite to nakon 2 h od obroka,cak i kad prestanete s dijetom uvijek si napravite da vam desert bude 2 h nakon obroka.. i VJEZBAJTE!! to bar nije tesko nemojte sjedit i misliti da ce se skinuti samo od sebe.. ujutro pojedite dvije banane i ako ste na poslu i bas umirete od gladi pojedite spice ili ljesnjake,ovo govorim iz iskustva... i rezultati su ITEKAKO vidljivi...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 15:47
Banan dijeta je glupost...probaj jagoda dijetu...puno je biolja od banana dijete.... stvarno....
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 16:40

 @bananadijeta

Ma pusti ti njih vidiš da su jalni i pojma nemaju, pogotovo dalila - jede tam neke posne sireve, piletinu, jaja, whey i tunjevinu i tam neke zdrave masnoce i šta ti ja znam složene ugljikohidrate i vježba ko luda..mislim ono ma daj, kome to još treba..

Banana rulz

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 17:02

Originally posted by bananadijeta bananadijeta wrote:

  morala sam se registrirat jer citam vase komentare i vidim koliko ste skepticni u vezi ove dijete...  Banana dijeta je ODLICNA stvar VJERUJTE MI PROOVJERENO , š0 kg se skine i ne vraca se samo je se treba pridzavat i  nemojte unositi mljecne proizvode,jesti iza osam (dakle nista strasno samo ne iza 20 h jesti) i nakon rucka ako vam se jede slatko pojedite to nakon 2 h od obroka,cak i kad prestanete s dijetom uvijek si napravite da vam desert bude 2 h nakon obroka.. i VJEZBAJTE!! to bar nije tesko nemojte sjedit i misliti da ce se skinuti samo od sebe.. ujutro pojedite dvije banane i ako ste na poslu i bas umirete od gladi pojedite spice ili ljesnjake,ovo govorim iz iskustva... i rezultati su ITEKAKO vidljivi...
 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 20:14
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by bananadijeta bananadijeta wrote:

  morala sam se registrirat jer citam vase komentare i vidim koliko ste skepticni u vezi ove dijete...  Banana dijeta je ODLICNA stvar VJERUJTE MI PROOVJERENO , š0 kg se skine i ne vraca se samo je se treba pridzavat i  nemojte unositi mljecne proizvode,jesti iza osam (dakle nista strasno samo ne iza 20 h jesti) i nakon rucka ako vam se jede slatko pojedite to nakon 2 h od obroka,cak i kad prestanete s dijetom uvijek si napravite da vam desert bude 2 h nakon obroka.. i VJEZBAJTE!! to bar nije tesko nemojte sjedit i misliti da ce se skinuti samo od sebe.. ujutro pojedite dvije banane i ako ste na poslu i bas umirete od gladi pojedite spice ili ljesnjake,ovo govorim iz iskustva... i rezultati su ITEKAKO vidljivi...
 

 

Banana dijeta je najbolje za osobe koje su u banani

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 22:28
 svako ima pravo na misljenje, ja osobno nebi nikad bija na takvoj dijeti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 23:08
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

   

Banana dijeta je najbolje za osobe koje su u banani

 

jao Davore, baš si neozbiljan .....ma gle, ja mislim da je zapravo u ovome stvar:

Originally posted by bananadijeta bananadijeta wrote:

  morala sam se registrirat jer citam vase komentare i vidim koliko ste skepticni u vezi ove dijete...  Banana dijeta je ODLICNA stvar VJERUJTE MI PROOVJERENO , š0 kg se skine i ne vraca se samo je se treba pridzavat i  nemojte unositi mljecne proizvode,jesti iza osam (dakle nista strasno samo ne iza 20 h jesti) i nakon rucka ako vam se jede slatko pojedite to nakon 2 h od obroka,cak i kad prestanete s dijetom uvijek si napravite da vam desert bude 2 h nakon obroka.. i VJEZBAJTE!! to bar nije tesko nemojte sjedit i misliti da ce se skinuti samo od sebe.. ujutro pojedite dvije banane i ako ste na poslu i bas umirete od gladi pojedite spice ili ljesnjake,ovo govorim iz iskustva... i rezultati su ITEKAKO vidljivi...
 

e to je tajna ove dijete, a ne banane - mlijecni proizvodi! Ajmo sad knjigu napisat, rupa mi u novcaniku  

@bananadijeta....ajde još jednom procitaj ovaj tekstic pa nam reci u cemu je zapravo bila stvar kod skidanja tih š0 kg..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.