New Posts New Posts RSS Feed - Igre - igrate li se?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Igre - igrate li se?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 11:23
Ljudi, kako se zove ona igrica koja je kao automat - a prikazuje neku žensku šta izvodi crobik vježbe i za igraca postoji ka neka platforma po kojoj ti skaceš i oponašaš pokrete?
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 12:01

 Znam na što misliš, ali ne mogu se sjetiti tocan naziv igre.

Ali evo nešto slicno;

http://www.guitarherogame.com/gh2/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 12:25
Originally posted by anna anna wrote:

 Znam na što misliš, ali ne mogu se sjetiti tocan naziv igre.


Ali evo nešto slicno;


http://www.guitarherogame.com/gh2/





Odlicna stvar, hvala na preporuci
Za sve gitaroljupce


Ova s crobikom je stvarno fora igrica, kroz igru i zabavu "skidaš" pokrete i ustvari - vježbaš.
To sam vidjela u par serija i filmova, baš bi bilo lipo da se može i kod nas prakticirat. A zamisli tek da to covjek može kod kuce imat - di ceš bolje



Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 20:44
Originally posted by Kate Kate wrote:

Ljudi, kako se zove ona igrica koja je kao automat - a prikazuje neku žensku šta izvodi crobik vježbe i za igraca postoji ka neka platforma po kojoj ti skaceš i oponašaš pokrete?


možda ovo:
wii fit

a bez platforme, radi i na pc-u:
yourself fitness

ovaj wii fit mi izgleda jako fora, ali nemam wii pa niš od toga...

Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 21:19
  složio sam sebi za razvijanje refleksa, uz pomoc igre stepmania, kontrolnu plocu pa lupam po njoj svakako preporucam tu igru za razvoj refleksa i koordinacije.
A igrica koju igram (precesto) sa cimerom bivšim je Atomic Bomberman, a koliko smo zagriženi  evo tu :) Inace također igra taktike, refleksa.



oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2010 at 11:32
Originally posted by Signorina Signorina wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Ljudi, kako se zove ona igrica koja je kao automat - a prikazuje neku žensku šta izvodi crobik vježbe i za igraca postoji ka neka platforma po kojoj ti skaceš i oponašaš pokrete?
možda ovo:wii fita bez platforme, radi i na pc-u:yourself fitnessovaj wii fit mi izgleda jako fora, ali nemam wii pa niš od toga...




To! To!   


Thanx Signorina

Ovo je meni prava stvar, morat cu nabavit ovu verziju bez platforme. Svaka cast onome tko se toga sjetio

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2010 at 21:57
to sam probala i ok je. na pocetku možeš raditi neki test pa program procijeni što ti treba. u toku vježbanja te povremeno pita kako si se osjecala pa prilagođava težinu tebi. ima nekoliko tipova treninga i 500-tinjak vježbi koje kombinira prema tvojim željama i mogucnostima. i možeš ga potražiti na torentima, bilo ga je prije
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.