New Posts New Posts RSS Feed - Moj današnji trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj današnji trening

 Post Reply Post Reply Page  <1 166167168169>
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2014 at 19:30
Hello! Jedno pitanje zbog moje ne mogucnosti za trcanje koju drugu vjezbu mogu vjezbati umijesto trcanja?
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 07:13
Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Hello! Jedno pitanje zbog moje ne mogucnosti za trcanje koju drugu vjezbu mogu vjezbati umijesto trcanja?


Zašto ne možeš trčati? Možda bi bilo lakše predložiti dr. aktivnost da znam dal si slomila nogu ili npr. kiša pada pa je blato

Ugl. bilo koja druga cardio aktivnost - brzo hodaj, vozi bicikl, orbitrek, preskači vijaču, imaš na internetu razne oblike cardio treninga kod kuće koji uključuju jumping jacks, burpees, skakanje itd....
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 04:16
Originally posted by Irija Irija wrote:

Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Hello! Jedno pitanje zbog moje ne mogucnosti za trcanje koju drugu vjezbu mogu vjezbati umijesto trcanja?


Zašto ne možeš trčati? Možda bi bilo lakše predložiti dr. aktivnost da znam dal si slomila nogu ili npr. kiša pada pa je blato

Ugl. bilo koja druga cardio aktivnost - brzo hodaj, vozi bicikl, orbitrek, preskači vijaču, imaš na internetu razne oblike cardio treninga kod kuće koji uključuju jumping jacks, burpees, skakanje itd....



Imam kcer koju ne mogu ostaviti samu niti koji dan. Zato me zanima koja vjezba moze zamjeniti trcanje
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
summy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote summy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2014 at 11:02
Pozdrav svima. Čitam već danima,lagano vježbam ali mi treba savjet iskusnijih. prije 4mj sam imala ozbiljnu operaciju i sad kad je sve gotovo bi htjela ponovo vježbati ali sam zbog oporavka koji još nije gotov ograničena.naime ne smijem ništa što iziskuje skakanje i nagle pokrete glavom(operacija tumora na mozgu).
ja se dobro osjećam. trenutno odrađujem vježbe za noge,trbušne i ruke ali mi se nekako čini da je sve to malo(ili možda ne?) Može li mi netko predložiti kakvi program koji nije pretežak a da ima učinka jer sam bez ikakve kondicije?

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2014 at 08:55
Sklekove zgibove propadanja? dali smiješ to raditi?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
summy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote summy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2014 at 11:22
vježbam trenutno čučnjeve s utezima,iskorak,vježbe za noge,sve na podu.trbušne s pilates loptom,ruke s utezima ležeći/sjedećid na lopti....
Jednom ne tako davno sam svako jutro Focus t25 odrađivala a sada mi se čini da će mi trabati stoljeće dok opet uspijem.
Problem mi je što ne smijem skakati,odnosno nikakve nagle pokrete glavom.
Back to Top
summy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote summy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2014 at 11:27
Da radim i sklekove
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 12:47
Pa onda nemaš frke... ne trebaš skakati :) Svaka čast na trudu nakon operacije :) Samo mi reci dali imaš plan treninga ili ti treba plan treninga? Body weight vježbe su super....i možeš odlično izgledati :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
summy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote summy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 15:16
Nemam neki plan,napravim sve čega se sjetim u tom trenutku ali bi mi trebao plan koji nije jednoličan da mi ne dosadi.
Btw sklekove radim oslanjajući se na šank. teško mi je na podu,tj ne mogu niti jedan na podu. jeli to ok?
Puno hvala na pomoći. regulirala sam i prehranu,ubacila whey za doručak....
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 15:21
Vježbaj se na podu.. počni sa ženskim sklekom :) Plankom u stavu skleka u donjoj poziciji.... to je dovoljno za početak kao progresija :)

Dali radiš zgibove..? 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
summy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote summy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 15:38
ok. Ne radim zgibove. Ruke i gornji dio za sada radm samo s utezima.
Ubacit ću još sklekove. Ako ti nije problem složit mi kakvi plan a da nema lupanja glavom :D
Prije operacije sam redovito vježbala ali nikad nisam sama slagala program nego uvijek uz neki video tipa Jillian Michaels skoro sve,Focus t25,insanitiy...ali sada uz njih ne smijem.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 17:26
Bazira se na složene vježbe..sklek čučanj i zgibovi su vrlo bitni...od bicepsa sa bregibom i nećeš puno toga postići ;)

Bitno je da angažiraš cijelo tijelo u treningu...jer tijelo radi skladno kao  mašina ... Ja bih ti preporučio da počneš se bazirati na što složenije vježbe... tu postaješ čvršća ... snažnijaa... :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Matya157 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2014
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matya157 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 15:39
Evo drugi trening ovaj tjedan obavljen (ponedjeljak,srijeda,petak) ... imam utege od 7 kg pa prokomentirajte moj program koji sam sam složio .., svake kritike i pohvale su dobrodošle :)

Prsa 
 -7 sklekova
 -naizmjenični potisak bučicama - 10 ponavljanja svaka ruka
 -letenje na klupi - 5 puta svaka ruka 

Biceps
 -stojeći biceps pregib utezima - 10 ponavljanja svaka ruka 
 -koncentracijski pregib sa bučicom - 20 puta svaka ruka
(OVDJE NA BICEPSU zapravo ne osjećam baš biceps, više osjećam podlakticu kako radi nego biceps.. da li radim nešto krivo?) + još neke vježbe su dobrodošle da dodam u trening

Triceps
 - obrnuta triceps exstenzija u pretklonu - 12 puta svaka ruka 
 - dipsevi na stolici - 10 komada 
 - ležeća triceps exstenzija - 8 puta ponavljanje

Mješovito za kondiciju, noge (plank spada u core)

- mountain climbers - 30 komada
- high knees - 50 komada
- plank - 20 sekundi
- čučnjevi - 10 komada
- listovi - stajanje na prstima - 60 ponavljanja ...

