New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta s bananama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta s bananama

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dijeta s bananama
    Posted: 20 Ožujak 2010 at 23:08
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

   

Banana dijeta je najbolje za osobe koje su u banani

 

jao Davore, baš si neozbiljan .....ma gle, ja mislim da je zapravo u ovome stvar:

Originally posted by bananadijeta bananadijeta wrote:

  morala sam se registrirat jer citam vase komentare i vidim koliko ste skepticni u vezi ove dijete...  Banana dijeta je ODLICNA stvar VJERUJTE MI PROOVJERENO , š0 kg se skine i ne vraca se samo je se treba pridzavat i  nemojte unositi mljecne proizvode,jesti iza osam (dakle nista strasno samo ne iza 20 h jesti) i nakon rucka ako vam se jede slatko pojedite to nakon 2 h od obroka,cak i kad prestanete s dijetom uvijek si napravite da vam desert bude 2 h nakon obroka.. i VJEZBAJTE!! to bar nije tesko nemojte sjedit i misliti da ce se skinuti samo od sebe.. ujutro pojedite dvije banane i ako ste na poslu i bas umirete od gladi pojedite spice ili ljesnjake,ovo govorim iz iskustva... i rezultati su ITEKAKO vidljivi...
 

e to je tajna ove dijete, a ne banane - mlijecni proizvodi! Ajmo sad knjigu napisat, rupa mi u novcaniku  

@bananadijeta....ajde još jednom procitaj ovaj tekstic pa nam reci u cemu je zapravo bila stvar kod skidanja tih š0 kg..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 22:28
 svako ima pravo na misljenje, ja osobno nebi nikad bija na takvoj dijeti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 20:14
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by bananadijeta bananadijeta wrote:

  morala sam se registrirat jer citam vase komentare i vidim koliko ste skepticni u vezi ove dijete...  Banana dijeta je ODLICNA stvar VJERUJTE MI PROOVJERENO , š0 kg se skine i ne vraca se samo je se treba pridzavat i  nemojte unositi mljecne proizvode,jesti iza osam (dakle nista strasno samo ne iza 20 h jesti) i nakon rucka ako vam se jede slatko pojedite to nakon 2 h od obroka,cak i kad prestanete s dijetom uvijek si napravite da vam desert bude 2 h nakon obroka.. i VJEZBAJTE!! to bar nije tesko nemojte sjedit i misliti da ce se skinuti samo od sebe.. ujutro pojedite dvije banane i ako ste na poslu i bas umirete od gladi pojedite spice ili ljesnjake,ovo govorim iz iskustva... i rezultati su ITEKAKO vidljivi...
 

 

Banana dijeta je najbolje za osobe koje su u banani

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 17:02

Originally posted by bananadijeta bananadijeta wrote:

  morala sam se registrirat jer citam vase komentare i vidim koliko ste skepticni u vezi ove dijete...  Banana dijeta je ODLICNA stvar VJERUJTE MI PROOVJERENO , š0 kg se skine i ne vraca se samo je se treba pridzavat i  nemojte unositi mljecne proizvode,jesti iza osam (dakle nista strasno samo ne iza 20 h jesti) i nakon rucka ako vam se jede slatko pojedite to nakon 2 h od obroka,cak i kad prestanete s dijetom uvijek si napravite da vam desert bude 2 h nakon obroka.. i VJEZBAJTE!! to bar nije tesko nemojte sjedit i misliti da ce se skinuti samo od sebe.. ujutro pojedite dvije banane i ako ste na poslu i bas umirete od gladi pojedite spice ili ljesnjake,ovo govorim iz iskustva... i rezultati su ITEKAKO vidljivi...
 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 16:40

 @bananadijeta

Ma pusti ti njih vidiš da su jalni i pojma nemaju, pogotovo dalila - jede tam neke posne sireve, piletinu, jaja, whey i tunjevinu i tam neke zdrave masnoce i šta ti ja znam složene ugljikohidrate i vježba ko luda..mislim ono ma daj, kome to još treba..

Banana rulz

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 15:47
Banan dijeta je glupost...probaj jagoda dijetu...puno je biolja od banana dijete.... stvarno....
Back to Top
bananadijeta View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bananadijeta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 14:44
  morala sam se registrirat jer citam vase komentare i vidim koliko ste skepticni u vezi ove dijete...  Banana dijeta je ODLICNA stvar VJERUJTE MI PROOVJERENO , š0 kg se skine i ne vraca se samo je se treba pridzavat i  nemojte unositi mljecne proizvode,jesti iza osam (dakle nista strasno samo ne iza 20 h jesti) i nakon rucka ako vam se jede slatko pojedite to nakon 2 h od obroka,cak i kad prestanete s dijetom uvijek si napravite da vam desert bude 2 h nakon obroka.. i VJEZBAJTE!! to bar nije tesko nemojte sjedit i misliti da ce se skinuti samo od sebe.. ujutro pojedite dvije banane i ako ste na poslu i bas umirete od gladi pojedite spice ili ljesnjake,ovo govorim iz iskustva... i rezultati su ITEKAKO vidljivi...
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 18:21
Ma kakav fatness banane su zakon
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 18:13
 Bas.. meni banana jedino dolazi u obzir nakon kardio sa whey-om.. inace nikako..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
poison eyes View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poison eyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 18:03
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

Banane su odlicna stvar,uvijek ih jedem
ujutro pa cak ih i na faks nosim ko majmun ujutro iz
nekog razloga ne mogu puno jesti (za razliku od navecer),a
pogotovo ne one suhe splacine iz pekare... Meni su banane
sasvim dovoljno zasitne i kad bi ljudi doruckovali samo
banane mislim da bi svi bili žgoljavi ko ja


jel to savjet za FITness ili FATness   
Dabog da crko' fejsbuk kad ga svako ima..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 09:53

Originally posted by vlajster vlajster wrote:

Banane su odlicna stvar,uvijek ih jedem ujutro pa cak ih i na faks nosim ko majmun ujutro iz nekog razloga ne mogu puno jesti (za razliku od navecer),a pogotovo ne one suhe splacine iz pekare... Meni su banane sasvim dovoljno zasitne i kad bi ljudi doruckovali samo banane mislim da bi svi bili žgoljavi ko ja
 

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 09:31

Originally posted by vlajster vlajster wrote:

Banane su odlicna stvar,uvijek ih jedem ujutro pa cak ih i na faks nosim ko majmun ujutro iz nekog razloga ne mogu puno jesti (za razliku od navecer),a pogotovo ne one suhe splacine iz pekare... Meni su banane sasvim dovoljno zasitne i kad bi ljudi doruckovali samo banane mislim da bi svi bili žgoljavi ko ja
 

Ja gladna nakon manje od pol sata

Jedna banana meni ni blizu nije recept za idealan dorucak....ali ko voli... ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 02:52
Banane su odlicna stvar,uvijek ih jedem ujutro pa cak ih i na faks nosim ko majmun ujutro iz nekog razloga ne mogu puno jesti (za razliku od navecer),a pogotovo ne one suhe splacine iz pekare... Meni su banane sasvim dovoljno zasitne i kad bi ljudi doruckovali samo banane mislim da bi svi bili žgoljavi ko ja
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2010 at 10:35
 A znate za kivi dijetu?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2010 at 21:43
  molim vas...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 17:33
 A moraju ljudi izmisljat nove stvari, ipak je to sve samo marketing i zarada..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.