New Posts New Posts RSS Feed - caj od mente - cajevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

caj od mente - cajevi

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 09:31
Originally posted by janja janja wrote:

  Moji favoriti su zeleni i caj od trešnje.Ne stavljam ništa u njih.Niti šecer,niti limun niti med jer ne volim.Izbirljiva


caj od trešnje?! Di to nađe?
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 09:35
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:


Originally posted by janja janja wrote:

 
Moji favoriti su zeleni i caj od trešnje.Ne stavljam ništa u njih.Niti šecer,niti limun niti med jer ne volim.Izbirljiva
caj od trešnje?! Di to nađe?



Hej hej, Mr G.


Imaš za kupit u Mercatoru i Kauflandu TEEKANNE cAJ JAGODA-TREšNJA, ali i naš PODRAVKA cAJ DIVLJA TREšNJA i FRANCK ima trešnju

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 11:33
Evo žutog caja..
Objavili clanak: Žuti caj - zašto je toliko poseban i hvaljen?

Preporuka za procitati. Sad je postala pomama za tim žutim, ljudi traže rješenje u njemu za mršavljenje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 11:39
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Sad je postala pomama za tim žutim, ljudi traže rješenje u njemu za mršavljenje.


Idem odmah u ducan po njega
Back to Top
medena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 21:54
 okusom je žuti blažeg okusa od zelenog,ništa posebno,mislim da je više marketing dobro odrađen...
Back to Top
dina_1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dina_1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 13:54
ja baš ne volim cajeve - ali ako moram, onda crvene vocne i zeleni, jer je najbolji :) no sugar :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 12:22
  Ja svaki dan pijem 2,3 case zutog caja.. Odlican mi je za detoksikaciju..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
senya View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Veljaca 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote senya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 14:24
Zeleni, kamilica i njihova kombinacija sa šipkom!
Volim staviti i limun i med u caj   
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 19:52
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Ja volim popit caj od mente ili zeleni caj.
caj od mente (metvice) mi smiruje želudac i volim ga navecer popiti.
Zeleni caj popijem ujutro i to mi odlicno legne.



caj od mente je valjda caj koji ima svako kod kuce. Divnog je okusa i mirisa.
Također caj od mente djeluje umirijuce i vjerojatno zato mi dobro sjedne pred spavanje.

Koje cajeve volite piti?
Kada ih pijete?


Majka mi bere sve te biljke u planini, svaki dan popijem caj od nane (menta) ili kamilice i navecer caj od sporisa. Odlicnaf efekat na organizam !
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 20:34
Avenue Mall - kuca zelenog caja.
Toliko savršeni cajevi raznih mirisa i kombinacija. Mmmm

Roiboss-naranca
Bijeli caj
Roiboss-cimet-šljiva

su mi trenutno omiljeni.

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 21:16
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Također caj od mente djeluje umirijuce i vjerojatno zato mi dobro sjedne pred spavanje.

caj od mente u principu ne smiruje nego energizira, ali ne mora znaciti da na tebe tako ne djeluje.
Meni je isto favorit, obožavam ga samog i famozan je s limunom i medom... nevjerovatna kombinacija.
U Intersparu ima predobar, ona njihova Marka Spar- Natur pur (na polici sa zdravom organskom hranom), ugl 50 gr caja u listicima dođe cca š5kn, a PREaromatican je.

Probajte i Alnaturin (u DMa) od anisa i kima, ja ga jednom zabunom u žurbi zgrabila misleci da je kamilica
i oduševila se!

Super su mi i oni Das gesunde PLUS cajevi (opet u DMa), trenutno se gazim jednim od peperminta+limunska trava+đumbir. Toplo preporucam.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 20:50
caj od mente navecer mi super odgovara, jedino njega i pijem od cajeva. I mislim da su najbolji cajevi koje sam probala bili Milford.
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 20:46
Originally posted by Ingrid-poledance Ingrid-poledance wrote:

caj od mente navecer mi super odgovara, jedino njega i pijem od cajeva. I mislim da su najbolji cajevi koje sam probala bili Milford.


Sedirajuce djelovanje-odlican za spavanje.
Ja ga popijem i ko mala beba, samo mi jos fali palac u ustima
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 22:09
Try BRUSNICA/BOROVNICA od Biofarma

I JABUKA S C VITAMINOM od Lord Nelsona(iz Lidla)

Jako jako dobra roba.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2010 at 00:11
Originally posted by tare tare wrote:


Originally posted by Ingrid-poledance Ingrid-poledance wrote:

caj od mente navecer mi super odgovara, jedino njega i pijem od cajeva. I mislim da su najbolji cajevi koje sam probala bili Milford.
Sedirajuce djelovanje-odlican za spavanje.Ja ga popijem i ko mala beba, samo mi jos fali palac u ustima

da da i to s medom

Edited by Ingrid-poledance
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 15:30
Koji caj ste zadnji popili?
Ja samo rokam po žutom, zadnji put ispio šalicu jucer.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.