New Posts New Posts RSS Feed - D: Medicinska dijeta - š5 dana ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Medicinska dijeta - š5 dana ?

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Medicinska dijeta - š5 dana ?
    Posted: 27 Sijecanj 2010 at 16:01
Evo odlucili smo odraditi val u kojem cemo obraditi najpopularnije dijete u HR pa tako i u svijetu. Ljudima treba biti jasno da dijete nisu dobro rješenje.

clanak:
Medicinska dijeta - dijeta za bolesnike ili?

Kako je sve pocelo?
Medicinska dijeta u samom pocetku je bila samo režim prehrane kojeg su se držali bolesnici (zato i takav naziv) pred rizicne operacije srca, a prije toga su morali relativno brzo smršaviti kako bi rezultati operacija bio uspješniji te bolji.

Ovaj š5-dnevni režim prehrane popularizirali su (ženski) casopisi i publika koja je ovo rješenje objerucke primila.



Na forumu se vec vodila rasprava o ovoj dijeti:
Tema - Medicinska dijeta

Slobodno ovdje komentirajte clanak i dajte svoje viđenje ove popularne dijete.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 18:08
  Evo to sam upravo sada procitala.Nemam nikakva mišljenja jer sam probala razne dijete i sve je to gubitak vremena i živaca Ko voli nek izvoli.Ja bome necu provoditi više takve stvari
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 19:23
Originally posted by janja janja wrote:

  Evo to sam upravo sada procitala.Nemam nikakva mišljenja jer sam probala razne dijete i sve je to gubitak vremena i živaca Ko voli nek izvoli.Ja bome necu provoditi više takve stvari


Podržavam te! Nikakve dijete nece vas dugorocno dovesti u TOP formu i kreirati vitku liniju. Morate živjeti zdravim životom odnosno zdravo jesti i kretati se / vježbati.

To je "trik" kojeg svi trebaju primjeniti.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 22:14
  Ja sam se slatko nasmijala i sjetila klope koju sam dobivala nedavno u rodilištu..
Inace imam alergiju na dijete..bile on UN,medicinske i koje kakve mjeseceve,zvijezdane i sl..
Rijec dieting znaci nešto ssvim drugo.. a ne ove verijante na temu.
Slažem se Zokijem..cilj je promijeniti loše životne navike i nauciti brinuti o svome tijelu,time i duhu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 22:43

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

  Nikakve dijete nece vas dugorocno dovesti u TOP formu i kreirati vitku liniju. Morate živjeti zdravim životom odnosno zdravo jesti i kretati se / vježbati.

To je "trik" kojeg svi trebaju primjeniti.
 

 Tocka

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.