To je sve jedna serija, radim tri serije, jedna prosječno traje 15-20 minuta ... dobro bi mi došla svaka pomoć u vezi još vježba bicepsa i tricepsa (P.S. SVE RADIM KOD KUĆE, zato pomažu sve vježbe sa utezima, EZ šipke i sve to možete zaboraviti :) )

+ jedem 5-6 puta na dan u manjim količinama :)

Hvala unaprijed
Huhu, endomorf sam :3
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2015 at 22:37
Originally posted by Matya157 Matya157 wrote:

Evo drugi trening ovaj tjedan obavljen (ponedjeljak,srijeda,petak) ... imam utege od 7 kg pa prokomentirajte moj program koji sam sam složio .., svake kritike i pohvale su dobrodošle :)

Prsa 
 -7 sklekova
 -naizmjenični potisak bučicama - 10 ponavljanja svaka ruka
 -letenje na klupi - 5 puta svaka ruka 

Biceps
 -stojeći biceps pregib utezima - 10 ponavljanja svaka ruka 
 -koncentracijski pregib sa bučicom - 20 puta svaka ruka
(OVDJE NA BICEPSU zapravo ne osjećam baš biceps, više osjećam podlakticu kako radi nego biceps.. da li radim nešto krivo?) + još neke vježbe su dobrodošle da dodam u trening

Triceps
 - obrnuta triceps exstenzija u pretklonu - 12 puta svaka ruka 
 - dipsevi na stolici - 10 komada 
 - ležeća triceps exstenzija - 8 puta ponavljanje

Mješovito za kondiciju, noge (plank spada u core)

- mountain climbers - 30 komada
- high knees - 50 komada
- plank - 20 sekundi
- čučnjevi - 10 komada
- listovi - stajanje na prstima - 60 ponavljanja ...

To je sve jedna serija, radim tri serije, jedna prosječno traje 15-20 minuta ... dobro bi mi došla svaka pomoć u vezi još vježba bicepsa i tricepsa (P.S. SVE RADIM KOD KUĆE, zato pomažu sve vježbe sa utezima, EZ šipke i sve to možete zaboraviti :) )

+ jedem 5-6 puta na dan u manjim količinama :)

Hvala unaprijed

Metastaza ti je gore odgovorio   (iako nije tebi bio upućen odgovor, al svejedno vrijedi sve što je napisao)
Ne vidim poantu biceps pregiba i triceps extenzija ukoliko ti je cilj skidanje kg?
Ok je ubaciti jednu vjezbu za biceps, triceps, cak ti ovo za prsa je viska letenje i ak je potisak bench press, a ne shoulder overhead press onda i to...
I slozi si vjezbe da ti budu jedna dvije zahtjevnije, jedna u kojoj se ipak u neku ruku odmaras, tj manje zahtjevna. Ti si natiskao sve ove najzahtjevnije ne kraju jednu za drugom i odradio npra samo 10 cucnjeva , ali je zato 30 ponavljanja na bicepsu :)

Iako nije bas idealno za početak , dost je zahtjevno i takve stvari ne dajem početnicima, pogledaj si malo ovaj primjer treninga koji mozes doma napraviti, jedino si prilagodi pauze svojim mogucnostima trenutnim
http://www.nikolasfitnesslab.com/2012/complex-training/




Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 15:11
Moj jučerašnji trening leđa

- hiperekstenzija (zagrijavanje) - 4x20
- stražnji lat široki - 4x10
- T-row 4-10
- jednoručno povlačenje s gornjeg koluta - 3x10
- veslanje u pretklonu bučicom 3x10
- prednji lat uski 4x10
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2015 at 20:53
Neki kucni trening dok ne grane sunce da se moze vezbati napolju :D
Nesto sam u fazonu repetition repetition ovih meseci

I. krug X 3

Lunges - 15 R 15 L
Pulsing lunges - 15 R 15 L       
Pauza 30 sek.       
Obicni siri sklekovi - 10-12 rep

II. krug X 3

Plank/upor - 1 min + 30 sek + 30 sek bocni upor   
Pauza 30 sek.
Glute bridge single leg - 45 sek R 45 sek L

III. krug X 3

Squats with overhead press (nekad sipka nekad tegovi, 10 ili 13 kg) 12-15 rep
Trbusnjaci - sklopka 15 rep
             donje makazice 15 rep
             V-sit 30 sek

IV. krug X3

Triceps dips - 10-12 rep
Wide goblet squat (sa tegom kod grudi 9 kg) - 15 rep


1 minut jump squats za finish i istezanje :D Pauza izmedju krugova/stanica do 2 minuta.




Edited by Morrighan - 15 Ožujak 2015 at 21:01
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 166167168169>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.