New Posts New Posts RSS Feed - caj od mente - cajevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

caj od mente - cajevi

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:07
danas: žuti, zeleni, mentu i koprivu!
pred spavanj slijedi još kamilica

da, da...ja vooooolim cajeve!!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:09
Originally posted by Blia Blia wrote:

danas: žuti, zeleni, mentu i koprivu!
pred spavanj slijedi još kamilica

da, da...ja vooooolim cajeve!!!

Da, ovo je malo freeky - ti fakat voliš cajeve!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:52
ovo je sad još i ok kolicina jer je zatoplilo pa mi se ne da prckati oko vruce vode, a trebaš me vidjeti zimi...ispod 7-8 vrsta dnevno je idem! jdnostavno mi pašu više nego voda, zagrijvaju me zimi, hlade me ljeti...
Back to Top
Ribozyme View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribozyme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 19:04
Oh, nema tog caja koji necu popiti! :) Nekidan je frendica iskopala neki crni s necim užasno ljutim ali i to je prošlo kroz mene. Najdraži mi je Earl Grey i sve kombinacije s njime. Recimo, gotovo uvijek si stavim dvije vrecice na jednu šalicu. Jednu vrecicu Earl Greya kao "podlogu" i onda jednu vrecicu vocnog, za kombinaciju. Recimo, kombinacija Earl Grey + brusnica mi je zaaakon. A i dobije okus na intezitetu kad se stave dvije vrecice :)

šecer stavim u minijaturnim kolicinama ili ga ne stavljam. Med i limun ne volim stavljati jer mi onda ubije aromu samog caja...
Back to Top
Andrea* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andrea* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 19:35
  zeleni, žuti i menta ;)
Back to Top
dajDaj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dajDaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 19:41
  joj ja mrzim cajeve otkad znam za sebe nikad ih nisam htjela pit, cak ni kad sam imala upalu pluca pa sam morala cijelo vrijeme.
sad pijem zeleni ujutro prije dorucka jer je jako zdrav i dobro mi dođe umjesto kave. al sam skužila da su mi te trave puno bolje od onih vocnih koje fakat nemogu podnjet.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 19:48
Originally posted by dajDaj dajDaj wrote:

  joj ja mrzim cajeve otkad znam za sebe nikad ih nisam htjela pit, cak ni kad sam imala upalu pluca pa sam morala cijelo vrijeme.
sad pijem zeleni ujutro prije dorucka jer je jako zdrav i dobro mi dođe umjesto kave. al sam skužila da su mi te trave puno bolje od onih vocnih koje fakat nemogu podnjet.


Koji je razlog da ih nisi mogla piti?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dajDaj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dajDaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 21:53
  Nemogu ih i dalje piti jer su mi bljak. ne pašu mi uopce. zeleni na brzinu popijem i onda idem jest da si maknem taj okus
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 21:58
od metvice domaci pijem jer može stajat cijeli dan i neki zeleni tu i tamo kad skupim za njega lovu
LiveStrong
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 22:32
zeleni caj u listicima od biofarme pijem svaki dan, njie skup, neki 20 ak kn,  š00grama
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2010 at 10:48
U zadnje vrijeme samo pijem žuti i mentu - nema mi boljeg!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2010 at 19:20
Trenutno se nakacila na "sezonske" cajice

razne jesensko-zimske varijante kako ih zovu -

JABUKA-CIMET, JABUKA-NARANcA-CINET-KLINcIc-RUM

JAGODA VANILIJA etc., etc,
Back to Top
imbrod View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Studeni 2010
Location: ZG
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote imbrod Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2010 at 22:07
  Pio sam puno caja od mente prošle godine kad sam imao problema sa želucem i žuci. Dosta mi je pomogao.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:59
pijem zeleni caj svaki dan, baš mi godi
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 17:18
Zeleni i crni najvise volim jer su mi nekako jedini cajevi(od svih koje sam pila, da se ogranicim) koji imaju neku aromu i bez da se zasecere ili zacine necim uopste, sve ostalo mi je nekako bljutavo mnogo...
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 20:25
U zadnje vrijeme- caj od lipe, odlican je, prirodno slatkast nekako, pravi gušt
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.