New Posts New Posts RSS Feed - Savjeti za prehranu i vježbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjeti za prehranu i vježbe

 Post Reply Post Reply
Author
mg_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mg_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjeti za prehranu i vježbe
    Posted: 05 Sijecanj 2010 at 11:36
Bok svima ! Evo da se ukljicim i doznam koji korisan savjet!! Visok sam š80cm i imam 95 kg. Želja mi je da smanjim težinu na 85 kg max...
Molim savjete za prehranu i vježbe..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 10:32
Prvo nam reci kako jedeš, cime se baviš, da li treniraš i sl. pa cemo onda pomoci!
I u samom startu budi siguran da si ovdje sve procitao:
FAQ , Nutricionizam FAQ

Kad ovo prouciš, cimni nas ovdje..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2010 at 11:26
 

Originally posted by mg_ mg_ wrote:

Molim pomoc..Htio bi smršavit š0kg, znaci da imam 85kg... Molim prijedloge ( a najviše od onoh koji su bili u slicnij poziciji ) da mi predlože kako uz prehranu i koje vježbe eventualno mogu ovo postici!!!
HVALA!!!!!!
  

Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:

Kolega, malo bi bilo ok prošvrljati po forumu - za pocetak tu Još gora situacija od tvoje

ali evo mogu se pohvaliti da od prvog prvog izgubio 3 kg bez ikakvih dijeta. Samo samo promjenio to što sam poceo vježbati kako tamo piše uz izmjene cjenjenih savjetnika kojima se zahvaljujem i ovim putem te više manje celicnu volju da se nešto promjeni. Moraš se gibat gibat.

I ne idi na to da pogubiš kile, idi na to da kroz malo duži period gubiš kile i oblikuješ tijelo.


P.S.Ako hoceš samo kile izgubit, sjeti se da bi htio da ti država nešto, pa kad ne bude htjela dati onda prosvjeduj glađu - pa dvi stvari napraviš kako bi htio
 

mg_ do kad cemo otvarat iste teme? Prije 4 dana otvoriš temu, postaviš isto pitanje kao i sad, pitanje na koje bi se moglo roman napisat - po š00. put. Zbog takvih opcenitih pitanja se i napravio FAQ koji stoji na vrhu svake teme i ceka da ga netko pogleda. Koliko je vremena prošlo od prošle teme vec si mogao par puta sve procitat i postavit neko konkretno pitanje...

 Ali ne, ti si lijepo postavio pitanje i dolaziš tu svako malo samo provjerit da li je ko odgovorio na njega, vidiš da nije, pa hmmm možda nisu vidjeli pitanje? Ha, ajmo ga opet postavit! 

š. u FAQ-u i u vec otvorenim temama vec toliko toga piše o mršavljenju i vježbama da stvarno nema smisla stalno ponavljat jedno te isto..dosadni smo i sami sebi vec

2. niti ne znamo što jedeš, koliko i kada, da li treniraš, gdje treniraš ni još brdo stvari...misliš da to nije bitno navesti na pocetku?

3. Moraš i sam malo truda uložit da bi se netko angažirao oko tebe, mi jesmo ovdje za pomoc ali malo angažiranosti sa druge strane nebi škodilo!

Kad vec držim predavanje, dat cu par uputa (ovo se odnosi na ovakva opcenita pitanja o mršavljenju i vježbama):

š. Svako pitanje je dobrodošlo ALI prije toga potrudite se procitati FAQ! Ako tamo nema odgovara na vaše konkretno pitanje, postavite ga ovdje!

2. Kad nađete odgovor (npr. primjer jelovnika) složite sami sebi jedan dnevni jelovnik po svojim preferencijama - od svih ponuđenih opcija sigurno cete nac nešto za sebe što vam nece bit preteško pratit - mi ne znamo što vi volite ili ne, kako reagirate na određenu hranu, imate li kakve alergijske reakcije, kad ste u mogucnosti jesti, kakve su vam dnevne obaveze, aktivnosti....to sve samo VI znate i zato malo proucite sami ponuđeno i izaberite ono što vam se cini najbolje.

3. Kad složite jelovnik i niste sigurni da li ste to dobro napravili svratite tu, postavite pitanje, napišite taj jelovnik i mi cemo ga iskomentirat.

4. Ovo sve vrijedi i za trening. Procitajte, izaberite, uklopite, provjerite s nama. Time ste i vi dali malo svog vremena i truda, a mi cemo zato to isto dat i vama

------------------

Sad, mg_ ako ti je stalo, poslušat ceš i Danijelov savjet, i Zokijev i moj i krenut, prvo od sebe - a ako nije, što ja tu mogu...

No hard feelings ali ne volim gotovane

     

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2014
Location: United States
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2014 at 13:53
Neka ti savjete za trening da netko iskusniji, ali šta se tiče prehrane birati između eurokrema i marmelade je sasvim ista stvar. Ako već imaš želju kvalitetno jesti onda prouči malo tu po forumu. Možeš od doma nositi nekakav kvalitetan sendvič. Iako mlad si, samo 13 godina, nemoj se zamarati baš. Jedi doma dosta mesa, ribe, kuhanog svega, jaja, sira..
http://www.nova.edu/
http://www.testking.net/testking-640-722.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Nova_Southeastern_University
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2014 at 14:01
Originally posted by Zandra Zandra wrote:

Neka ti savjete za trening da netko iskusniji, ali šta se tiče prehrane birati između eurokrema i marmelade je sasvim ista stvar. Ako već imaš želju kvalitetno jesti onda prouči malo tu po forumu. Možeš od doma nositi nekakav kvalitetan sendvič. Iako mlad si, samo 13 godina, nemoj se zamarati baš. Jedi doma dosta mesa, ribe, kuhanog svega, jaja, sira..

ovi ti je sad 4 godine stariji
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.