New Posts New Posts RSS Feed - Pametna kupovina! - Akcija hrane!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pametna kupovina! - Akcija hrane!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 26>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2015 at 22:32
Savjetujem vam da izbjegavate milbonu u sirokom luku. Mlijecni proizvod koji dva mjeseca nakon isteka roka trajanja i onda jos deset dana na sobnoj temperaturi ne promijeni okus nije nista drugo nego neka opaka kemija. Da ne kazem da plijesni nije bilo na vidiku.
Back to Top
lolloo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolloo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2015 at 14:11
Hvala
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2015 at 13:22
Hvala na objavi Smile
Back to Top
bruna369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bruna369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2015 at 11:52
Sljedecu subotu 18. travnja u Lidlu posni Milbona 6,49kn ;)
better sore than sorry
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2015 at 16:17
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

Kakav mu je sastav? Meni je onaj MyProteinov zasad najbolji od svih dostupnih na našem tržištu.

na 100 grama 620 kcal 
bjelančevine 26,1 g
ugljikohidrati 13,3 g
masti 50,0 g Wink
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2015 at 16:58
Kakav mu je sastav? Meni je onaj MyProteinov zasad najbolji od svih dostupnih na našem tržištu.
Be healthy, be happy.
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2015 at 16:53
Američki tjedan u lidla, tj kikiriki maslac samo 20 kn Wink Wink Wink

Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2015 at 09:28
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

ja sam nakon dugo traženja našla dobra domaća jaja. Čovjek ih donosi negdje iz Zagorja, donese na kućnu adresu. 1 jaje = 1,20kn.

Velika i žumanjak je super boje, za razliku od onih bljedunjavih kupovnih.

I ja za u Zadru, razlika je ogromna Smile
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2015 at 09:26
A kad ce opet milbona biti na akciji Cry Ako vidite javite Wink
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2015 at 09:40
ja sam nakon dugo traženja našla dobra domaća jaja. Čovjek ih donosi negdje iz Zagorja, donese na kućnu adresu. 1 jaje = 1,20kn.

Velika i žumanjak je super boje, za razliku od onih bljedunjavih kupovnih.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 23:27
Prije 10ak dana kupila sam milbonu na akciji od 6,99kn 5paketa
Vidim opet cu morat ponovit isto djelo
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 09:10
Milbona zadnje vrijeme često na popustu. Nisam baš ljubitelj, ali uvijek uzmem par komada pa je miješam s kazeinom pred spavanje.
Be healthy, be happy.
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 08:40
Od cetvrtka 05.02. u Lidlu Milbona 6,99 kn

Edited by barakokul - 29 Sijecanj 2015 at 08:45
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2014 at 20:17
Akcija pilecih prsa u Lidlu, ne znam do kada traje, ali znam da sam danas uzeo sest paketa mesa

Cijena je vise nego povoljna - 30kn/kg ,samo je sredisnja kost na prsima.

Pozurite!
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2014 at 08:54
Ma tako je i sigurnije. Sto se tice kokosovog imam ga vec i godinu dana, ali kad sam ga kupovala bio je namjenjen za druge svrhe, kao maska za kosu, tako da sad moram uzeti novo pakovanje za jelo :)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2014 at 21:41
Sve ovisi koji su omjeri između kokosa, palminog ulja i maslaca u tome. Prema cijeni, vjerojatno je dominantno palmino ulje, pa bih ti radije preporučio pravi maslac, ili domaći balkanski ili kerrygold. Kad uhvatiš priliku nabavi si pravo kokosovo ulje, ja sam super zadovoljan kokosom, i koristim ga svakodnevno od lipnja, bilo u proteine, bilo u kavu, ja svoju dozu moram dobit.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.